اسرائیل FM کست شک در الحاق به عنوان هدف شروع می گذرد

توسط آرن هلر اورشلیم (AP) — اسرائیل وزیر امور خارجه روز چهارشنبه گفت او شک و تردید بنیامین نتانیاهو نخست وزیر

توسط NEWSSHANS در 11 تیر 1399

توسط آرن هلر

اورشلیم (AP) — اسرائیل وزیر امور خارجه روز چهارشنبه گفت او شک و تردید بنیامین نتانیاهو نخست وزیر برنامه ریزی به ضمیمه بخش هایی از کرانه شروع خواهد شد در آن تاریخ مورد نظر ریخته بیشتر عدم قطعیت بر اینکه اسرائیل در نهایت به دنبال از طریق در انفجاری ابتکار که کشیده شدید محکومیت بین المللی.

"من نمی دانم چه خواهد شد. من یک پیامبر" گابی اشکنازی گفت: اسرائیل به رادیو ارتش. "من می توانم فرض کنیم که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد امروز."

نتانیاهو با هدف بود برای شروع فرایند شنبه و مشتاق به شروع الحاق کرانه خاک در خط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد. طرح پرده برداری کرد در ماه ژانویه پیش بینی آوردن برخی از 30 درصد از قلمرو تحت دائمی اسرائیل کنترل در حالی که به فلسطینی ها محدود استقلال در زمین های باقی مانده.

اما این طرح که همه اما قوانین چشم انداز دولت مستقل فلسطینی در کنار اسرائیل آمده است تحت سفت انتقاد بین المللی. سازمان ملل متحد اتحادیه اروپا و کلیدی کشورهای عربی باید تمام گفت: اسرائیل الحاق را نقض قوانین بین المللی است. حتی متحدان نزدیک مانند بریتانیا را به مخالفت با آن.

در یک صفحه مقاله در Yediot Ahronot روزانه, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون اشاره کرد لینک های طولانی خود را به این کشور قدمت آن به زمانی که او به طور داوطلبانه در یک کیبوتص به عنوان یک نوجوان. او نوشت که به عنوان یک "پرشور مدافع اسرائیل" او به خصوص مشکل فعلی آن نیت.

"به عنوان یک زندگی طولانی دوستان تحسین و حامی اسرائیل من از ترس است که این طرح با شکست مواجه خواهد شد خود را با هدف تامین امنیت مرزهای اسرائیل خواهد بود و بر خلاف اسرائیل را به منافع بلند مدت" جانسون نوشت. "من عمیقا امیدوارم که الحاق می کند پیش بروید. اگر آن را ندارد, انگلستان به رسمیت نمی شناسد هر گونه تغییر در خطوط سال 1967 به جز کسانی که توافق بین دو طرف است."

اسرائیل اسیر غرب بانک از اردن در سال 1967 خاورمیانه جنگ. جامعه بین المللی در نظر قلمرو اشغال زمین و اسرائیل بیش از 120 شهرک های غیر قانونی وجود دارد. فلسطینی ها که به دنبال همه از غرب بانک به عنوان بخشی از یک دولت آینده را رد تهمت و طرح. فلسطینی تظاهرات هستند انتظار می رود روز شنبه.

با رسمی اسرائیل و فلسطین مذاکرات صلح متوقف شده بیش از دهه گذشته وضع موجود غالب.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح میتوانست دهه از ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی با به رسمیت شناختن اسرائیل الحاق بلندی های جولان و بیت المقدس به عنوان پایتخت آن است. نتانیاهو دیده است دوستانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان یک "فرصت تاریخی" برای حرکت به جلو قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری است که ممکن است جایگزین رئیس جمهور ایالات متحده.

علاوه بر بین المللی مخالفت نتانیاهو مواجه شده است برخی از مقاومت خود را از آبی و سفید حاکم شرکای وزیر دفاع Benny Gantz و همچنین اشکنازی خارجه.

خود توافق ائتلاف برای دولت جدید که دفتر در زمان ممکن است, نتانیاهو سازمان به ارائه یک پیشنهاد الحاق پس از چهارشنبه. اما مقامات ایالات متحده گفته اند که آنها نمی خواهند به حرکت به جلو با برنامه ریزی مگر اینکه رهبران دو کشور در توافق هستند.

Gantz, که همچنین دارای عنوان جایگزین نخست وزیر گفت: جولای 1 تاریخ مورد نظر بود و نه "مقدس" و پیشنهاد کرد که الحاق می توانید صبر کنید در حالی که دولت هایش با اسرائیل سلامت و بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

حامی کاهش نرخ بهره اسرائیلی, گروه شده اند و با برگزاری تظاهرات خیابانی در برابر الحاق طرح و همچنین مواجه می شوند تعجب آور مخالفت برخی از کرانه مهاجران خود را که از ترس داشتن به رسمیت شناختن عملا فلسطین و پیدا کردن خود را فرا گرفته جدا شده انکلاوها.

اکثر آنها در حال اعمال فشار نتانیاهو به دنبال از طریق راه اندازی یک کمپین با عنوان "به شما وعده – آن را نگه دارید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن