تاریخ و مزه حیاط دوباره اما ویروس upends روال

توسط تیم رینولدز میامی (AP) — دیل Earnhardt جونیور یک طرح برای شنبه یکی بر خلاف هر گونه دیگر او تا به حال در ب

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399

توسط تیم رینولدز

میامی (AP) — دیل Earnhardt جونیور یک طرح برای شنبه یکی بر خلاف هر گونه دیگر او تا به حال در بیش از دو دهه از گرفتن در پشت چرخ در نسکار حوادث.

او برای پرواز به حیاط-میامی جاده سریع السیر و وارد در اوایل بعد از ظهر. او را از طریق یک سلامت غربالگری و سپس نشستن در یک ماشین اجاره به جای سفارشی RV است که معمولا به عنوان خانه خود را دور از خانه در مسابقه روز. او را تغییر دهید و به راننده دنده هاپ خود را به ماشین مسابقه حدود 10 دقیقه قبل از پرچم قطره و بدون بهره گیری از هر گونه عمل و امید برای بهترین.

خوش آمدید به همه گیر-دوره مسابقه Junior.

"من تجربه این کار را برای اولین بار" Earnhardt جونیور گفت: در پادکست این هفته است.

هنگامی که موتور آتش سوزی تا همه چیز باید عادی به نظر می رسد دوباره برای Earnhardt جونیور که به حیاط پیگیری روز شنبه برای اولین بار از جام نسکار سری حرفه ای به پایان رسید. او در این زمینه یکی از دو Xfinity سری مسابقات در حیاط این آخر هفته سوم خود را شروع در یک Xfinity خودرو پس از بازنشستگی.

آن شده است یک Xfinity-مسابقه-یک-سال باز گشت تا کنون برای Earnhardt جونیور بود که نسکار محبوب ترین راننده در 15 فصل متوالی و به طور خودکار می شده اند فن های مورد علاقه در حیاط این آخر هفته — اگر البته طرفداران قرار بود که در مسیر شنبه. وجود خواهد داشت 1,000 جنوب فلوریدا مبتنی بر اعضای نظامی در غرفه جام سری مسابقه روز یکشنبه اولین بار کسی را تشویق خواهد شد که در کنار یک نسکار آهنگ از همه گیری آغاز شد.

اما در روز شنبه تنها طرفداران تماشای Earnhardt جونیور در شماره 8 ماشین دوباره خواهد بود مشاهده بر روی تلویزیون.

"من تا به حال مقدار زیادی از فرصت های به واقعا نشستن در ماشین, اتومبیل, رانندگی, ماشین, درک اگر آن را راحت اگر وجود دارد هر چیزی اشتباه است اگر آینه در جای مناسب و یا تمام آن چیزهایی که شما می خواهم به مراقبت از طی چند شیوه" Earnhardt جونیور گفت.

"و بنابراین وجود دارد می تواند یک زن و شوهر از چیزهایی که ممکن است دقیقا درست یا دقیقا راحت که ما در حال مسابقه اما من به دنبال به جلو به آن است. من به دنبال به جلو به گرفتن در ماشین و فقط نوع لذت بردن از تجربه رانندگی یک ماشین مسابقه و رقابت است."

او دو سال پس از بازنشستگی Xfinity ظاهر خوب پیش رفت: Earnhardt جونیور چهارم بود در یک مسابقه در ریچموند در سال 2018 و پنجم و در یک مسابقه در دارلینگتون سال گذشته است.

و در حال حاضر او در بازگشت به خانه به دنبال به دست آوردن احساس دوباره اگر فقط برای چند ساعت. هنگامی که آن را بیش از خود برنامه است که فقط به پرواز بازگشت به خانه.

"این واقعا تنها دلیل که چرا من حتی اجرای این مسابقات در این نقطه خاص در زندگی من این است که فقط مرتب کردن بر اساس از به یاد داشته باشید مناظر و صداها و بوی" Earnhardt جونیور گفت.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب