زنبور عسل آشکار آلودگی های زیست محیطی در محیط اطراف خود

کلنی های زنبور عسل در حال bioindicators از آلودگی محیط زیست در منطقه از آنها پوشش داده و در همه چیز وجود دارد

توسط NEWSSHANS در 1 مرداد 1399

کلنی های زنبور عسل در حال bioindicators از آلودگی محیط زیست در منطقه از آنها پوشش داده و در همه چیز وجود دارد که در محیط زیست از جمله آلاینده و آنها را تا پایان گرفتن این همه بازگشت به خانه. زنبورها نمونه طیف قابل توجهی از فضاهای زیرا آنها گسترده محدوده پرواز تبدیل شدن به تحت پوشش با هر ساخت است که در هوا و آب و زمین و همچنین درختان و گل ها.

علاوه بر این هنگامی که از رسیدن به کندو آنها همچنین حمل و نقل شهد آنها را جمع آوری کرده اند که می گذرد به دیگر زنبورها و گسترش در سراسر کندو. استفاده از کهیر به درک دولت از آلودگی محیط زیست شامل گرفتن زنبورها و استخراج آنچه باید در مصرف و حمل و نقل در سطح بدن خود را. همچنین نمونه برداری انجام می شود با لارو و گرده ذخایر و عسل. همه از این است که خسته کننده و در زمان مخل به کندو.

Two of the main toxic risks for bees comes from treatments applied by beekeepers to control a parasitic mite and nearby use of plant protection products. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

از اصلی ترین خطرات سمی برای زنبور عسل آمده از درمان های اعمال شده توسط زنبورداران به کنترل انگلی کنه و این نزدیکی هست با استفاده از محصولات حفاظت گیاه. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

با هدف برای ادامه به دست آوردن اطلاعات در مورد آلودگی محیط زیست است که زنبور عسل ارائه می کنند و بدون تغییر عملکرد طبیعی کهیر استاد خوزه مانوئل فلورس از گروه جانورشناسی در دانشگاه کوردوبا همکاری در یک پروژه اروپایی در دانشگاه آلمریا قرار دادن APISTrip به بهره برداری غیر تهاجمی ابزار برای نمونه آلاینده ها در کهیر.

APIStrip (جذب آفت کش ها در کندو نوار) است که بر اساس استفاده از یک نوار پلی استایرن که بر اساس آن یک محلول غلیظ Tenax اعمال می شود یک محصول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جمع آوری نمونه که زنبورها حمل و بعد از جذب سموم و آلاینده ها در سطح استخراج و تحليل قرار گرفت. تا به امروز با این روش به 442 انواع آفت کش ها شناسایی شده اند.

With the Denmark sampling, up to 40 different pesticide residues were found. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

با دانمارک نمونه تا 40 مختلف باقیمانده آفت کش پیدا شد. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

زمانی که اعتبار این تکنولوژی آنها باید انجام مطالعات ميدانی در قرطبه و در دانمارک. پروفسور خوزه مانوئل فلورس led چند APIStrip محاکمه در کلنی زنبور عسل در Rabanales پردیس تست مقادیر متفاوت از محصول های مختلف سرمایه گذاری از نوار و زمان های مختلف به APIStrip باقی مانده بود در کهیر. آنها تعیین می شود که ایده آل روش برای استخراج آلاینده ها با استفاده از 5 x 10 سانتی با 1g Tenax برای 14 روز.

از اصلی ترین خطرات سمی برای زنبور عسل آمده از درمان های اعمال شده توسط زنبورداران به کنترل انگلی کنه و این نزدیکی هست با استفاده از محصولات حفاظت گیاه. با دانمارک نمونه تا 40 مختلف باقیمانده آفت کش پیدا شد. با این روش زنبورها تبدیل شدن به یک نمونه جمع آوری و از محیط اطراف خود و bioindicators از آلودگی محیط زیست و بدون درد و رنج هر گونه اختلال در روال عادی خود, در نتیجه اجازه می دهد ما را به درک شرایط محیطی از محیط اطراف خود و طرح اقدامات برای بهبود بهداشت محیط. مطالعه منتشر شده در علم کل محیط زیست است.

ارائه شده توسط: دانشگاه کوردوبا [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

COVID-19 خراب است با پیش بینی آب و هوا بیش از حد


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن