دولت مجارستان راه اندازی coronavirus پرسشنامه

بوداپست مجارستان (AP) — که دولت مجارستان در روز دوشنبه منتشر شده جدید از پرسشنامه با 13 موضوعات مرکزی در این ب

توسط NEWSSHANS در 19 خرداد 1399

بوداپست مجارستان (AP) — که دولت مجارستان در روز دوشنبه منتشر شده جدید از پرسشنامه با 13 موضوعات مرکزی در این بیماری همه گیر کوروناویروس. ملی "مشاوره" خواهد بود و از طریق پست به شهروندان در هفته های آینده.

نخست وزیر ویکتور اوربان انجام داده است چندین شبیه تبلیغات مبارزات پس از بازگشت به قدرت در سال 2010. اسمی به معنای دریافت رای دهندگان نظرات در مورد مسائل اعم از قانون اساسی جدید به مهاجرت ملی "مشاوره" انتقاد شده است و خود را به لحاظ سیاسی به اتهام سوالات و همچنین به عنوان گزینه های محدود مجاز به عنوان پاسخ.

یک رونوشت از فرم منتشر شده روز دوشنبه در دولت اینترنت و Facebook صفحات شامل مسائل مانند حفاظت از خانه های بازنشستگی در طول همه گیر و پیشنهاد سرمایه جورج سوروس در مورد نحوه اتحادیه اروپا می تواند جمع آوری کمک مالی برای حمایت از اعضای متحده ضربه coronavirus بحران است.

صحبت یکشنبه در مجلس, وزیر امور خارجه پیتر Szijjarto گفت که تمام مجاری شهروندان را دریافت پرسشنامه در پست درخواست از آنها برای بازگشت آن توسط Aug. 15.

"ما باید بسیار جدی نیاز به ایجاد نقاط توافق و بر اساس آن ما همچنین می توانید برنده آینده فازهای حفاظت" در برابر همه گیر Szijjarto گفت.

مجارستان ثبت شده 4,014 coronavirus موارد و 548 مرگ و میر.

اولین سوال می پرسد مردم نشان می دهد که نه اقدامات حفاظتی و محدودیت های آنها معتقدند با توجه به همه گیر از واجب پوشیدن ماسک برای پارکینگ رایگان و بسته شدن مرز.

دیگری می گوید: "آیا شما موافق هستید که در همه گیر دسترسی به اینترنت باید رایگان برای خانواده ها در تربیت کودکان در سن مدرسه و معلمان?"

مقدمه به سوال دیگری انتقاد اتحادیه اروپا آژانس در برخورد با حفاظت در برابر بیماری های عفونی و می پرسد که آیا شهروندان آنها معتقدند که مجارستان نیاز به آن را کاهش می دهد defenselessness در این موضوع با راه اندازی آن سازمان خود را به هشدار در مورد بیماری های همه گیر.

مشاوره نیز لمس مهاجرت و سوروس دو اوربن کلید اهداف بیش از سال گذشته است. یک سوال به دنبال حمایت از دولت شدید ضد سیاست های مهاجرتی "حتی در هزینه از جنگ باز با بروکسل" در حالی که دیگر امید برای رد سوروس' پیشنهاد برای اتحادیه اروپا به موضوع "همیشگی اوراق قرضه" که هیچ تاریخ سررسید تا صادر کنندگان پرداخت بهره را در ابد بدون بازپرداخت اصل مبلغ است.

این پیشنهاد را به درایو مجارستان به بدهی برای "unforeseeably مدت زمان طولانی" دولت گفت.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در وtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن