بانوی Mu Guiying: یک زن از شجاعت و استقامت

وجود دارد یک داستان در مورد یک جوان چینی قهرمان به نام Mu Guiying. او زیبا سالار نقطه از شمال آهنگ دودمان (960

توسط NEWSSHANS در 22 خرداد 1399

وجود دارد یک داستان در مورد یک جوان چینی قهرمان به نام Mu Guiying. او زیبا سالار نقطه از شمال آهنگ دودمان (960-1127). از سنین Mu Guiying نشان داد پتانسیل در تمرین هنرهای رزمی است. بعد از آن او به خوبی آشنا در متون مقدس. Mu Guiying به رسمیت شناخته شده است و عمدتا برای او ثابت قدم شجاعت.

مقدر و برخورد

Mu Guiying ماند با پدرش, Mu Yu در گرینوود در نزدیکی Muke ایجاد کرد در آنچه که امروز در استان شاندونگ. Mu Yu شد رئیس Muke قلعه پیشرو مرکز نظامی.

داستان نمایشنامه از زمانی که آهنگ ارتش درگیر یک مبارزه تلخ در برابر تهاجم ارتش از لیائو یک خانه بدوش دولت از چین و شمال.

این لیائو ارتش تا به حال فقط استخدام یک آهنگ خاص ارتش مشاور به نام Lu زونگ که می دانست یک نبرد خاص شکل گیری بود که خیلی تنگ بود آن را اعتقاد بر این بود غیر قابل نفوذ. لیائو به چالش کشیده آهنگ ارتش آنها را شکست داد و با آنها اتمام حجت از صد روز است. در غیر این صورت آنها را مجبور به تسلیم خود را به تازگی متحد مادری به لیائو.

Mu Guiying زیبا بود سالار نقطه از شمال آهنگ دودمان. (تصویر: SY طریق ویکیمدیا CC BY-SA 4.0)

در آهنگ های جانبی وجود دارد نامی از خانواده با نام یانگ. مردان بودند همه ژنرال های چند ارتش. آنها شناخته شده است به طوری توانمند که صرفا با ذکر نام یانگ باعث شده دشمنان را به لرزه در چکمه های خود را.

پاسخ به 100-چالش روز از لیائو از Yangs همراه با آهنگ ارتش جنگیدند اما ارتش خود را موفق به از طریق شکستن دشمن تنگ سازند. به این مهلت به خود جلب کرد در نزدیکی یک یانگ ارتش مشاور توصیه می شود رئیس Mu Yu از Muke قلعه به فرمانده. Mu Yu می دانستند Lu زونگ و او همچنین تنها کسی که می دانست این روش است که می تواند کرک ناپذیر آرایه نبرد.

یک پیشنهاد غیر معمول

یک جنگجوی جوان از یانگ خانواده به نام یانگ Zongbao وارد Muke قلعه یک روز خواستار به یادگیری ویژه استراتژی نظامی. Mu Yu شد بلافاصله مشکوک و حاضر به او یاد می دهد. یک دوئل آتشین دنبال کرد و Mu Yu دستگیر یانگ Zongbao. او با افتخار اعلام کرد به Mu Yu است که او ترجیح می دهند که از اعتراف به شکست.

با دیدن رفتار و شجاعت Mu Guiying کاهش یافت و به طرز ناامید کننده ای در عشق با او. اما در ابتدا او می تواند او را تنها به عنوان دختر از فردی که او را شکست خورده. این جلوگیری نمی کند Mu Guiying. او در زمان یک حرکت شجاعانه و به او پیشنهاد. دیدن او پررنگ شخصیت یانگ Zongbao کاهش یافت و برای او و پذیرفته شده است.

یانگ Zongbao وارد Muke قلعه یک روز خواستار به یادگیری ویژه استراتژی نظامی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

پدرش یانگ Yanzhao اما خشمگین بود و در خشم خود دستور داد پسرش را اعدام است. Mu Guiying آنقدر خشمگین به نوبه خود از وقایع که او رفت و به پدر او در قانون به چالش کشیده و او را به یک دوئل است. او را شکست داد و او را. پس از عذرخواهی برای اقدامات خود و شناخت او قابلیت های یانگ Yanzhao برکت پسرش اتحادیه به Mu Guiying و دریافت او را به یانگ خانواده و سواره نظام خود را.

یک نابغه نظامی زن استراتژیست

یانگ ارتش, در ضمن دچار وحشتناک شکست در دست لیائو. یانگ Zongbao شد و سپس منصوب ارتش فرمانده. متاسفانه Mu Yu گذشت در این زمان. Mu Guiying تنها کسی بودم که در سمت چپ بود که آموزش نظامی حیله جنگی است که می تواند صرفه جویی در آهنگ زمین.

Mu Guiying تنها 19 زمانی که او در زمان فرماندهی یانگ ارتش. در یک عمل نبوغ نظامی او را از طریق شکست ناپذیر تشکیل لیائو سواره نظام. در درخشان ضد حرکت Mu Guiying نابود لیائو سازند ، با عزت و آرامش از یک جانباز عمومی, Mu Guiying صبورانه به رهبری ارتش خود را با شجاعت و عزم و اراده. این لیائو ارتش دچار چنین ضربه ای تحت او که هرگز آن را به دست آورد شکوه سابق خود را.

نورد اشک صخره

Mu Guiying و سرباز کشته شدند در یک پاس شناخته شده به عنوان "نورد اشک صخره." Mu Guiying مادر بزرگ-در-قانون چنان بود دل که از سنگ های کوه نورد پایین سمت صخره مانند اشک. افسانه ای Guiying بی انتها قهرمان و جذابیت و موفقیت در ادامه به گرفتن تحسین از پیر و جوان به طور یکسان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

یک پارک با شکوه است که ویژگی های پروانه ها و حشرات چوب


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن