مایورکا امید پیشگام گردشگران kickstart اقتصاد

توسط DANIEL نیمان و جوزف ویلسون پالما د مایورکا, اسپانیا (AP) — دماسنج اسلحه و ماسک و دستکش های پلاستیکی در فر

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

توسط DANIEL نیمان و جوزف ویلسون

پالما د مایورکا, اسپانیا (AP) — دماسنج اسلحه و ماسک و دستکش های پلاستیکی در فرودگاه ها و هتل ها و رستوران ها. مغازه توقیف خواب آلود در خیابان. شب زندگی بدنساز.

تعطیلات در همه گیر بار در حال ارائه بسیاری از کمتر زواید برای مسافر بین المللی.

اما اسپانیا جزایر بالئارس در حال شرط بندی که خود مدیترانه آبی آب گرم و آفتاب و سواحل شنی هستند به اندازه کافی برای فریب بازگشت گردشگران است که ساکنان خود را' معیشت بستگی دارد.

"ما لذت بردن از این واقعیت است که ما مجاز به تقریبا به تنهایی در اینجا. ساحل خالی است" آلمانی توریستی مارتین هافمن گفت: در حالی که راه رفتن در امتداد ساحل از پالما مایورکا اصلی شهر است.

"OK متاسفانه بسیاری از مکان ها نیز بسته" هافمن گفت. "وجود دارد و تنها دو یا سه مکان باز در اینجا در دق د پالما در حال حاضر. اما هر چه. که جدید و سرگرم کننده است."

هافمن و همسرش سرا در میان اولین 10,900 گردشگران آلمانی می رسند در جزایر بالئارس در طول دو هفته آینده برای آنها دولت اسپانیا تا به چشم پوشی از این زمان 14 روز در قرنطینه مورد نیاز است. به عنوان شاد به عنوان جزایر به گردشگران بازگشت این تعداد نشان دهنده تنها 0.91% از بازدید کنندگان که مایورکا و سه نفر دیگر از جزایر بالئارس استقبال در نیمه دوم ماه ژوئن سال گذشته است.

آن را ممکن است یک قطره از گردشگران, اما آنها مانند ترنجبین از بالا برای این مجمع الجزایر را در مبارزه اقتصادی.

گردشگری تولید 12 درصد از تولید ناخالص داخلی اسپانیا و پشتیبانی از 2.6 میلیون شغل است. در بالئارس اسپانیا و جزایر قناری اما وابستگی گردشگری جهش به بیش از 30 درصد از اقتصاد خود را. در حال حاضر اسپانیا در رقابت با دیگر کشورهای اروپایی هستند که به طور مشابه از جان گذشته برای پر کردن خود را در هتل ها موزه ها و مکان های توریستی.

رئیس جمهور از کنفدراسیون از انجمن های کسب و کار از جزایر بالئارس گفت که اقتصاد این جزیره تا به حال قرارداد 4.5 درصد در سه ماهه اول سال و سه ماهه دوم خواهد شد حتی بدتر با توجه به طولانی مدت ملی coronavirus مستند که اسپانیا تنها به تازگی شروع به عقب.

"جزایر بالئارس اقتصاد است که با یک رکود عمیق گفت:" کارمن Planas رئيس جمهور از کسب و کار ، "در بالا از آن, جزایر بالئارس مواجه است کاملا ناشناخته و غیر معمول در فصل گردشگری است که پر از عدم قطعیت."

اسپانیا حذف آن قرنطینه مورد نیاز برای مسافران از اروپا و منطقه شنگن در 21 ژوئن. اما تا آن زمان این جزایر بالئارس حال برای بازدید کنندگان حتی برای اسپانیایی ها از سرزمین اصلی به جز به صورت آزمایشی اجرا از گردشگران آلمانی. مقامات امیدوارم که آلمانی ها می تواند کمک به آنها را امتحان گردشگری بهترین شیوه در میان coronavirus عصر.

Xisca Sitjar اجرا می شود که یکی از اولین هتل به بازگشایی گفت: هتل خود را به عقب خواهد بود به نیمی از ظرفیت خود را با تشکر برای بازدید کنندگان. او کارکنان استقبال اولین busload از آلمانی ها روز دوشنبه با سلامتی.

"فشار بر ما" Sitjar گفت: Onda Cero رادیو. "ما می دانیم که هر کس در حال تماشای ما و می خواهد به دانستن نتایج. به اعتقاد من این یک موفقیت خواهد بود."

بسیاری از خرده فروشان و رستوران ها در شمارش گردشگران بازگشت.

"معمولا در این زمان ما می بینیم بسیاری از گردشگران بسیاری از مردم در ساحل, در تفرجگاه اما در حال حاضر ما نمی بینیم هر کسی در اینجا" گفت: Juan Bouzas صاحب یک فروشگاه کفش. "من فکر می کنم همه چیز بهتر خواهد شد اما بسیار به آرامی."

این وضعیت حتی bleaker خارج مایورکا اصلی شهر در Magaluf یک شهر ساحلی شناخته شده برای ارائه به جوانان اروپایی به ویژه انگلیسی, حزب جو است. مایورکا همکار جزیره ایبیزا همچنین caters به حزب جمعیت اما در حال حاضر, کاباره ها بسته باقی می ماند در دستور دولت است.

هیچ قبلی چک های بهداشتی مورد نیاز برای آلمانی ها برای سفر است اما آنها باید تکمیل پرسشنامه با هدف شناسایی عفونت ممکن است. در فرود آنها صورت متوسط چک دریافت اطلاعات در اسپانیا اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن قوانین و اطلاعات تماس خود را گرفته شده است.

مقامات محلی را توسعه داده اند دقیق پروتکل برای جلوگیری از شیوع بیماری و برای ارسال پیام است که اسپانیا و به خصوص جزایر بالئارس یک مکان امن برای پشت پا زدن در بار جهانی اضطراب.

ماسک صورت نیاز در تمام محیط داخلی فضاهای عمومی در هتل ها. مهمانان خود را دریافت درجه حرارت گرفته شده قبل از وارد هتل ها و رستوران ها. دستکش الزامی است هر بار یک مهمان درخواست غذا از یک بوفه که در آن یک کارگر در خدمت آنها. فلش قرار داده شده اند روی زمین به نقشه راه یکی از راه ها برای مهمانان به نگه داشتن مردم از عبور از گذرگاه ها به عنوان آنجا که ممکن است.

دولت سلامت کارگران را به صورت تصادفی تماس ها به گردشگران است. اگر یک مهمان علائم COVID-19 ویروس — سرفه یا تب — مقامات می گویند که آنها خواهد شد و آنها را مورد آزمایش در عرض 24 ساعت. کسانی که با نتایج مثبت جدا خواهد شد در آپارتمان دولت اجاره ای برای فصل تابستان است. یک تیم از تماس با ردیاب است که تقویت شده توسط 150 استخدام های جدید خواهد شد به دنبال هر نفر است که می تواند آلوده شده اند.

مردم محلی می خواهید مطمئن شوید که گردشگران نه واردات عفونت های جدید. اسپانیا رسما گزارش داد بیش از 27000 مرگ و میر در این بیماری همه گیر اما با مستند اقدامات به شدت کاهش تعداد بیماران بستری شده با ویروس.

"ما می خواستیم برای اولین بار مقصد توریستی در اسپانیا برای بازدید کنندگان بین المللی به دلیل ما می خواهیم به نشان می دهد که ما یک قسمت را امن" Francina Armengol منطقه ای سر از جزایر بالئارس دولت گفت: TV3 تلویزیون.

"اگر ما نمی حفظ سلامتی, شیوه های پس از آن وجود خواهد داشت هیچ فرصتی برای دوباره فعال کردن اقتصاد ما," او گفت:.

___

ویلسون گزارش از بارسلونا ،

___

دنبال AP پوشش همه گیر در وtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن