کارل مارکس: این Hater از خانواده

کمونیسم فرزندان از کارل مارکس است که بد ترین ایدئولوژی در حال حاضر در جهان است. اساسی آن موضوع یکی از فریب. هر

توسط NEWSSHANS در 15 اردیبهشت 1399

کمونیسم فرزندان از کارل مارکس است که بد ترین ایدئولوژی در حال حاضر در جهان است. اساسی آن موضوع یکی از فریب. هر گونه سفارش و یا خوبی در حال حاضر در جامعه چیزی است که کمونیست ها باید اول پاک برای ایجاد هژمونی خود را. مارکس در مانیفست به وضوح اعلام کرد که کمونیسم را نمی توان بدون سرنگونی موجود و شرایط اجتماعی.

با توجه به fee.org: "مارکس معتقد فردیت بود در تضاد به egalitarianism او پیش بینی. بنابراین فردی باید توان جاروب کردن از راه و ساخته شده غیر ممکن است.'" اگر چه هدف اصلی از کمونیسم لغو مفهوم مالکیت خصوصی مارکس مورد نیاز سیستماتیک ریشه کن کردن سیستم های دیگر که ایجاد شده بود در "بورژوا" جامعه است. برای اولین بار در میان این خانواده بود.

کمونیست ادراک از خانواده

مارکس به روشنی پذیرفته شده در بیش از یک مناسبت است که پاره کردن مفهوم خانواده بود و نه یک ایده به راحتی پذیرفته شده و حتی رادیکال ترین انقلابی است. او می دانست که این امر می تواند دشوار برای به دست آوردن حمایت برای چنین عجیب و غریب تقاضا است.

به گفته وی به طور کامل توسعه یافته خانواده است که در تئوری بسیار بورژوازی مفهوم است. وی بازدید از خانواده به عنوان نمایندگی نمادین خصوصی به دست آورید و آن را دیدم به حال مبتنی بر سرمایه است. او بر این باور است که عملا هر خانواده وابسته به سرمایه و بدون آن ساختار خانواده را به فروپاشی زودتر از همه آن را احساس خواهد.

کمونیست فرهنگ دارای این دیدگاه است که یک خانواده است که در اصل واحد کامل برای خدمت به نیازهای نظام سرمایه داری و عملکرد اساسی آن است که مصرف. مارکسیستها معتقدند که فاميلی مفهوم تسهیل سلسله مراتب ساختار و از طریق ثروت و ارث و ایجاد نابرابری در جامعه است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

مارکسیستها سرزنش ساختار خانواده برای ایجاد نابرابری در جامعه از طریق ثروت و ارث. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

کمونیست جایگزینی برای خانواده سیستم

کمونیست ها به طور کلی لغات سنت و پایبندی به شیوه های قدیمی. این شامل مفاهیم دین و ایدئولوژی که رسیده از اجداد. خانواده نیز چیزی است که شده است از طریق سنت و از این رو نیاز به پاره کردن و همچنین.

مارکس معتقد است که با رد نظام خانواده افراد خواهد بود برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را به جای محدود بودن قوانین دیکته شده توسط یک خانواده اکوسیستم. زندگی جمعی را که در خانواده است. وجود خواهد داشت بدون نیاز به داشتن یک همسر و فرزندان خواهد بود مطرح جمعی جامعه.

مفهومی و عملا مشاهده شده است که بیشتر به آرمان های سوسیالیستی دولت پذیرای بیشتر تجاوزات به زندگی خصوصی و به طور خاص عملکرد یک خانواده است.

تلاش برای بی ثبات کردن خانواده

یک نمونه از این خواهد بود که Kibbutzim تمرین در اسرائیل است. در این سیستم از شهروندان انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن همه چیز را از مسکن و لباس و غذا. اشاره شده است توسط کارشناسان سیاسی به عنوان یک پرستار بچه دولتی که در آن هیچ ارزش برای فرد جدای از اینکه یک مکانیک دندانه دار به غنی سازی دولت است.

در دوران اخیر حزب ملی اسکاتلند سعی به معرفی مفهوم یک "به نام فرد" در سال 2016. این در واقع ترجمه برای دولت نظارت خانواده ها. دولت اختصاص یک فرد که می تواند یک معلم یا یک مددکار اجتماعی به یک خانواده است.

این فرد می توانست عالی حقوق بیش از پدر و مادر با توجه به مراقبت از کودکان. فردی خواهد بود حفظ سوابق شخصی در جنبه های مختلف خانواده را روز به روز ، او همچنین دسترسی کامل به کودکان اجازه می دهد آنها را بدون نظارت و برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است با کودکان. خوشبختانه این طرح پرتاب شد توسط انگلستان دیوان عالی کشور و تلفظ های غیر قانونی.

(Image: Screenshot / YouTube)

"به نام فرد' را عالی حقوق بیش از پدر و مادر با توجه به مراقبت از کودکان. (تصویر: Screenshot / YouTube)

سقوط

اینها فقط چند نمونه از چگونه اشکال مختلف کمونیستی/سوسیالیستی سیستم اقدام به نفوذ و به تبع آن لغو مفهوم خانواده در جامعه مدرن است. در طول سال کمونیسم شکست مفتضحانه در تلاش خود را برای رسیدن به پذیرش حکومت آن از افراد آن و میلیون ها رنج می برد و به عنوان یک نتیجه از این تلاش است.

"برای مارکس خانواده نشان دهنده کوچک از سرمایه داری. اما چرا او شناسایی آن به عنوان یک عالم صغیر از سوسیالیسم به استدلال می کنند که اگر سوسیالیسم امکان پذیر است در سطح خانواده, سپس آن را می تواند عملی در یک مقیاس بزرگتر?" با توجه به mises.org. بدون شک وجود دارد که مناسب و بدون پدر و مادر و خانواده صدا و ساختار جوامع مدرن را تحت مداوم زوال و در نهایت به پایان رسید تا در هرج و مرج کامل در نتیجه هرج و مرج.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

دیلی تلگراف: خداحافظی به پرداخت چینی تبلیغاتی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب