آینده ورزشگاه آرناس وعده های با تکنولوژی بالا و کم ظرفیت

توسط دیو SKRETTA KANSAS CITY, Mo. (AP) — بوی کباب wafts فوق از طریق پارکینگ ساعت قبل از کیکآف در نوک پیکان ورز

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

توسط دیو SKRETTA

KANSAS CITY, Mo. (AP) — بوی کباب wafts فوق از طریق پارکینگ ساعت قبل از کیکآف در نوک پیکان ورزشگاه و زمانی که برای اولین بار سالوو از آتش بازی منفجر سربار هزاران نفر از روسای طرفداران شروع به مارس مرتبه به سمت دروازه های ورودی.

این که چگونه همه چیز به طور معمول در یک بازی NFL روز در کانزاس سیتی.

اما این روزها بسیار کمی طبیعی است و مانند بسیاری از چیزها در زندگی فوتبال در فصل پیش رو مملو از عدم اطمینان است. Coronavirus همه گیر آورده است که ورزش به یک وقفه برای ماه هر کس بدونم چه بازی خواهد بود که تماشاگران در حال در نهایت اجازه بازگشت در — و اینکه آیا آنها حتی می خواهید به نشان می دهد تا.

این تغییرات خواهد بود بزرگ و کوچک و موقت و طولانی مدت.

طرفداران می تواند هر حرکت خود را طلبه توسط دوربین های دیجیتال و لیزر. ممکن است وجود دارد هیچ کس در آینده صندلی به بالا و پنج پس از زمین نشستن کامل هواپیما. این ایده از عبور نقدی به یک آبجو فروشنده بین نوبت خواهد بود یک حافظه است. دما نمایش و چک پزشکی می تواند اجباری برای دریافت در. با داشتن مجازی بلیط اسکن شده بر روی تلفن های هوشمند خود طرفداران می تواند تصدیق خطر سلامت از حضور در یک بازی در حالی که تسلیم شدن برخی از حفظ حریم خصوصی شخصی خود.

این همه begs سوال: آیا طرفداران قادر به هر گونه سرگرم کننده ؟

"وجود دارد یک ثروت پیش بینی نشده تلفات, من حدس می زنم که قرار بود بخشی از این چیزهایی که همه ما در زمان داده شده به عنوان بخشی از بازی زندگی-تجربه روز" توضیح Nate Appleman, مدیر ورزشی, تفریح و سرگرمی, تمرین برای کانزاس سیتی مبتنی بر معماری شرکت HOK. "برخی از چیزهایی که ما هنوز به درک اما تبدیل خواهد شد به شدت روشن هنگامی که ما اجازه برگشت به سالن و بازگشت به راستی طبیعت انسان است که به جمع آوری و جشن جامعه است."

برخی از لیگ ها در حال بازگشت با چند و یا هیچ طرفداران از جمله ، اما به عنوان ورزشی سطح شیب دار تا آسوشیتد پرس در بر داشت در طول مصاحبه با بیش از دو دوجین کارشناسان در ورزشگاه طراحی و زیرساخت است که تنها چیزی که ممکن است به دنبال همان چیزی است که اتفاق می افتد در زمینه بازی.

بزرگترین کوتاه مدت تغییر خواهد بود, اجتماعی, فاصله, چیزی که در حال حاضر تبدیل به یک واقعیت از زندگی روزمره است. فروش بلیط پوش خواهد شد. کل ردیف و بخش مسدود خواهد شد خاموش است. صندلی در راهرو را باز گذاشته شود برای حفظ یک بافر از کسانی که در بالا رفتن از پله ها. طرفداران داده خواهد شد و یک ورودی زمان برای جلوگیری از ازدحام در دروازه. خطوط در دستشویی و امتیازات محدود خواهد شد. تجمع در دالان دیگر اجازه خواهد داشت.

کالج فوتبال فصل است که هنوز هم برخی از سه ماه دور و در عین حال ایالتی آیووا پیش بینی ظرفیت در جک Trice ورزشگاه خواهد شد به نصف کاهش دهد بر اساس "دستورالعمل های جاری ایجاد شده توسط دولت و مقامات محلی" — تقریبا تعداد زیادی از طرفداران که باید خریداری بلیط فصل. در کانزاس مدیر ورزشی جف بلند گفت: Jayhawks برنامه ریزی شده اند برای برخی از 16,000 طرفداران در ورزشگاه یادبود این سقوط — حدود یک سوم از ظرفیت رسمی.

چند NFL تیم از جمله میامی و نیواورلئان در حال مدل سازی برای کاهش ظرفیت های این فصل است. آن را بدون شک نگاه متفاوت را برای طرفداران در ورزشگاه به ذکر است که میلیون ها نفر را اتصال در تلویزیون.

"تاپیک های قدیمی گفت:" ضرورت مادر اختراع است.' من می خواهم بگویم ما در اوج وضعیت ضرورت در حال حاضر" Appleman گفت. "وجود دارد بسیاری از مردم واقعا هوشمند در آینده با واقعا سرد طرح است که فقط می تواند یک راه جدید برای انجام کارها و جدید نیست همیشه بد است. گاهی اوقات تغییر خوب است. گاهی اوقات ما باید به وفق دهند."

چنین برنامه ای را هر دو امید و ترس: امید است که برخی از طرفداران قادر خواهد بود برای دیدن تیم های مورد علاقه خود را زندگی می کنند و می ترسند که کالج ها و لیگ ها از جمله لیگ برتر فوتبال که به شدت متکی به فروش بلیط قادر خواهد بود به پایان می رسد دیدار.

برای کمک به پر کردن برخی از این شکاف — هر دو نوری و مالی — بسیاری از امکانات اپراتورهای شده اند بررسی گزینه ها با شرکت های مانند آریزونا بر اساس Bluemedia که طراحی و تولید صفحه نمایش است که می تواند پوشش بزرگ عصری صندلی. چنین صفحه نمایش در حال حاضر استفاده می شود که عرصه می خواهید به کلاه ظرفیت و یا ایجاد صمیمی تر تنظیمات اما Bluemedia معاون رئیس جمهور R. J. Orr گفت: همان کسانی که محصولات در حال حاضر می تواند حمایت و فرصت های بازاریابی.

"البته آنها می توانید فروش تبلیغات" Orr گفت: "اما وجود دارد بسیاری از راه های خلاق. اگر یک بلیط-فروش پسر بیرون رفت و به فصل-دارندگان بلیط و شما می توانید یک عکس را آپلود و ما می توانیم ؟ ما در حال تلاش به آمده تا با یک دسته از ایده های سرد است که ممکن است کار می کنند."

شرکت های دیگر نیز در حال خیاطی محصولات برای کمک به اجتماعی فاصله و کنترل جمعیت است.

مرسدس بنز ورزشگاه جدید خانه آتلانتا فالکونز و آتلانتا, ایالات حاضر cashless سیستم در محل برای کالا و سازش است. حرفه ای چند تیم در حال مذاکره با حرکت تجزیه و تحلیل شرکت iinside که SafeDistance سیستم با استفاده از لیزر به نقشه فاصله و اندازه گیری تراکم جمعیت. در KeyBank مرکز در بوفالو, نیویورک, یک شرکت به نام WaitTime با بهره گیری از یک نرم افزار برای گفتن Sabres طرفداران چگونه صف های طولانی در دستشویی و سازش است.

"ما یک فرصت عالی برای بازنویسی طبیعی جدید برای بازگشت از ورزش" WaitTime بنیانگذار زاک Klima گفت.

آن همه مانند برادر بزرگ بسیار ، و از جمله سیستم های فراموش رقص یک خط خوب بین آموزنده و سرزده است. اما آنها همچنین می تواند کمک به کاهش گسترش یک ویروس است که می تواند تفاوت بین داشتن ورزشگاه میشیگان خالی در یک سقوط شنبه یا داشتن 100,000 طرفداران ریشه در Wolverines دوباره.

نه همه چیز خواهد بود به عنوان آشکار به عنوان نازا concourses و صندلی های خالی یا. بسیاری از تغییراتی که در کالج ها و تیم های در حال اجرای خود خسته شده اید بروید کسانی که در حل و فصل برای فرار از باغ یا زمین برای اولین بار.

لیگ برتر باشگاه تاتنهام اخیرا باز شده جدید خود را در لندن / ورزشگاه: پس از صرف میلیون ها نفر به ایجاد بیش از 1600 نقاط دسترسی WiFi و 700 چراغ بلوتوث حصول اطمینان از طرفداران قادر به استفاده از جمعیت-تراکم برنامه ها و فن آوری های دیگر. بسیاری از امکانات در حال به روز رسانی خنک کننده و سیستم های تهویه به مالش دادن هوا به عنوان آن را در گردش از طریق ساختمان های خود را در حالی که دیگران با استفاده از کدهای QR برای نظارت بر سلامت مشتریان خود.

"ما در حال extrapolating کردن این روند که در حال حاضر وجود داشته و من فکر می کنم ما در حال رفتن به ضربه شروع به 2025 حتی اگر آن را تنها 2020" گفت: Jason جنینگز مدیر استراتژی و دیجیتال یکپارچه سازی برای ورزش و سرگرمی گروه در مورتنسن که بسته بندی ساخت و ساز در اظهارات جدید 2.4 میلیارد دلار ورزشگاه در لاس وگاس. "این فن آوری در حال رفتن به مستقر می شود بسیار سریع تر به دلیل ارزش آن را برای تجربه فن و سلامت عمومی است."

حتی راه امکانات تمیز هستند تغییر خواهد کرد. دیگر نمی خواهد hosing پایین صندلی و جارو کردن زباله در سمت چپ توسط طرفداران به اندازه کافی خواهد بود. محل برگزاری غول ASM جهانی به تازگی اعلام کرد جدید بهداشت پروتکل برای آن 325 امکانات در سراسر جهان با توجه به اهمیت hewing بین المللی بهداشت و درمان توصیه های از امثال مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

چند تیم حرفه ای شده اند و مایل به فاش کردن خود و بازگشایی, استراتژی, چه می شود که بالقوه صندلی پوسته و یا زیرساخت های ارتقاء. به سرعت در حال تغییر اجتماعی و سیاسی محیط زیست همراه با طبیعت غیر قابل پیش بینی از این ویروس را ساخته اند برنامه ریزی دشوار است. اما دلفین میامی و راک ورزشگاه به تازگی متعهد به اول بودن امکانات عمومی برای دریافت رتبه از جهانی Biorisk شورای مشورتی که شامل تکمیل دقیق برنامه برای کمک به ارائه آنچه دلفین اجرایی تام Garfinkel "امن ترین محیط ممکن است."

البته حتی که ممکن است به اندازه کافی. در حالی که بسیاری ناشناخته باقی مانده در مورد رمان coronavirus یک واقعیت است که به شدت روشن است که چگونه به راحتی آن را گسترش می یابد. هیچ لیگ و یا تیم می خواهد بازی های خود را برای تبدیل شدن به و همه اذعان تمام آماده سازی در جهان نمی تواند تضمین ایمنی.

"در بزرگ توده ها وجود ندارد و سیستم است که می تواند به طور موثر جلوگیری از یک نفر دیگر از دادن میکروب ها به یک دوم فرد" گفت: فیلیپ Tierno بالینی استاد آسیب شناسی دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی. "اگر آنها عطسه و یا سرفه و یا صحبت کردن به طور مستقیم و یا حتی نفس کشیدن به طور مستقیم در یک فرد وجود ندارد و سیستم است که می تواند به جلوگیری از آن است."

که متوقف نشده امکانات ورزشی از صرف میلیون ها دلار طی ماهها shutdown برای به حداقل رساندن خطر. طرفداران برخی از اندازه گیری اعتماد به نفس است که سرمایه گذاری در خط پایین.

"ما به عقب بر گردیم به ورزشگاه و تماشای فوتبال, بسکتبال, بیس بال و غیره وجود ندارد و سوال" گفت: Ryan Demmer متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی. "اما آن را برای رفتن به یک کمی از زمان برای انجام این کار با خیال راحت. و این رفتن به یک کمی از نوآوری به انجام آن را با خیال راحت در کوتاه مدت است."

___

AP نویسندگان ورزشی دیو کمپبل و لری Lage کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن