قهرمانان باستانی چین: به طور کلی یو فی

پیشرفت چینی ها از طریق سلسله 5000 سال ممکن است نسبت به یک پرده نقش دار با شکوه از ریزه کاری های باور نکردنی. ت

توسط NEWSSHANS در 18 خرداد 1399

پیشرفت چینی ها از طریق سلسله 5000 سال ممکن است نسبت به یک پرده نقش دار با شکوه از ریزه کاری های باور نکردنی. تمام شخصیت های موجود در افسانه های بافته شده به غنی پارچه از چین باستان تاریخ اجتماعی و فرهنگی. به طور کلی Yue Fei است رنگی که شخصیت های پر زرق و برق رهبری کمک زیادی به این کشور را میراث گرانبها.

معیار وفاداری

Yue Fei بود هان چینی به طور کلی از شمال آهنگ دودمان. او به نام "فی" که به معنای "پرواز" از آنجا که زمانی که او متولد شد و در 1103 زیادی پرنده فرود بر روی سقف خانه اش در Tangyin ایالت هنان.

به عنوان یک پسر جوان Yue Fei رشد ضعیف کار به عنوان یک عمله. افسانه است آن است که او بعدها متوجه برخی از عالی تکنیک های هنرهای رزمی از یک بودایی زاهد گوشه نشین زندگی می کنند در این نزدیکی هست.

قرن 12th بود یک زمان آشفته در تاریخ چین; وجود دارد مکرر جنگ. یو فی در حال حاضر رشد کرده تا به طور ناگهانی در بر داشت خود را پاره پاره بین مراقبت از مادر سالمند خود را و خدمت در ارتش است. این دو ویژگی در نظر گرفته بودند با اهمیت توسط چینی — تقوا فرزندی و وفاداری.

زمانی که Yue Fei متولد زیادی پرنده فرود بر روی سقف خانه اش. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

خانم یو در زمان پسر او را کنار گذاشته و به او گفت: "من می دانم که شما یک شانس برای پیوستن به ارتش." او به او گفت که او را تو پاسخ او به پسرش مخمصه در پشت او به طوری که او را درک آنچه مورد نیاز برای انجام شود و همچنین به او یادآوری در زمان شک. او خالکوبی "جینگ زونگ بائو guo" که به معنی "خدمت به کشور وفادار."

جنوب آهنگ شمال Jin جنگ

این Jin-آهنگ جنگ به طول انجامید از 1115-1234. Yue Fei پیوست Song نظامی در 1122. در 1127 آهنگ سرمایه Hangzhou گذاشته شد زباله توسط nomad Jin calvary. جایزه امپراتور Huizong او Qinzong همراه با کل دربار بودند شرمانه ربوده و دور گرفته شده است. این حادثه جاودانه شد در کل Yue Fei شعر معروف رودخانه سرخ اجرا می شود.

Yue Fei معلوم بود درخشان طور کلی فاتح و مقاومت در برابر جنگنده. او تاسیس ارتش خود را در شمال چین با 10 ، 000 مردان عادی است که او شخصا آموزش دیده است. او آنها را به نام "این Yue Fei ارتش." وجود دارد یک شاهکار شگفت آور است که در آن او را شکست داد 100,000 مهاجمان تنها با 500 سرباز! آن را نیز به خوبی شناخته شده است که Yue Fei ارتش هرگز از دست یک نبرد است. تا آنجا که او ظالم Yue Fei شناخته شده بود به مهربان و از او مراقبت عمیقا برای خود سربازان و شهروندان به طور یکسان. Yue Fei هوش و شجاعت بودند و حتی دیده می شود میدان جنگ وقتی که او خواهد unassumingly ارائه مشاوره و استراتژی به امپراتور.

خیانت و تنزل

این Yue Fei ارتش برنده بازگشت صدها نفر از شهرستانها از دست داده برای آهنگ empire. اما در یک شکست بزرگ درست قبل از او به فشار از شمال به بازیابی تمام سرزمین های چینی بازگشت به برابر از این آهنگ او احضار شد خانه. امپراتور Gaozong و ستمکاران خائن وزیر شین هوی را امضا کرده بود صلح آتش بس با جین رژیم و Yue Fei شد اساسا مورد استفاده قرار گیرد به عنوان تراشه های.

Yue Fei و ارتش خود را می تواند به راحتی تحت فشار قرار دادند به جلو و ایجاد یک پادشاهی جدید برای خودش اما از وفاداری به حاکم او برگشت و در آستانه پیروزی است. گفته شده است که هنگامی که Yue Fei ارتش ترک خاک یکی می تواند بشنود شهروندان گریه توسط کوه ها و رودخانه ها.

سال بعد همین اتفاق افتاد. دوباره او فقط در مورد به رهبری ارتش خود را در نبرد نهایی به شمال زمانی که او متوقف شد. این Jin رژیم ظاهرا شکسته صلح آتش بس.

در نتیجه به طور کلی Yue Fei فروخته شد توسط شین هوی. او فقط امضا اتصال پیمان با جین در شرایطی که Yue Fei خواهد بود به اتهام خیانت است.

Yue Fei همه چیز را فراموش کرده بود دستگیر و ظالمانه به پرتاب گه سلول زندان. او درگذشت غم انگیز بدون محاکمه تحت شرایطی مشکوک در 1142.

آهنگ امپراتوری بازیافت هرگز سرزمین خود را دارد و هرگز قهرمان دیگر مانند Yue Fei.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

دانشمندان چینی دستیابی به دستیابی به موفقیت در اینترنت کوانتومی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن