ترک خانه خود را و نگه داشتن سلامت عقل خود را

خوش آمدید همه! گفت: من این را با یک لبخند از گوش به گوش از آنجایی که ما شده اند قادر به استفاده از فضای باز

توسط NEWSSHANS در 30 خرداد 1399

خوش آمدید همه!

گفت: من این را با یک لبخند از گوش به گوش از آنجایی که ما شده اند قادر به استفاده از فضای باز ما فضای صندلی در Westmoreland باشگاه.

متاسفانه شما نمی توانید ببینید استقبال من لبخند, اما شما می توانید در لحن صدای من چیزی متفاوت است. من احساس هیجان زده و بیشتر به طوری که reinvigorated چون کار من انجام شده است به مدت 20-به علاوه سال بوده است از من گرفته شده. حس غرور و شادی در کار و همچنین به عنوان قادر بودن به کسی لبخند پس از بالا و فراتر از تجربه چیزی است که من برای زندگی.

صنعت مهمان نوازی است.

قادر به نشستن در یک رستوران به خدمت خود را به نوشیدنی و غذا و فقط قادر به استراحت در حالی که ناهار خوری چیزی است که ما را برای اعطا گرفته در گذشته است. به عنوان ما قادر به ناهار خوردن بیشتر و بیشتر لذت بردن از این واقعیت است که شما در واقع انجام کاری است که یک بار تحت قدردانی.

لذت بردن از این واقعیت است که نوشیدنی خود را در یک شیشه نیست که از گنجه خود را و که شما لازم نیست که برای تمیز کردن پس از وعده غذایی خود را. حس یک hustling خدمات کارکنان و چهره های خندان در جداول در اطراف شما می تواند یک نفس هوای تازه در چنین محدود جهان است. هیجان فقط رفتن به یک رستوران باید شما را مبتلا به دوار سر با شادی.

من و همسرم نبوده است خاضع در مورد بیرون رفتن برای غذا خوردن. ما در حال حاضر شده است از چند بار تجربه شد و همه یکسان است.

اولین چیزی که متوجه شدم این بود که هر کس در حال انجام بهترین خود را به امن برای شما می باشد. با این حال گفت: من فقط خیلی سپاسگزار قادر به بیرون رفتن. که قادر به نشستن و باید یک وعده غذایی با همسرم و این واقعیت است که من نمی باید به تمیز کردن های دیدنی و جذاب بود.

من احساس مانند یک توله سگ wagging دم آن هر بار که نشستم به شام خوردن. آن را حتی مهم نیست که چقدر غذا و نوشیدنی بودند. واقعیت این است که ما در خارج از خانه و در یک تاریخ به معنای بیشتر است. رستوران جدید سیاست های ساخته شده راه به تنها بودن قادر به بیرون بروید و استراحت کنید. مواد غذایی و نوشیدنی همیشه طعم بهتر زمانی که شما آنها را, و اجازه دهید من به شما بگویم در بیانیه ای که توسط احساسات کامل پس از گیر بودن در خانه برای مدت طولانی.

انجام کاری عادی مانند بیرون رفتن برای غذا خوردن یک گام به سوی به دست آوردن کمی از عاقلی در چنین سازمان ملل متحد-زمان عادی.

از خدمات و چشم انداز قادر به معاشرت دوباره و ایجاد ارتباطات جدید با مردم چیزی است که من آرزوی از دست رفته و بیش از چند ماه گذشته است.

آن را در طبیعت انسان به اجتماعی است. برای اکثر ما که محروم شده اند که قادر به معاشرت شده است طراوت قادر به ایستادگی در مقابل شما خوش آمد می گوید شما گرفتن با شما و رک و پوست کنده در خدمت شما دوباره.

داشتن شده است در مهمان نوازی برای مدت زمان طولانی من متوجه شدم که گاهی اوقات شما را تبدیل به سبب شیوع روز به روز به بعد سختی کار و گاهی اوقات برای اعطا آنچه در واقع مهم است. داشتن سه ماه محروم و دور از آنچه که من دوست دارم انجام مرا درک آنچه اهمیت ترین. شما مهمان من.

تا دفعه بعد ...

جان Lahr است clubhouse مدیر در Westmoreland باشگاه. او در ستون هفتگی به نظر می رسد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب