شرکت های بیمه شکایت هانوفر منطقه مدرسه منطقه, اتوبوس, پیمانکار

ویلکس-بار ، — یک شرکت بیمه شکایت کرد Frank J. و Dorothea Ciavarella در ارتباط با یک یک آنها اضافه پرداخت ها

توسط NEWSSHANS در 8 مرداد 1399

ویلکس-بار ، — یک شرکت بیمه شکایت کرد Frank J. و Dorothea Ciavarella در ارتباط با یک یک آنها اضافه پرداخت های دریافت شده از هانوفر منطقه مدرسه منطقه به عنوان یک حمل و نقل پیمانکار است.

این شرکت آمریکایی جایگزین شرکت بیمه به دنبال $244,121 به علاوه بهره و هزینه های از Hanover Township, زن و شوهر است.

منشاء با توجه به قدمت کشف که در این منطقه تا به حال پرداخت این Ciavarellas برای یک سال از آموزش و پرورش ویژه دانشجویی حمل و نقل. ماه از مذاکرات توسط منطقه برای جبران شکست خورده پول و شرکت بیمه پرداخت می شود منطقه برای از دست دادن 2019.

در سپتامبر آن سال شرکت بیمه ثبت praecipe از احضار پیشرو به طرح دعوی در دادگاه اما هیچ کدام واصل شد تا این هفته. Wilkes-Barre وکیل ریچارد Polachek ظ کت و شلوار در Luzerne County دادگاه از مشترک درخواست از طرف شرکت بیمه به عنوان یک "subrogee" از منطقه مدرسه. یک subrogee شخص یا نهاد با فرض حقوق قانونی را به تلاش برای جمع آوری یک ادعا از طرف دیگر این subrogor پس از پرداخت آن را هزینه های ناشی از ادعا می کند در مقابل شخص ثالث.

کت و شلوار واصل برابر Ciavarellas به طور جداگانه و انجام کسب و کار به عنوان ستاره به حمل و نقل اشاره می کند که در طول 2017-18 سال تحصیلی منطقه کارمند "mis-وارد mileages ارائه شده" توسط متهمان در نتیجه بیش پرداخت. آن را نیز یادداشت منطقه تلاش های شکست خورده برای به دست آوردن پول و شرکت های بیمه پرداخت به این منطقه است.

کت و شلوار سطح چهار فقره در برابر Ciavarellas: نقض قرارداد برای عدم بازگشت پول پس از مطلع شدن از خطا; غنی سازی ناعادلانه با نگه داشتن پول با وجود دانستن خطا و بیش از پرداخت; تبدیل از "پرداخت پول برای منحصر به فرد خود استفاده و سهل انگاری "برای عدم تحقق بیش از پرداخت که حال ساخته شده بودند و به آنها" و "عدم بازپرداخت پرداخت."

دولت حسابرس کل یوجین DePasquale تا به حال دفتر بررسی پرداخت و در نتیجه سوزش گزارش که سرزنش منطقه در مورد مسائل مختلف از جمله این واقعیت است که یک عضو هیئت مدیره مدرسه موفق به پرهیز از رای گیری برای تایید پرداخت برای یک "از نزدیک مرتبط با فروشنده.

"اعضای هیئت مدیره باید در مورد نیاز به افشای پتانسیل تضاد منافع و پرهیز از رای گیری در تصمیم گیری زمانی که درگیری بوجود می آیند" DePasquale گفت. "منطقه نیز باید توسعه قوی ضد قوم و خویش سیاست که درخواست اعضای هیئت مدیره و مدیران."

بدون نام داده شد اما فرانک و Dorothea Ciavarella هستند پدر و مادر عضو هیئت مدیره فرانک Ciavarella بود که رئیس جمهور هیئت مدیره در زمان پرداخت اضافی آمار سرفصل. او استعفا داد به عنوان رئیس جمهور هیئت مدیره اما همچنان در هیئت مدیره.

DePasquale دفتر ارجاع این موضوع به دولت اخلاق کمیسیون که نه تایید و یا رد هر گونه تحقیقات است. حکم صادر شده توسط کمیسیون اخلاق در مورد این موضوع.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydishtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب