هنگ کنگ مردم افزایش یابد تا در طول روز اول امنیت ملی قانون

با امنیت ملی قانون در اثر Hongkongers رو این سوال که آیا یا نه به حمل با 1 جولای رژه یک رویداد سالانه به مناسب

توسط NEWSSHANS در 14 تیر 1399

با امنیت ملی قانون در اثر Hongkongers رو این سوال که آیا یا نه به حمل با 1 جولای رژه یک رویداد سالانه به مناسبت سال 1997 تحویل شهر از انگلستان به چین است. برای شروع این اولین بار است که مردم هنگ کنگ دریافت نمی کنند اطلاع از "اعتراض" از پلیس پس از انتقال از حاکمیت صورت گرفت. رژه خود را حتی به رسمیت شناخته شده, که بدان معنی است که پس از بازداشت در خیابان وجود دارد و به یقین که مردم خواهد بود تحت تعقیب برای "تجمع غیر قانونی."

دوم این سال جولای 1 رژه روزی است که در مقیاس جمعیت جمع شد و تقریبا خاص رخ می دهد پس از یک سال از ضد استرداد جنبش زیرا در آن روز بود بیش از حد بحرانی و بیش از حد نمادین است. علاوه بر اینکه 23rd سالگرد انتقال حاکمیت فرومایه امنیت ملی قانون در برابر هنگ کنگ به اجرا در آمد یک ساعت قبل از 1 جولای سال 2020 است که 11 p. m. در ژوئن 30. پیش از ماه مارس گزارش شده بود که 5000 افسران پلیس مستقر شده بودند در پیشبرد آماده و در انتظار.

سوم جدید امنیت ملی در قانون در حال حاضر در نیروی بسیار مبهم و همه جانبه است که حزب کمونیست چین (CCP) می تواند تفسیر آن را به هر راه که آنها می خواهند و حتی آن را به عنوان آنها بروید. ماده 24 آمده است که آتش سوزی مسدود کردن ترافیک و تداخل با ترافیک در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان فعالیت های تروریستی. این به این معنی است که دلار هنگ کنگ مردم بطور مسالمت آمیز تظاهرات و یا راه اندازی موانع برای جلوگیری از جاده ها در حال سقوط به دام. ماده 29 آمده است که هر کسی که می رود در خیابان ها به تظاهرات برای دموکراسی و آزادی مهم نیست که چگونه آنها آن را انجام خواهد شد در نظر گرفته می شود درگیر در فعالیت های غیر قانونی.

"داخلی قانون اجرای دستورالعمل" از پلیس هنگ کنگ در حال حاضر مشخص شده است که با تکان دادن آگهی و با شعارهایی مانند "آزادی هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما" "هنگ کنگ استقلال" "هنگ کنگ استقلال – تنها راه برون" "هنگ کنگ مردم ایجاد یک ملت" و یا فریاد مربوطه شعارهایی که در حال حاضر به عنوان "عمل می کند به خطر انداختن امنیت ملی" است. بنابراین پلیس میتواند مردم بدون هیچ گونه هشدار است. با توجه به "دستورالعمل های داخلی" اگر اعتراض خود را شامل هر یک از موارد فوق پلیس می تواند شما را به دور.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

تکان دادن آگهی و فریاد شعار در حال حاضر به عنوان "عمل می کند به خطر انداختن امنیت ملی" است. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

هنگ کنگ در حال حاضر حکومت توسط پلیس مخفی

حتی آواز "افتخار به هنگ کنگ" کافی است علت دستگیر شدن. وزیر امنیت هنگ کنگ آقای لی Jiachao گفت که بدون توجه به آنچه عمل درگیر شدند و پلیس می تواند افراد را بازداشت تحقیق و جستجو برای شواهد تحت امنیت ملی قانون به عنوان طولانی به عنوان آنها منطقی اعتقاد به قانون بود که شکسته شده است. هنگ کنگ رسما تحت نظر پلیس مخفی است و هیچ دموکراتیک آزادی تحت شرایط و تعاریف امنیت ملی عمل می کنند (NSA).

و ترسناک ترین از همه این است که اگر کسی گرفتار در زیر NSA آنها ممکن است به عنوان وثیقه ممکن است به راز جلسات و بازجویی ممکن است بازداشت مخفیانه در زندان و حتی به چین فرستاده: اگر به جرم آنها ممکن است در نهایت رو به حداقل حکم سه سال زندان و حداکثر تمام عمر. این ترور ایجاد شده توسط حزب کمونیست چین (CCP).

چهارم و حتی قبل از فشار است که همراه با "امنیت ملی قانون" فقط فکر می کنم بیش از سال گذشته anti-استرداد مبارزات انتخاباتی. چگونه بسیاری از مردم درگیر در این مبارزه از دست رفته ؟ چگونه بسیاری از مردم خون آلود در خیابان ؟ چگونه بسیاری از مردم شده اند و زندان ؟ و چگونه بسیاری از مردم محکوم شده است برای اعتراض ؟

پنجم, سخت ترین بخش این است که هر کس خانواده و مدرسه و کار آرمان های شادی و غم. اگر آنها را انتخاب کنید به بیرون رفتن در خیابان, آنها در حال گرفتن خطرات بزرگ. این یک انتخاب بین زندگی و مبارزه است.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

اگر آنها را انتخاب کنید به بیرون رفتن در خیابان, آنها در حال گرفتن خطرات بزرگ. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

در این سال هنگ کنگ جولای 1, تظاهرات خواهد هنگ کنگ مردم را به جرات به خیابان ها تحت چنین شرایط خطرناک? هرگز ترس آنها از آب در آمد! نادیده گرفتن ارعاب Hongkongers به خیابان ها ریختند! ظالمانه NSA باعث ترمیم هنگ کنگ و حتی بیشتر ضروری است.

اگر چه هیچ پلیس اجازه همه رفت از توافق خود را. وجود دارد بلندتر شعار و بیشتر آگهی ها "آزاد هنگ کنگ" "آزاد هنگ کنگ — انقلاب ما تایمز" از جمله "بهشت را از بین ببرد CCP!" مردم سنگ آشنا ملودی "افتخار به هنگ کنگ" در بعد از ظهر از ژوئیه 1.

هنگ کنگ به مردم گفت: حزب کمونیست چین با اعمال که "مردم نه از ترس مرگ پس از تهدید به مرگ بی ارزش هستند." حتی اگر وجود دارد 10,000 امنیت ملی قوانین CCP هرگز قادر به سرکوب مقاومت در Hongkongers. به نظر نمی آید و پس از 1 ژوئیه به عنوان روز حزب کمونیست چین و هنگ کنگ دولت قادر به سرکوب مردم بلکه آن را ببینید که چگونه ظلم و ستم خود را نشان داده است ضعف است.

به عنوان رژه آغاز شد و بیشتر و بیشتر مردم جمع آوری شده در کازوی خلیج فریاد شعارهای نادیده گرفتن هشدارهای پلیس. آنها با صدای بلند فریاد زد: "پنج خواسته های ضروری" و آنها ساخته شده مربوط به حرکات اعتراضی. در تمام طول صلح آمیز صفوف جمعیت پر جاده بازآفرینی صحنه های قهرمانانه در طول anti-استرداد دوره است. مردم هنگ کنگ شد و با استفاده از خود خدا داده قدرت رد قانون و CCP استبداد.

مردم محلی در هنگ کنگ که شرکت در این رژه شاهد و مورد تحسین و پشتیبانی عالی خروش در افکار عمومی و با تجربه این رویداد تاریخی است. در تاریخ 1 ژوئیه خیابان ها پر از مردم از خلیج کازوی برای Admiralty. تخمین زده می شود که بیش از 1 میلیون نفر شرکت کردند. هنگامی که در پایان مقابل از صفوف رسیده ادارهء نیروی دریایی به پایان بود و هنوز هم در کازوی. وجود دارد هیچ شکسته زنجیره ای از پشتیبانی در هر نقطه. تعداد زیادی از مردم سفر از خلیج کازوی در جهت Wan Chai.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

تخمین زده می شود که بیش از 1 میلیون نفر در جولای 1 رژه. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

در اطراف محل گردن غاز پل پلیس ارسال توپ آب کامیون به رانندگی جمعیت دور و از مردم در سمت چپ جاده برای فرار از تورنت. در طول روز تظاهرات پلیس با استفاده از گاز اشک آور و باتوم و زد و پس از تعقیب معترضان در خیابان ها در تلاش برای راندن مردم از شرکت در تظاهرات. بدترین درگیری های خشونت آمیز صورت گرفت بین 6 بعد از ظهر و 8 بعد از ظهر در منطقه از گردن غاز پل به میدان تایمز که در آن جمعیت زیادی از معترضان جمع شده بودند.

پلیس سرکوب شد تهاجمی تر. آنها با عجله به میدان تایمز در منطقه خارج از میدان تایمز بازار و شروع به آتش اسپری فلفل و استفاده از گلوله. خبرنگاران و معترضان در صحنه فرار به بازار. برخی از روزنامه نگاران زن بودند همراهی دور را بگيرد. وجود دارد 370 معترضان بازداشت شده در جولای 1, 10 تا از آنها برای نقض NSA.

ترجمه یی مینگ و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

توده نظارت: چین جمع آوری نمونه DNA از 700 میلیون مرد


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن