آلمانی کابینه پاک راه موقت برای فروش کاهش مالیات

برلین (AP) — آلمان در کابینه را تایید کرده است به طور موقت کاهش در مالیات بر ارزش افزوده شروع ماه آینده در یک

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399

برلین (AP) — آلمان در کابینه را تایید کرده است به طور موقت کاهش در مالیات بر ارزش افزوده شروع ماه آینده در یک پیشنهاد برای افزایش تقاضای مصرف کنندگان در بزرگترین اقتصاد اروپا یک محور کشور 130 میلیارد یورو ($148 میلیارد دلار) بسته محرک. وزیر دارایی روشن ساخته جمعه که او نمی پیش بینی دوم برنامۀ تسهیلی.

اصلی ارزش افزوده, نرخ مالیات بر قطع خواهد شد به 16 درصد از 19 درصد به مدت شش ماه شروع ژوئیه 1 و کاهش نرخ اعمال می شود به مواد غذایی و برخی دیگر از اقلام روزمره به 5 ٪ از 7 درصد. مجلس در انتظار نهایی را, go-ahead در ژوئن 29.

به طور موقت کاهش مالیات بود یک کلید و غیر منتظره عنصر از بسته محرک کوبید در اوایل ماه ژوئن توسط احزاب در صدر اعظم آنجلا مرکل ائتلاف. در حالی که به طور کلی استقبال از آن تولید شده است برخی از ترس در میان کسب و کار که آنها با یک مشکل عجله برای آماده شدن برای قیمت های جدید و خواستار اقدام برای تمدید شود فراتر از پایان سال است.

"این در حال آمدن است به سرعت و است که دقیقا درست" وزیر دارایی اولاف شولز گفت: پس از روز جمعه در جلسه هیئت دولت. "اگر ما تا به حال منجر طولانی کردن زمان شاید برخی از کسانی که در حال صحبت کردن در حال حاضر می گویند آنچه در یک وضعیت دشوار آن بود — چون در حقیقت هر کس پس از آن منتظر روز, مالیات بر ارزش افزوده قطع بالاخره آمد."

Scholz افزود که "آن را می سازد هیچ حس به سازماندهی چنین اندازه گیری به طور نامحدود یا برای یک زمان بسیار طولانی است." وزارت اقتصاد گفت: فروشندگان قادر خواهد بود به تصویب در کاهش نرخ مالیات وسیله بدون نیاز به relabel تمام کالاهای خود را.

کابینه همچنین برنامه های تایید شده برای یک بار 300 یورو برای هر کودک جایزه برای خانواده ها. از دیگر اقدامات برنامه ریزی شده عبارتند از: کمک برای بدهی لادن شهرداری ها و افزایش انگیزه های مالی برای برقی و خودروهای هیبریدی است.

آلمان رفت و به یک رکود اقتصادی در سه ماهه اول آن است که انتظار می رود به تعمیق در سه ماهه جاری. اما به نظر می رسد دولت با اعتماد به نفس است که آن بسته محرک اقتصادی کمک خواهد کرد که به نوبه خود چیزهایی در اطراف در سال دوم نیمی از.

"من و من می گویم ما باور نمی کنم در بحث ها در مورد یک محرک بیشتر برنامه" Scholz گفت. "این است که محرک برنامه ... ما در نظر گرفته به دقت آنچه ما انجام می دهند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن