هند با احتیاط باز می شود تا حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش

توسط SHEIKH SAALIQ دهلی نو (AP) — ایالات تر باز و جمعیت مسافران trickled بر روی جاده ها در بسیاری از شهرستانها

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

توسط SHEIKH SAALIQ

دهلی نو (AP) — ایالات تر باز و جمعیت مسافران trickled بر روی جاده ها در بسیاری از شهرستانها هند روز دوشنبه به عنوان سه فاز برنامه ریزی برای آسانسور در سراسر کشور coronavirus مستند آغاز شد با وجود یک روند رو به بالا در عفونت های جدید.

کسب و کار و مغازه های بازگشایی در بسیاری از ایالت ها و راه آهن اعلام کرد 200 بیشتر ویژه مسافر قطار. برخی از ایالت ها نیز مرزهای خود را باز کرده اجازه می دهد ترافیک وابسته به وسايط نقلیه.

ساحلی ایالت ماهاراشترا به مالی hub بمبئی و بالیوود اجازه از سرگیری تولید فیلم با برخی از محدودیت ها در محل. در دهلی نو پایتخت, مقامات اعلام کرد بازگشایی تمام صنایع و سالن در حالی که نگه داشتن مرزهای مهر و موم شده تا ژوئن 8 سعی کنید برای جلوگیری از افزایش ویروس جدید موارد است.

اگر چه اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در مکان هنوز هم اجباری در سراسر هند و برخی از مردم دیده می شد صرف نظر کردن از هر دو در بسیاری از مکان ها. دیگران مستند نقض قوانین. در Prayagraj یک شهر در شمال هند اوتار پرادش صدها نفر از فدائیان هندو در زمان یک شیب در مقدس گنگ رودخانه حتی اگر جماعت در مکانهای مذهبی محروم باقی می ماند.

اما به عنوان هند برطرف مطلب محدودیت های آن همچنان ادامه دارد به گزارش افزایش عفونت.

هند روز دوشنبه با صعود به هفتم نقطه در کشور بدترین ضربه توسط ویروس عبور از آلمان و فرانسه به عنوان آن مورد تأیید افزایش به بیش از 190,000, از جمله بیش از 5,400 مرگ و میر.

فاز اول کاهش مستند به نام باز 1 را محدود محدودیت هایی را برای مهار مناطق — مناطق است که جدا شده با توجه به شیوع کروناویروس. آن را می دهد متحده قدرت بیشتری برای تصمیم گیری و استراتژی مستند پیاده سازی محلی است.

بیش از 60 درصد از این کشور به ویروس مرگ و میر گزارش شده است تنها در دو ایالت ماهاراشترا و همسایه گجرات. این موارد جدید تا حد زیادی متمرکز در شش کشور از جمله دهلی نو است.

منتقدان ترس از این که این مستند آغاز شده است که بیش از دو ماه پیش در حال کاسته بیش از حد به زودی. نگرانی وجود دارد که این ویروس ممکن است گسترش از طریق هند روستاها به عنوان میلیون ها نفر از بیکاری کارگران مهاجر در بازگشت به خانه از شهرستانها بزرگ است.

کارشناسان هشدار می دهند که این بیماری همه گیر است و هنوز به اوج در هند و بسیاری از کشورهای را آغاز کرده اند برای شناسایی بیشتر در معرض خطر مناطق که در آن coronavirus مستندات خود ادامه خواهد داد و تا 30 ژوئن. اما رستوران ها و مراکز مذهبی و مکانهای مجاز به بازگشایی در جای دیگر در ژوئن 8.

در آدرس های رادیویی به ملت در روز یکشنبه نخست وزیر نارندرا شهروندان هشدار داد و از آنها خواست تا هوشیار باشند.

"تبدیل شدن به بی دقتی و یا بی حال نمی توان یک گزینه" او گفت:. دولت مودی تاکید شده است که محدودیت ها کاسته شود به تمرکز بر ترویج فعالیت های اقتصادی است که به شدت ضربه توسط این مستند.

هند اجرا lockdown — یکی از دقیقترین — در مارس 25, سفارش همگان را به ماندن در داخل به جز برای موارد اضطراری و خدمات ضروری و منجر به توقف ناگهانی به اقتصاد است. این مستند به طرز وحشیانه ای ویرانگر به صورت روزانه کارگران و کارگران مهاجر که فرار شهرستانها بر پا برای خانواده خود خانه در روستا.

در این کشور نرخ بیکاری به 23.48% در ماه مه با توجه به داده های رسمی دوشنبه منتشر شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب