خوب پدر و مادر: چگونه برای پاسخ به بداخلاقی

وجود دارد یک داستان از یک مادر که نمی دانم چه باید بکنید هنگامی که کودک خود را انداخت بداخلاقی. افسرده او نشست

توسط NEWSSHANS در 15 خرداد 1399

وجود دارد یک داستان از یک مادر که نمی دانم چه باید بکنید هنگامی که کودک خود را انداخت بداخلاقی. افسرده او نشسته در خارج از خانه. وجود دارد به عنوان او را تماشا گل در باغ او متوجه چیزی در مورد پدر و مادر. هنگامی که او رفت و برگشت در او تا به حال یک استراتژی برای برخورد با یکی از حساس ترین دوران زندگی هر دو والد و کودک است.

شادی والدین

گفته شده است که بالا بردن یک کودک است یکی از سخت ترین چیز در جهان است. آن را ندارد به. بچه ها خیلی سریع رشد می کنند. قبل از اینکه شما آن را می دانم آنها رسیده اند که شایان ستایش سن 18 سال زمانی که آنها می توانند انجام مطلقا هیچ چیز اشتباه است. زمان پرواز او به عنوان جشن تولد 2. ناگهان خود را نسبتا صلح آمیز منزلگاه است نه چندان مسالمت آمیز دیگر.

کودک شما در حال دروغ گفتن بر روی فرش لگد زدن و جیغ کشیدن. آن چنان با صدای بلند همسایه ها اذیت شدن. و این همه به خاطر او حاضر به رفتن به رختخواب. شما سعی کنید و انتخاب کنید تا اما او نمی خواهد تکان دادن. شما به سادگی بپرسید اما بیشتر از شما خواهش کنم بدتر اوقات تلخی می شود. خسته او می افتد در خواب بر روی فرش و یک بار دیگر شما در حال مسخ شده او را به چهره.

در حال حاضر این انفجار ممکن است نادیده گرفته و اگر این اتفاق یک بار در یک ماه آبی. متاسفانه برای کسانی که بالا بردن کودکان شما می دانید که آن را هرگز تنها یک حادثه است. اجازه دهید فراموش نکنید زمانی که او به طور غیر منتظره انداخت یک اوقات تلخی در فروشگاه. یکی shudders فقط فکر کردن به آن! چه می توانید انجام دهید هنگامی که کودک شما می اندازد اوقات تلخی?

(Image: Screenshot / YouTube)

چه می توانید انجام دهید هنگامی که کودک شما می اندازد اوقات تلخی? (تصویر: Screenshot / YouTube)

طبیعت راه را نشان می دهد

وجود حقیقت در این بیانیه که بیشتر به شما پرداخت توجه به چیزی بیشتر از آن رشد می کند. اعتبار احساسات کسی را به معنی تصدیق آنها. شما واقعا نمی نیاز به تایید توسط کلمات. فقط با فرآیند توجه و عمل شناخته شده است (برای کودک).

منطق کار نمی کند چرا که یک کودک پرتاب اوقات تلخی را احساس نمی کند شنیده می شود. چشم پوشی از بداخلاقی است. پاداش رفتار خوب است. معقول باشد و انتظار معقول و منطقی رفتار است.

پاداش رفتار خوب کمک می کند تا کودک آرام شود. این کمک خواهد کرد که کودک بیشتر احساس عاطفی امن. در ضمن محروم کردن آنها از توجه در طول اوقات تلخی تقویت این پیام است که این طغیان احساسی نمی خواهد سرگرم شود.

شما احساس تحت فشار به غار و تمایل به فرزند در طول این بداخلاقی است. و به ویژه هنگامی که شما در خارج از خانه. مردم به شما نگاه کنید و شما ممکن است احساس آنها در حال قضاوت با شما و کودک شما.

تصور کنید که شما در یک باغ. کودک خود را sweet briar rose که باید تمایل با دادن آن تنها مقدار مناسبی از آب و نور خورشید است. وجود دارد همچنین علف های هرز. آنها به نمایندگی از مدعی رفتارهای مانند بداخلاقی است. علف های هرز بسیار حساس هستند. اگر شما تا آنجا که گردش در آنها شکوفا خواهد شد و چیزی که بعد از شما می دانید شما باید یک باغ پر از علف های هرز.

نادیده گرفتن طول بداخلاقی به این معنا نیست که شما هستند ، آن را فقط بدان معناست که شما نمی دهد انرژی به بداخلاقی است. این طول می کشد تلاش. صبور باشید. انتظار رفتار بدتر قبل از آن بهتر می شود. می دانم که شما در حال نادیده گرفتن علف های هرز و نه خود کودک. حتی اگر شما چشم پوشی به طور فعال برای 10 دقیقه و در نهایت به در و اجازه دهید آنها را راه خود را, شما در حال ارسال پیام های گیج کننده.

در این مرحله شما باید فریاد زدن در کودک خود را یا نه. کودک شما گرسنه است برای توجه و او را به مال شما. اگر شما نمی باقی می ماند آرامش و مهار خود را و سپس شما را با حتی بیشتر علف های هرز در باغ خود را.

(Image: Screenshot / YouTube)

اگر شما نمی باقی می ماند آرامش و مهار خود را و سپس شما را با حتی بیشتر علف های هرز در باغ خود را. (تصویر: Screenshot / YouTube)

جشن گل سرخ

فوری کودک خود پاسخ مثبت ستایش آنها. مطمئن شوید که به آن اشاره واضح است. اگر شما دوباره شروع به شنیدن در مورد عدم تمایل به رفتن به رختخواب بازگشت به نادیده گرفتن علف های هرز. هنگامی که کودک خود را شیرین briar rose می شود پیام شمع در بیشتر ستایش است. به یاد داشته باشید به عنوان یک پدر این مهم به ریختن آب در سمت راست گل. این راه شما هستند تقویت رفتارهای مثبت.

زمانی که آنها آرام صحبت کردن با آنها. آنها را به درک چه چیزی مجاز و چه چیزی نیست. با استفاده از زبان ساده و آرام تن آنها را درک خواهد کرد حتی اگر آن طول می کشد برخی از زمان. پدر و مادر طول می کشد صبر و شکیبایی است.

یکی نباید ترس به اعمال این استراتژی زمانی که شما در خارج از خانه بعدی. اگر شما نمی خواهید دوستان و خانواده به فکر می کنم که شما یک نا مناسب پدر و مادر هنگامی که شما به طور فعال با نادیده گرفتن فرزند خود خواسته های شما می توانید به آنها توضیح دهید آنچه شما انجام می دهند. البته یک استراتژی عاقلانه است به چشم پوشی از آنها را به عنوان در حال حاضر. شما دریافت پاداش خود را در قالب یک شیرین منظم کودک است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

زندگی در دائو


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن