طلا و الماس از دست دادن درخشش, اما عرضه باغ فروش درخشش

آسوشیتد پرس شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات شنبه مرتبط ملی و

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

آسوشیتد پرس

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات شنبه مرتبط ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

از دست دادن درخشش: این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور شده است که هزاران نفر از مکان های خرده فروشی و به طور چشمگیری. که ترکیبی منجر به بسیار خشن کشش برای شرکت هایی که زرق و برق.

— مسیر COVID-19 همه گیر شد ترسیم نسبتا نزدیک با بسته شدن Tiffany & Co. فروشگاه ها در سراسر جهان است. درآمد در آسیا و اقیانوس آرام به پایین سقوط 46 درصد در طول های اخیر خود را سه ماهه و سپس در اروپا 40 درصد و سپس در آمریکا 45٪. معروف طلا و جواهر چرخش به $105 میلیون عامل از دست دادن.

با این حال در چین که در آن همه گیر شروع به فروش در ماه آوریل افزایش یافت 30 ٪ به عنوان شهرهای بهبود و 90% در ماه مه. جهش در فروش ممکن است به عنوان قوی در جای دیگر با توجه به نیل ساندرز مدیر عامل GlobalData, خرده فروشی به دلیل رشد اقتصادی شده است بسیار قوی تر در چین برای سال.

— با تمام فروشگاه های خود را بسته و چهره های اولیه نشان می دهد همان-فروش فروشگاه در مهر زرگران تضعیف 38.9 درصد در سه ماهه اول خود را. به طور کلی درآمد کاهش یافت 40.5% افست تا حدودی با 6.7 درصد افزایش در فروش آنلاین می باشد. بخشی از کسانی که فعالیت های آنلاین است که تولید شده توسط مجازی خرید و فروش مدیر عامل Gina Drosos آسوشیتدپرس گفت. فروش مردم انجام داده اند بیش از 100,000 مجازی مشاوره آنلاین پس مارس 23.

— Movado گروه اول فروش سه ماهه کاهش یافته است 52.5%. این بازگشایی 14 از آن 47 فروشگاه در آمریکای شمالی و انتظار دارد همه اما شش باز خواهد شد در اواسط هفته آینده.

خرده فروشی در جای دیگر: شهرستانها سخت ترین ضربه توسط ویروس اند اما محدودیت هنوز هم در محل و بیشتر ورشکستگی هستند ،

— Coresight تحقیقات در حال حاضر انتظار دارد بین 25,000 20,000 و فروشگاه ها بسته خواهد شد این سال های اخیر خود را برآورد 15,000 تعطیلی. در سال گذشته 9,821 فروشگاه بسته شده است. حدود 55 تا 60 درصد از تمام فروشگاه تعطیلی این سال خواهد بود بازار مبتنی بر طبق تخمین می زند.

— میسی منتشر شد تا حد زیادی در خط با برآورد قبلی. اواخر دوشنبه خرده فروش گفت: آن را به حال امن حدود 4.5 میلیارد دلار از منابع مالی جدید و این انتظار به آن را از طریق همه گیر.

— Conn را که مبادرت به فروش مبلمان, تشک, لوازم خانگی, لوازم الکترونیکی مصرفی و دفتر خانه محصولات خود را گزارش داد فروش آنلاین افزایش یافت و بیش از 700 درصد در سه ماهه اول با مردم پناه در خانه. همان-فروش فروشگاه, اما, سقوط 17.6%.

— بهترین خرید برنامه ای برای بازگشایی بیش از 800 از آن از 1000 فروشگاه در هفته آینده. الکترونیک فروشنده به طور موقت بسته درهای خود را به بسیاری از مشتریان تنها با اجازه دادن به کسانی که در یک قرار ملاقات در پیشبرد. حدود 60 نفر قادر خواهد بود به فروشگاه در یک زمان و یا در حدود 25 درصد از ظرفیت. آن را هنوز هم ارائه منظقه وانت, خدمات گسترش آن در طول بیماری همه گیر. بهترین خرید گفت که قصد دارد به rehire بیش از 9,000 از 51,000 کارگران آن را به حال furloughed به دلیل بیماری همه گیر.

همه گیر فرفره اقتصاد: پس از پناهگاه در محل سفارشات سوار سواری با Uber و Lyft پایین 90 درصد در برخی از شهرستانها تحلیلگران صنعت در حال دیدن نشانه هایی از زندگی در این ضرب و شتم بخش از فرفره اقتصاد است. هر دو سوار-های شرکت های در حال تجربه یک رشد تقاضا به شهرستانها لغو محدودیت با توجه به دن ایوس مدیر عامل تحقیقات حقوق صاحبان سهام در Wedbush اوراق بهادار.

دولت مرکزی & بانک مرکزی: اقتصاددانان بزرگترین رکود اقتصادی پس از آخرین جنگ جهانی. دولت های ملی در حال تلاش برای تعیین آنچه که مورد نیاز خواهد بود و بهترین راه برای بازگشت به رشد است.

فرانسه — بانک مرکزی پیش بینی پنج شنبه که می تواند 1 میلیون شغل در سال جاری و از آن خواهد شد حداقل دو سال قبل از آن است به جایی که آن را قبل از ویروس رسید.

اقتصاد می تواند قرارداد 10 درصد در این سال یا 12 درصد به 13 درصد اگر ملت با موج دوم, بانک مرکزی, رئیس فرانسوا Villeroy د Galhau گفت: پخش فرانسه-Info. انتظار می رود که اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن به 7 درصد در سال آینده با توجه به پیش بینی های جدید. پیش بینی ویروس مربوط به بیکاری در اوج خود در اواسط سال 2021 در 11.8%.

ایمنی در محل کار: دو نفر از کارکنان در جنرال موتورز کارخانه مونتاژ در وینتزویل میسوری باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus اگر چه این شرکت می گوید آنها در معرض خارج از محل کار. این کارخانه در نزدیکی سنت لوئیس بود و نه تعطیل و این شرکت گفت: این اعتقاد وجود دارد خطر بسیار کمی است که هر کسی داخل در معرض شده است.

بازار: همان سهام که منجر بازارهای جهانی بالاتر به شروع هفته در روز سه شنبه. خطوط کروز هتل ها و خطوط هوایی و سفر دیگر مربوط به سهام تمام کاهش یافته است.

تماشای چمن رشد می کنند: باغ و حیاط کار به دست آورد بسیاری از پیروان در طول مستند با بسیاری از پناه در خانه. اسکاتس Miracle-Gro در حال حاضر انتظار دارد رشد فروش از 16 درصد به 18 درصد در سال جاری فراتر از قبل پیش بینی برای 6 تا 8 درصد رشد داشته است. که رشد به رهبری ایالات متحده که در آن شرکت پروژه های رشد 9 درصد به 11 درصد در مقایسه با قبلی خود انتظارات بین 1 ٪ و 3٪. سهام به تازگی آمار تمام زمان بالا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب