اوباما در کنگره که officiated عروسی گی از دست می دهد اولیه

LYNCHBURG, Va. (AP) — یک دانشجوی سال اول ویرجینیا اوباما در کنگره که خشم محافظه کاران اجتماعی در منطقه خود را

توسط NEWSSHANS در 25 خرداد 1399

LYNCHBURG, Va. (AP) — یک دانشجوی سال اول ویرجینیا اوباما در کنگره که خشم محافظه کاران اجتماعی در منطقه خود را زمانی که او officiated عروسی گی خود را از دست داد حزب نامزدی.

در کنگره ایالات متحده دنور Riggleman از دست یک جمهوریخواه شنبه که انجام شد از طریق درایو-از طریق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او را شکست داد باب خوب یک مقام سابق در بخش دو و میدانی در آزادی دانشگاه.

در حالی که کنوانسیون به پایان رسید در 7 بعد از ظهر آرا شمارش نشده بود اعلام کرد تا بعد از ساعت 1 صبح یکشنبه. خوب گفت که او موفق به کسب 58 درصد آرا, اخبار رسانه های گزارش و 5 منطقه جمهوریخواه کمیته صندلی ملوین آدامز گفت: 2,537 از بیش از 3500 ثبت نام نمایندگان رای دادند.

Riggleman یک عضو محافظه کار خانه آزادی حزبی و ناراحتی بسیاری از جمهوریخواهان در منطقه خود در تابستان گذشته زمانی که او officiated عروسی دو مرد کمپین دستیاران.

کنوانسیون برگزار شد در یک اونورتر-منطقه کلیسا در نزدیکی خوب است و تنها جای نمایندگان می تواند یک رای در یک منطقه که در امتداد شمال ویرجینیا به کارولینای شمالی مرز.

Riggleman گفت: کوچک cenacolo از حزب جمهوری خواه خودی در تلاش بودند به دکل مسابقه در برابر او وادار نامزدی روند تصمیم گرفت با یک کنوانسیون به جای اولیه. کنوانسیون حمایت بیشتر محافظه کار نامزدها و استفاده شده است برای سال ها توسط ویرجینیا جمهوری خواهان برای جلوگیری از جمهوریخواهان میانه از برنده شدن ،

"رای گیری بی نظمی و رای گیری چاشنی گزارش شده در چند استان ها در #VA05. رای دهندگان تقلب شده است مشخصه این نامزدی روند و من نمی خواهد برای ایستادن آن" Riggleman توییتی کمی بیش از یک ساعت قبل از اینکه نتایج اعلام شد. "@VA_GOP نیاز به ارزیابی مجدد اولویت های خود را. ما در حال بررسی تمام گزینه های ما در این زمان است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید Riggleman آیا به عنوان آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور

خوب است در حال حاضر نامزد جمهوری خواه برای ویرجینیا 5th کنگره منطقه. چهار دموکرات ها در حال رقابت برای به چالش کشیدن او را در پاییز با برنده برداشت بعد از این تابستان.

"این چیزی است که بازنده می گویند" خوب به خبرنگاران گفت: اظهار نظر در Riggleman این اتهامات بی نظمی.

خوب متعهد به بازگرداندن "یهودی-مسیحی" ارزش به کنگره است. او همچنین یک تندرو در مهاجرت و می خواهد زبان انگلیسی به زبان رسمی ایالات متحده پیروزی خود را می تواند ملی دموکرات ها و گروه های خارج از بیشتر احتمال دارد به صرف پول در این منطقه که به راحتی رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب