عربستان با هدف بالا دموکرات' مدرسه بودجه پیشنهاد ویروس کمک طرح

توسط دیوید لرمان واشنگتن _ یک جمهوری خواه-پیش نویس coronavirus امداد بسته شامل $105 میلیارد دلار برای کمک به م

توسط NEWSSHANS در 1 مرداد 1399

توسط دیوید لرمان

واشنگتن _ یک جمهوری خواه-پیش نویس coronavirus امداد بسته شامل $105 میلیارد دلار برای کمک به مدارس با خیال راحت بازگشایی بیشتر تخفیف مالیاتی چک به خانواده های "هدفمند دور دوم" کسب و کار کوچک وام و مسئولیت حفاظت و مراقبت های بهداشتی کارگران رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز سه شنبه گفت.

ترسیم عناصر اصلی یک توافق پیشنهادی است که می تواند پرده برداری کرد در آینده روز جمهوری خواه کنتاکی ساخته شده هیچ اشاره ای از یک فرمت از گسترش مزایای بیکاری و یا کمک به دولت های ایالتی و محلی _ دو اولویت از دموکرات ها.

و نه مک کانل ذکر است امکان تعویق مالیات حقوق و دستمزد به عهده کارگران شبیه به یک استراحت شرکت کردم و در 2 تریلیون دلار در مارس بسته کمک, که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است هل دادن ایران با وجود سوء ظن.

به جای مک کانل گفت: بسته خواهد مرکز "بچه های شغل و بهداشت و درمان" در تلاش برای پیدا کردن یک "میانه" بین عظیم دیگری را نجات تلاش و ساده محرک اقتصادی را اندازه گیری.

کمک به بچه های مک کانل گفت: نیاز به صرف $105 میلیارد دلار "به طوری که مربیان باید منابع آنها نیاز به با خیال راحت بازگشایی شده است." این مبلغ را بیش از 70 میلیارد دلار شناور توسط کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع بیش از آخر هفته و این امر می تواند بیش از 100 میلیارد دلار است که آمریکا از جمله در قانونی که مجلسی به تصویب رسید در ماه مه.

خواستار یک "شات آدرنالین" به بازار کار, مک کانل گفت: جمهوری بسته کمک خواهد بازپرداخت کسب و کار برای هزینه های کروناویروس تست تجهیزات حفاظت شخصی و تمیز کردن و بازسازی هر مورد نیاز به محل کار خود را امن در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

او همچنین به نام برای دور دیگری از پرداخت های مستقیم "برای کمک به خانواده های آمریکایی در حفظ و رانندگی ملی ما گشت." اما او مشخص نکرد که چگونه گسترده پرداخت چنین خواهد بود توزیع شده است.

ماه مارس بسته کمک پرداخت مالیات چک تخفیف تا 1200 $در هر فرد بزرگسال با پرداخت آغاز به فاز برای درآمد سالانه بیش از حدود $75,000. مک کانل قبلا پیشنهاد او را مانند یک دور جدید از پرداخت به طور هدفمند به سمت کاهش درآمد مردم با درآمد بالقوه آستانه در حدود $40,000.

مک کانل نیز نامیده می شود برای تجدید چک حفاظت برنامه ارائه می دهد که بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک است که نگه داشتن بسیاری از کارگران خود را در حقوق و دستمزد در طول بیماری همه گیر. این برنامه آخرین مهلت ارسال درخواست به تازگی تمدید Aug. 8 فقط به عنوان مجلس سنا قرار است به رفتن در تعطیلات.

او گفت: این لایحه برای ارائه یک "هدف دور دوم" از برنامه "با چشم نسبت به سخت-آمار کسب و کار." همانطور که از هفته گذشته بيش از 130 دلار میلیارد دلار در خزانه که تا به حال هنوز توزیع شده را واجد شرایط کسب و کارهای کوچک.

در مراقبت های بهداشتی, این لایحه ارائه خواهد شد "حتی بیشتر منابع به سریع ترین مسابقه برای یک واکسن جدید در تاریخ بشر همراه با تشخیص و تست," او گفت:. او وعده داده شده به "محافظت از سالمندان از پتانسیل افزایش حق بیمه" و دادن پول بیشتر به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله برای تست.

و در آنچه که شده است یک اولویت بالا برای رهبر جمهوریخواهان برای هفته های مک کانل دوباره تاکید کرد نیاز به مسئولیت برای حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران و کسب و کار است که می خواهید به بازگشایی در این بیماری همه گیر. "مردم آمریکا نمی خواهد خود را ببینید, تاریخی, بازیابی خوردن آهو توسط وکلای دادگاه که خارش به دنبال همه گیر با یک دوم اپیدمی بیهوده و بیمعنی و پرونده های حقوقی" او گفت:.

دموکرات ها مخالفت کرده اند که فشار گفت: حقوق کارگران باید از آن محافظت شود به عنوان آنها به شغل خود بازگشت. مک کانل گفت: مناسب هنوز هم می تواند زمینه را برای "سهل انگاری فاحش" اما که "بندر امن" خواهد بود برای ارائه کسب و کار است که به دنبال فدرال دستورالعمل های بهداشتی.

مراتع بود که در کاپیتول هیل برای ملاقات با سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها در هر دو مجلس گفت که او مطمئن است جمهوری خواهان می تواند رسیدن به توافق در COVID-19 کمک پیشنهاد روز سه شنبه. "این خواهد بود زودرس برای تنظیم یک بازه زمانی," او گفت:. "این یک کار در حال پیشرفت است. من نمی دانم که مهلت امروز خواهد بود واقع بینانه است."

در ضمن رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر گسله جمهوری خواهان برای نوشتن یک لایحه بدون دموکراتیک ورودی. او به طبقه سنا سهشنبه برای حمله به اندازه گیری قبل از آن است و حتی معرفی شده است.

"جمهوری خواه پیشنهاد به نظر می رسد مقصد به سقوط به شدت کوتاه از آنچه مورد نیاز است" شومر گفت. "از همه نشانه این لایحه را اولویت بندی شرکت های خاص بیش از منافع کارگران و خیابان اصلی کسب و کار است. آن را فراهم نمی کند خطر پرداخت برای کارگران ضروری. آن را نمی خواهد ارائه بودجه جدید به دولت های محلی و قبیله ای دولت و یا به اندازه کافی سرمایه گذاری در جوامع رنگ شده اند که ویران شده توسط ویروس."

آمریکا تا به حال به دنبال یک حدود 3.5 تریلیون بسته کمک در ممکن است که مک کانل بی درنگ از آن به عنوان یک "لیبرال لیست آرزو." او گفت: اوباما لایحه به احتمال زیاد در اطراف هزینه $1 تریلیون.

___

(جنیفر Shutt کمک به این گزارش.)

___

(c)2020 CQ-Roll Call, Inc., تمام حقوق محفوظ

بازدید CQ و غیاب در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): مک کانلtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن