نوآوری: برنج راه اندازی

رشد پس از 14,000 B. C., برنج غلات اصلی برای بسیاری از جهان به ویژه آسیا است. با تکنولوژی نوپا پررونق در شرق کش

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

رشد پس از 14,000 B. C., برنج غلات اصلی برای بسیاری از جهان به ویژه آسیا است. با تکنولوژی نوپا پررونق در شرق کشور ما نیست که به صبر طولانی قبل از برخی نوآوری های اطراف برنج آمد. از برمه به ژاپن اجازه دهید ببینیم که چه چیزی خلاق بنیانگذاران باید مصرانه برای ایجاد رابطه ما با باستان محصول کمی نزدیک تر و قابل کنترل تر.

طلایی برنج, پلت فرم, برمه

"ما به تقاضا مبتنی بر مشاوره به کشاورزان از طریق این توصیه ما را دانش در دسترس به کشاورزان مستقل تر." — تاثیر ترا

آموزش کشاورزان و اطلاع آنها از الگوهای آب و هوایی ارائه راهنمایی, محصول, مربوط, مشاوره, دسترسی به منابع مالی و بیشتر طلایی برنج پلت فرم رایگان برای پلت فرم های دیجیتال تاسیس شده توسط تاثیر نیامده است اروین Sikma از برمه. بیش از نیمی از زمین های زراعی در برمه است پوشش داده شده با برنج شالیزارهای. این agtech راه اندازی شده است و قادر به بالا بردن US$3 میلیون و پلت فرم در دسترس است برای دسترسی از طریق یک برنامه تلفن همراه, برنامه وب و Facebook. وجود دارد تقریبا 2 میلیون کشاورز در Facebook جامعه که به طور منظم چک کنید این نرم افزار برای به موقع و اطلاعات عملی.

Mebiol ژاپن

Mebiol Inc. از ژاپن گرفته شده و توجه به رشد عظیم در جهان جمعیت و منابع محدود همه ما نیاز به به اشتراک گذاری ساخته شده و آن را ممکن است برای رشد برنج در هر نقطه از زمین آلوده به بیابان. بنیانگذار Yuichi موری ادعا می کند که شرکت او موفق شده است در حال توسعه یک غشاء به نام Imec (فیلم کشاورزی) که نقش خاک. فن آوری ساخته شده است که امواج در مناطق مختلف مانند دبی که در آن یک شرکت تبدیل کویر به زمین های کشاورزی. اتمام یکی از Ted talks, که در آن او توضیح می دهد که چگونه آن کار می کند.

اختراع فناوری گزارش شده است که کارآمد تر از هیدروپونیک و نیازی نیست که گران قیمت راه اندازی اولیه. "این سیستم متشکل از یک تامین آب واحد و کاشت تخت تشکیل شده از فیلم نبافته پارچه, ورق ضد آب و دو آبیاری لوله" با توجه به شرکت وب سایت.

(Image: Screenshot / YouTube)

اختراع فناوری گزارش شده است که کارآمد تر از هیدروپونیک و نیازی نیست که گران قیمت راه اندازی اولیه. (تصویر: Screenshot / YouTube)

تجارت Connex, تایلند

کمک به کشاورزان تایلندی فروش محصولات خود را در زمان واقعی تجارت Connex آنلاین ارائه می دهد یک نقطه سیستم حراج یک پلت فرم برای مذاکره و خدمات پشتیبانی. محصولات آنها رسیدگی شامل انواع مختلفی از برنج (شکسته قهوه ای ارگانیک و برنج سفید توت) و لاستیک. بازار آنها را پوشش عبارتند از: Khon Kaen نقطه برنج در بازار Link خونگ, Pakkayang, KhiriMat, Banhuayplado, Chaiprakarn, Yipta اودون, Kor Kod ناحیه جنوبی نقطه لاستیک و Chiengrai مرکز.

آنها همچنین کمک به کشاورزان از طریق تطبیق خودکار خود کالا با بازار تخته و با پذیرش پیشنهادات و حجم.

Bethesda علمی, تایوان

آفات کشاورزان دشمنان است. حلزون سیب بسیار تهاجمی و باعث مقدار زیادی از آسیب به کشت برنج. تایوان بتسدا افزایش به چالش و معرفی خود را "کنترل انتشار تکنولوژی" است که به طور مداوم منتشر آفت کش ها بیش از یک دوره از 21 روز. آنها ادعا می کنند که یک بطری یا یک بسته است به اندازه کافی برای درمان 247 هکتار است. این طبیعی و عاری از مواد سمی و به میزان قابل توجهی کاهش می دهد حجم کار کشاورزان است.

کیمیاگری Foodtech سنگاپور

شاخص قند خون (GI) یک رتبه بندی چگونه کربوهیدرات بر سطح گلوکز در خون است. غذاهای با GI پایین ارزش به طور کلی در نظر گرفته می شود گزینه های سالم. این مواد غذایی را هضم و متابولیزه می شود آهسته تر از غذاهای با GI بالا مانند کربوهیدرات تصفیه و حصول اطمینان کندتر افزایش سطح گلوکز خون. خوردن بالا-دستگاه گوارش مواد غذایی را افزایش می دهد خطر ابتلا به دیابت نوع 2 است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

غذاهای تهیه شده از غلات سبوس دار را پایین دستگاه گوارش ارزش و به طور کلی در نظر گرفته می شود رژیم غذایی سالم را انتخاب کند. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

کیمیاگری Foodtech معرفی کرده است کیمیاگری فیبر است که "انحصاری و ترکیبی از مواد گیاهی است و به آرامی هضم کربوهیدرات (SDC) سرشار از فیبر در رژیم غذایی." این اضافه را با برنج و نان و نودل و دیگر کربوهیدرات-مواد غذایی و بدن افت می کند به هضم نرخ به چیزی که قابل مقایسه با wholegrains و. ساخته شده از گیاهان مانند نشاسته کاساو یا مانیوک و نخود فرنگی و ذرت را افزایش می دهد به طور کلی ارزش تغذیه ای مواد غذایی ما مصرف. شرکت امن US$2.5 میلیون نفر در اواخر سال 2018 از دانه پایتخت سنگاپور.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

نیتروژن در خاک پرمافراست ممکن است اعمال بازخورد بزرگ در تغییرات آب و هوا


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب