مستند: چه محدودیت های دیگر ما نیاز به تحمل ؟

بسیاری از دولت ها باید شروع به فکر کردن در مورد پایان دادن به CCP coronavirus مستندات. در عرض چند هفته آینده م

توسط NEWSSHANS در 16 اردیبهشت 1399

بسیاری از دولت ها باید شروع به فکر کردن در مورد پایان دادن به CCP coronavirus مستندات. در عرض چند هفته آینده ما باید شروع به دیدن آرامش در مستند قوانین. اما این به این معنا نیست که همه چیز را به حالت عادی بازگشت. پزشکی و اقتصادی و عواقب ناشی از شیوع ویروسی هنوز هم باقی بماند برای برخی از زمان و شما باید آماده برای مقابله با این محدودیت ها است.

محدود تعامل

قبل از آن مردم در جامعه خود را ممکن است آزادانه در تعامل با یکدیگر است. فقط به این دلیل که مستند به پایان می رسد به این معنا نیست که این اتفاق یک بار دیگر هنجار. مردم به احتمال زیاد به نگه داشتن فاصله خود را با توجه به طولانی ترس از ویروس. نگه داشتن این در ذهن در هنگام تعامل با دیگران و یا شما ممکن است در نهایت در موقعیت بی دست و پا. برای مثال بهتر است به دنبال 6 فوت (2 متر) قانون هنگام صحبت کردن با غریبه ها هنگامی که شما در پارک و یا جایی. نمی تواند بیش از حد نزدیک به عنوان آن ممکن است دمدمی مزاجی برخی از مردم و هشدار به آنها. تا زمانی که ترس از CCP coronavirus به طور کامل می میرد, محدود, تعامل, به احتمال زیاد خواهد هنجار برای اکثر مردم است.

آنلاین کنسرتهایی

اشتغال ممکن است همچنان در سمت پایین تر را برای برخی از زمان. اگر شما کسی است که باعث می شود زندگی را از طریق مباحث مانند یک خواننده و یا چیزی در این وضعیت ممکن است حتی سخت تر از مکان های که در جذب جمعیت به احتمال زیاد اجتناب شود. به دنبال جایگزین فرصت های آنلاین مانند کار تدریس و یا چیزی تا اقتصاد را به طور کامل بهبود. اگر شما اعتماد به نفس در مورد استعدادهای خود را, شما می توانید livestream عملکرد خود و کسب درآمد برخی از کمک های مالی.

اما نگه داشتن در ذهن است که پول به دست آورده به احتمال زیاد کمتر از آنچه شما کسب درآمد قبلا. "من به دست آورده عظیمی — آن را ممکن است بیشتر از نظر مالی قابل دوام برای بزرگتر هنرمندان – اما طرفداران پرداخت کرده اند از £10, £20 گیگ... طرفداران وبلاگ ها و ایستگاه های رادیویی چه قدر دشوار این است که برای سفر هنرمندان به خصوص با جشنواره های تابستانی نیز به تعویق افتاد و در این سال" لیزا ردفورد یک خواننده از نورویچ, انگلستان است که پولی به او livestream عملکرد گفت: به EuroNews.

 Adapting skill sets with technology might offer additional revenues for some. (Image: Lisa Redford)

تطبیق با مجموعه مهارت های با فن آوری های ارائه شده ممکن است درآمد اضافی برای برخی از. (تصویر: لیزا ردفورد)

کار بیشتر

برای بسیاری از کسانی که خود را حفظ کنید استخدام, شما ممکن است نیاز به کار و حتی بیشتر. کارخانه هایی که تعطیل شده اند برای چند هفته در حال حاضر عقب مانده خود را در تولید و تحویل به اهداف. هنگامی که دولت شل مستندات و کارگران شروع به ریختن در آنها خواهد شد به احتمال زیاد می خواهید کارکنان به کار اضافه کاری به منظور دیدار با کارهای عقب افتاده. مطمئن شوید که وجود دارد خواهد پرداخت اضافه کاری و پاداش است. اما اگر شما کسی است که detests کار بیش از حد آن ممکن است بهتر است برای آماده سازی خود را برای دیدار با افزایش تقاضا از کارفرمای خود.

تورم/رکود تورمی

برخی از اقتصاددانان پیش بینی کرده اند که پس از coronavirus جهان ممکن است مجبور به مقابله با افزایش نرخ تورم در چند ماه. اگر اقتصاد نمی بازیابی برای مدت زمان طولانی نیز وجود دارد خطر از رکود تورمی که در آن نرخ تورم همچنان رو به افزایش در حالی که رشد stagnates. زندگی در این شرایط می تواند بسیار استرس زا مالی. بنابراین لازم است برنامه های پشتیبان به حمایت مالی خود از این شرایط به طوری که شما حداقل می توانید لذت بردن از همان استاندارد زندگی به عنوان شما تا به حال قبل از ویروسی همه گیر.

مقید کردن مالیات و بدهی

هزینه های خود را افزایش می دهد به عنوان مالیات پرداخت شد. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

دولت های مختلف اعلام کرده بود مالیات تاخیر و وام moratoriums برای چند ماه برای کاهش فشار مالی بر شهروندان خود. این مزایا به پایان خواهد رسید و در آینده چند ماه. اگر شما با استفاده از این اقدامات هزینه های ماهانه خود را افزایش خواهد یافت و در آینده نزدیک به منظور ایجاد این پرداخت. تنظیم بودجه خود را بر این اساس و آماده شدن برای زندگی مالی محدود زندگی برای برخی از زمان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آفریقایی خشمگین در چین نگرش نژادپرستانه


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de