فرانسه رهبر رد نژادپرستی اما استعماری مجسمه باقی می ماند

توسط سیلوی CORBET و آنجلا چارلتون پاریس (AP) — رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی عهد یکشنبه به ایستادگی در برا

توسط NEWSSHANS در 25 خرداد 1399

توسط سیلوی CORBET و آنجلا چارلتون

پاریس (AP) — رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی عهد یکشنبه به ایستادگی در برابر نژاد پرستی بلکه ستایش پلیس و اصرار داشت که فرانسه نمی خواهد خراب کردن مجسمه جنجالی استعماری دوران ارقام است.

این اولین بار پاکسازی صحبت کرده است در مسائل پس از جورج فلوید مرگ در ایالات متحده به راه انداخته تظاهرات در سراسر جهان از جمله در فرانسه که در آن تظاهرکنندگان ابراز خشم و نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس به خصوص نسبت به اقلیت ها از فرانسه به مستعمرات سابق در آفریقا است.

غیر منتظره برای یک رهبر پاکسازی اذعان کرد که کسی "آدرس, نام, رنگ پوست" می تواند به کاهش شانس خود را در موفقیت در جامعه و به نام مبارزه برای اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند "پیدا کردن محل خود را" صرف نظر از منشاء قومی و یا مذهبی است. او وعده داده شده به "سازش ناپذیر در برابر نژادپرستی و یهودی ستیزی و تبعیض است."

اما او اصرار داشت که فرانسه نمی خواهد به پایین کشیدن مجسمه جنجالی استعماری دوران ارقام به عنوان اتفاق افتاده در برخی از کشورهای دیگر در هفته های اخیر.

در میان خواستار در نظر گرفتن مجسمه به فرانسه تجارت برده و یا استعماری اشتباهات پاکسازی گفت: "جمهوری نمی خواهد پاک کردن هر گونه اثری و یا هر نام از تاریخ آن ... آن را نمی خواهد پایین هر مجسمه."

"ما باید در تمام تاریخ ما با هم" از جمله روابط با آفریقا با هدف "حقیقت" به جای "انکار که ما که هستیم" پاکسازی گفت.

او نمی نشانی اتهام خشونت پلیس اما گفت نیروهای منظور سزاوار "ملت را شناخت."

پاکسازی همچنین اعلام کرد که فرانسه را بازگشایی تقریبا همه چیز شروع دوشنبه پس از سه ماه از ویروس سلول اقدامات است.

رئیس جمهور وعده داده شده حسابرسی داخلی به چگونه دولت او به کار گرفته virus — به ویژه در مقایسه با کشورهای دیگر مانند آلمان است. که در علاوه بر این به یک تحقیق پارلمانی در حال حاضر در جریان است.

با وجود داشتن یکی از بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی فرانسه شد و تست ظرفیت coronavirus بیماران غرق در بخشهای ويژه در ماه مارس است. بیش از 80 پرونده های حقوقی واصل شده است که دولت او از قتل نفس غفلت و یا در غیر این صورت نادرست ویروس بحران است.

پاکسازی و دستور اکید مستند اقدامات است که آهسته گسترش یافته است. اما نزدیک به 30000 نفر کشته شده اند و حدود نیمی از آنها در خانه های پرستاری و بیش از 150 ، 000 آلوده شده اند. بیش از 200 ویروس جدید خوشه پدید آمده پس از فرانسه آغاز بازگشایی مارس 11 با توجه به ملی سلامت سازمان است.

ضمن اینکه خود دولت با آن مواجه است در حال رشد فشار برای مقابله با نژاد پرستی و خشونت پلیس.

حداقل 15000 نفر را نشان داده و در پاریس در روز شنبه آخرین گالوانیزه توسط جورج فلوید مرگ در ایالات متحده و سیاه زندگی مهم جنبش اما به طور فزاینده ای متمرکز در فرانسه خود تنش بین پلیس و اقلیت ها ،

در پاسخ دولت ممنوع اعلام پلیس chokeholds و قول داد به مهر نژادپرستی در میان پلیس — اما که در حال حاضر خشم پلیس اتحادیه های کارگری که می گویند آنها در حال ناعادلانه رنگ سفید supremacists و .

تماس نیز نصب به ارزیابی مجدد فرانسه از میراث استعماری باعث تفرقه درون پاکسازی اردوگاه خود را.

در طول دو روز گذشته به وزیر فرهنگ و ارشاد محکوم کرد تصمیم به لغو پاریس نشان از "بر باد رفته" — یک فیلم بلند به عنوان انتقاد با خیالبافی برده داری — به عنوان خلاف آزادی بیان است. و او بصورتی پایدار و محکم محکوم فعالان که در تلاش برای گرفتن یک تکه از هنر آفریقایی از پاریس موزه اختصاص داده شده به آثار هنری از مستعمرات سابق.

اما وزیر دولت Sibeth نادی — نزدیک پاکسازی متحد و برجسته ترین چهره سیاه و سفید در زمان, فرانسوی, سیاست نوشت غیر منتظره ای personal essay شنبه در لوموند خواستار فرانسه به تجدید نظر colorblind دکترین که با هدف تشویق برابری با نادیده گرفتن مسابقه در دسترس نباشد.

"ما باید دریغ نکنید به نام همه چیز می گویند که رنگ پوست نیست, خنثی," او نوشت. او به نام در فرانسه به "مقابله با خاطرات ما" در مورد تاریخ خود را و پیدا کردن یک "مشترک روایت" با مستعمرات سابق.

پاکسازی را قویا تکذیب کرد گزارش هفته گذشته بود که او با توجه به استعفا و خواستار برگزاری انتخابات اما شایعه منعکس گرانش از خلق و خوی.

یک از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه نشان داد فرانسه اقتصاد رنج می برند بیشتر از بیشتر از آینده رکود اقتصادی است و انتظار می رود به منظور بهبود بسیار با انتخابات ریاست جمهوری بعدی در سال 2022.

انتظار می رود که اقتصاد به کوچک شدن حداقل 11 درصد در سال جاری هل دادن بسیاری از کار و torpedoing پاکسازی اهداف از پایین آوردن بیکاری rehauling بازنشستگی سیستم و ساخت فرانسه بیشتر در سطح جهانی و رقابتی است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش و پوشش تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس درtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن