Garcetti می گوید اقتصاد بازگشایی بیش از حد به سرعت هشدار جدید اقامت در خانه سفارش

توسط Alex Wigglesworth لس آنجلس _ شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز یکشنبه گفت: L. A. افتتاح بیش از حد به سرع

توسط NEWSSHANS در 30 تیر 1399

توسط Alex Wigglesworth

لس آنجلس _ شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز یکشنبه گفت: L. A. افتتاح بیش از حد به سرعت و دوباره هشدار داد که این شهر نزدیک به تحمیل برخی از نوع جدید اقامت در خانه سفارش به عنوان coronavirus موارد در ادامه به سنبله.

صحبت کردن در سی ان ان Garcetti خواسته شده بود در مورد لس آنجلس تایمز سرمقاله که با انتقاد سریع بازگشایی کالیفرنیا بود که به دنبال یک افزایش عمده در هر دو جدید COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

"من موافق کسانی که همه چیز اتفاق افتاده است بیش از حد به سرعت" Garcetti, گفت:, و اضافه کرد که کسانی که تصمیم گیری ساخته شده بودند در استان و شهرستان سطح, در سطح شهرستان است.

در همان زمان Garcetti گفت: این شهرستان بود که "در آستانه" از محدودیت های جدید اما نداد. شهردار ساخته شده است که به نظر قبل از اینکه بیش از دو هفته گذشته گفت: شهرستان خواهد عمل اگر موارد به افزایش ادامه داد _ حتی پس از یک سری از محدودیت های اعمال شده توسط دولت در این ماه که شامل ممنوعیت داخلی رستوران ناهار خوری و بسته شدن میله مراکز و دیگر خرده فروشان در L. A. شهرستان و بسیاری از دیگر شهرستانهای استان است.

شهردار خواست صبر و گفت آن را تا سه هفته به یاد بگیرند که آیا این تعطیلی باید کمک کند گسترش coronavirus.

او نیز رخ داد توجه داشته باشید خوش گفت L. A. باقی می ماند در یک جای خوب وقتی که می آید به بیمارستان ظرفیت و منابع موجود از هواکش.

"موارد بالا رفته اما ما نیز باید تهاجمی ترین, تست," او گفت:. "ما برای اولین بار در شهرستان به ارائه تست برای افراد بدون علائم است. و 30% از آنچه ما در حال ابتلا خوشبختانه آن دسته از مردمی است."

هنوز L. A. شهرستان گزارش یک رکورد بالا تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان های آن در این هفته و به طور کلی به اشتراک گذاری از آزمون است که باید دوباره مثبت افزایش یافته است و از 8 درصد به کمتر از 10 درصد نشان می دهد که وجود دارد نیز یک افزایش در جامعه انتقال است.

شهردار نسبت به افزایش نه فقط به reopenings بلکه به مردم در حال تبدیل شدن کمتر هوشیار در مورد بهداشت عمومی و هدایت و جمع آوری با دیگران در خارج از خانواده خود را.

"این نه فقط آنچه را باز و بسته," او گفت:. "همچنین در مورد آنچه ما انجام می دهیم به صورت جداگانه."

به جای شهر بود موضوع را به یکی دیگر از گسترده بسته شدن Garcetti پیشنهاد او می خواهم را ترجیح می دهند بیشتر هدف مداخلات با هدف کمک به کسانی که بیشتر در معرض مبتلا به بیماری های جدی و یا مرگ و میر ناشی از ابتلا به کوروناویروس.

او گفت که در خارج از پرستاری ماهر امکانات, سیاه ساکنان دیگر در حال مرگ در یک رای نامتناسب به سهم خود از مردم اما مقامات در حال حاضر شاهد نرخ های بالاتر از مرگ و میر در میان Latino مردم و کارگران کم درآمد است.

"بنابراین من می خواهم به بیشتر فولاد," او گفت:. "من می خواهم برای رفتن به کسانی که کارخانه های که در آن ما شاهد گسترش یافته است. من می خواهم برای رفتن به آن جوامع به خصوص ما درآمد جوامع است. ... من فکر می کنم ما باید به فولاد به جای یک ساطور که فقط بسته همه چیز را."

___

(c)2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): Garcettitinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن