سرمایه گذاری زمان با کیفیت در دایره درونی خود را

انسان ها ذاتا اجتماعی انسان. به عنوان یک گونه آن بوده است متصلند به ما برای زندگی در یک جامعه چارچوب است. البت

توسط NEWSSHANS در 26 اردیبهشت 1399

انسان ها ذاتا اجتماعی انسان. به عنوان یک گونه آن بوده است متصلند به ما برای زندگی در یک جامعه چارچوب است. البته قطعا وجود دارد نمونه های دیگر از جامعه مبتنی بر وجود در قلمرو حیوانات مانند baboons یا حتی فیل ها که برای ماده. اما آنچه باعث می شود انسان ها متفاوت است که چگونه پیچیده روابط ما می توانید دریافت کنید.

یکی از بارز ترین پیچیدگی در روابط انسانی است این واقعیت است که ما را از نزدیکترین افراد به ما اعطا شده. این امر به ویژه در مورد با ما فوری اعضای خانواده و دایره خود را از دوستان است. دلایل این ممکن است متفاوت باشد. ما واقعا در حال ساییده توسط برنامه روزانه ما با زمان بسیار کمی را صرف با افرادی که ما در واقع در مورد مراقبت از, و ما در حال سرمایه گذاری بیش از حد از زمان ما در رسانه های اجتماعی.

غذا خوردن با هم

مواد غذایی چسب جهانی که ترمیم یا تقویت فقط در مورد هر رابطه است. به اشتراک گذاری یک وعده غذایی با کسی ارتباط برقرار سطح خاصی از صمیمیت. اگر شما در حال تلاش برای گرفتن با دایره درونی خود را, این است که احتمالا بهترین سرمایه گذاری از وقت خود را. حتی با یک برنامه گیج کننده این است که یک نسیم است. خانواده شام است زمان زیادی برای گرفتن تا با آنچه اتفاق افتاده در طول روز است. آن را نیز بزرگ "خلق و خوی متر" است که کمک می کند تا شما صفر در این حالت ذهن هر عضو خانواده است.

همین امر دوستان است. شما می توانید یک روز در هفته را برای دوستان خود به تجدید قوا و باد کردن. جدا از تقویت buddy اوراق قرضه آن را نیز می تواند به شما یک دیدگاه متفاوت در مورد آنچه در جریان است در اطراف شما.

ذاتی طراحی برنامه های رسانه های اجتماعی قطعا به مردم نزدیک تر است. (تصویر: Pexels / CC0 1.0)

دریافت اجتماعی

اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان یک اجتماعی فاصله ابزار این روزها ذاتی طراحی برنامه های رسانه های اجتماعی قطعا به مردم نزدیک تر است. فقط به خاطر آن تکامل یافته به چیز دیگری معنا نیست که شما نمی توانید هنوز اقامت در تماس از طریق این کانال. ای کاش کسی تولدت مبارک در تولد خود را و اضافه کردن لمس شخصی به آرزوی خود را به جای به سادگی یک مطلوب برچسب یا رفتاری. قطعا آن را می سازد تفاوت. وقتی کسی می فرستد بهترین آرزوها برای شما و با تشکر از آنها و ایجاد یک پرس و جو شخصی به زندگی خود را نه لزوما بلافاصله, اما در برخی از نقطه.

تمرین مشارکت

شما واقعا نمی باید در کنار هم به طور جداگانه برای صرف وقت با کیفیت با دوستان و خانواده خود را. شامل کودکان و نوجوانان در کارهای روزانه خود مانند تاشو, لباسشویی, مرتب کردن یک اتاق و یا شستن ظروف. از آن زمان به مکالمه ساده و گرفتن احساس برای سطح انرژی خود را. این عشق است که ایجاد روابط. خود را همسر یا مهم دیگر همراه برای مواد غذایی خود را اجرا کنید. آن زمان شخصی خود را که به شما می دهد یک پنجره فرصت برای پیوند — استفاده از آن است.

گوش دادن یک هنر است

ما اغلب اشتباه از تلاش برای "حل متخصص" و یا "شخصی اعتیاد به مواد مخدره تیم ملی" برای همه در اطراف ما. بیشتر از دوستان خود و یا اعضای خانواده فقط نیاز به کسی برای گوش دادن به آنها و تصدیق یک وضعیت از چشم انداز خود را. بنابراین اگر شما احساس می کنید کسی به شما نزدیک است کمی خاموش و نیاز به صحبت, فقط مستقیم گفتگو به آنها و اجازه دهید آنها را به داوطلب اطلاعات در مورد آنچه آنها را آزار. همدلی کار می کند بسیار بهتر از همدردی.

ما پیدا کردن آن مضطرب ابراز احساسات گرمی با ما دایره و جالب اینجاست که پیدا کردن این تعاملات مجبور و بی دست و پا. که می شود گفت این مهم است برای حفظ این روابط قرار داده و در زمان با کیفیت به عنوان این سرمایه گذاری که در حال رفتن به ایجاد ثبات عاطفی و مثبت فکر فرایند است که به شما کمک می کند تا با چالش هایی در زندگی خود را به طور موثر.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه به آموزش فرزندان خود را به عادات خوب


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن