فاکس انیمیشن کمدی تمدید برای فصل آینده

'Bob's Burgers' عکس از آسوشیتدپرس 'حرارت' عکس از آسوشیتدپرس فاکس شنیده ام که هر کس به دنبال یک خنده در ا

توسط NEWSSHANS در 5 مرداد 1399
 ‘Bob’s Burgers’ AP photo

'Bob's Burgers'

عکس از آسوشیتدپرس

<p>‘Duncanville’</p> <p>AP photo</p>

'حرارت'

عکس از آسوشیتدپرس

فاکس شنیده ام که هر کس به دنبال یک خنده در این روز پس از آن تمدید کرده است "انیمیشن سلطه" بلوک را نشان می دهد برای یک فصل جدید است.

شبکه منحصر به فرد در ابتدا برای رسیدگی به موانع از COVID-19 همه گیر تولید آتن با در حال حاضر تکمیل شده واقعیت و درام سری بر روی تخته سنگ برای آینده آن سقوط 2020 برنامه و کمدی طرفداران می تواند به جلو نگاه به قسمت جدید از "باب برگر" "سیمپسونها" "برکت Harts" و "مرد خانواده" در نزدیکی-ish آینده به عنوان به خوبی آنها تمام شده است تازه برای 2020-21 فصل است.

انیمیشن یک کار فشرده از راه دور فرآیند با تولید دوره پس خبر خوب این است که روباه "انیمیشن سلطه" را نشان می دهد به خوبی در راه خود را به اتمام قبل از همه گیر تعطیل کردن هر چیزی.

آن چهار را نشان می دهد تا شبکه های یکشنبه شب block اما یک تازه وارد به فاکس انیمیشن کمدی صف شد و همچنین تمدید این یکی برای فصل دوم: "دسوتو" می گوید داستان از دانکن هریس متوسط یک پسر نوجوان است که زندگی استادانه درست شده زندگی خیالی که در آن او صعود فراتر از خود بی دست و پا شرم آور 15-year-old وجود به یک محل که در آن او زندگی می کند و خود آرمانی بزرگسالی است. Amy Poehler ("Parks and Recreation") صدای دانکن و مادرش آنی و اجرایی تولید این مجموعه است.

"باب برگر" ممکن است کهنه سری در میان دسته, اما آن را نیز دارای بیشترین آن افق است. نه تنها آن را تمدید کرد 11th آن فصل در ماه مه این سال, اما از ویژگی های طول فیلم است که انتظار می رود به آماده شدن برای انتشار در ماه آوریل سال آینده. Disney, Fox پدر و مادر شرکت اعلام کرد در ماه آوریل که از آن تئاتر تاریخ انتشار شد حوصلگی و "باب برگر" فیلم شد در لیست بنابراین طرفداران نشان می دهد می تواند به جلو نگاه به آنچه که ممکن است به خوبی خود را برای اولین بار در تئاتر تجربه از سال تماشای باب, لیندا, تینا ژن و لوئیز Belcher به برخی از مشکلات در خانواده رستوران.

صحبت از فاکس انیمیشن جانبازان شبکه به طور طبیعی تجدید طولانی ترین در حال اجرا طنزهای تلویزیونی آمریکایی تا کنون "سیمپسونها" را از طریق آن 32 فصل در سال 2019. این فصل آینده خواهد شد عبارتند از کمدی را 700th قسمت های باور نکردنی نقطه عطف است که مانند گیلاس در بالا و در عین حال رکورد دیگری که در این سری شکست در فصل 31. "سیمپسون ها" در صدر فهرست آمریکایی اسکریپت نخست-سری های زمانی با بیشترین قسمت داشتن پیشی سابق عنوان دارنده "Gunsmoke" در 636 قسمت. "سیمپسون ها" بوده است که تأثیر عمده ای در فرهنگ عامه پس از قسمت اول پخش شد در سال 1989 اما این بدان معنا نیست که هیچ اتاق به رشد در سال 2020 است.

انیمیشن خود را بهبود می بخشد با هم (من به یاد داشته باشید که کمی شوکه شدم وقتی دیدم این انیمیشن از اول تکرار "سیمپسونها" به عنوان کوتاه که پدر و مادر من تا به حال ضبط شده از تلویزیون در یک نوار VHS) و پس از انجام این خصوصیات از اسپرینگفیلد شهروندان است. Apu Nahasapeemapetilon شده است ابراز by Hank Azaria ("Brockmire") — سفید مرد آمریکایی — از زمان شکل گیری شخصیت.

Apu نقد دریافت کرده است هر چند که او به تصویر کشیده شده است به عنوان یک کلیشه از جنوب آسیا و موضوع بود و حتی این موضوع مورد بررسی در سال 2017 ویژگی مستند "مشکل با Apu." در حالی که Azaria اعلام کرد در بیانیه ای در این سال که او دیگر نمی خواهد صدای شخصیت با مت گرونینگ خالق "سیمپسونها" اعلام کرد پس از مدت کوتاهی که Apu باقی خواهد ماند و در نشان دادن بیشتر باید انجام شود برای بازسازی Apu از مصاحبه یک صدای جنوب آسیا بازیگر برای او صحبت می کنند. خبر از قریب الوقوع مجدد امیدوار است, اگر چه, و احتمال فصل بر فصول "سیمپسونها" در آینده بدان معنی است که وجود دارد می تواند خیلی بیشتر به نگاه به جلو برای Apu.

زمانی که "سیمپسونها" تمدید شد در سال 2019, "مرد خانواده" نیز وعده داده شده یک نقطه در فاکس یکشنبه شب وارد زمین از طریق آن 19 فصل است. تجدید نیست که خیلی از تعجب پس نه تنها "مرد خانواده" شده است در هوا برای بیش از دو دهه خود, خالق, Seth MacFarlane (به"الیور") است که قدرتمند تر از همیشه داشتن امضا $200 میلیون مقابله با NBC Universal, این سال است. MacFarlane ممکن است مشغول, اما که نمی خواهد متوقف کردن او را از reprising صدای او بازیگری وظایف به عنوان پیتر گریفین به bumbling جدید انگلستان شوهر و پدر که به طور مداوم باعث می شود موقعیت های شرم آور و حتی بدتر.

فاکس نشان داده است که شبکه امید برای آن نوپای نشان می دهد بیش از حد تجدید "دسوتو" و همکار کمدی انیمیشن "برکت Harts" برای فصل دوم. دومی واقعا خراش خارش برای کسانی که از دست رفته "پادشاه هیل." "برکت Harts" خالق Emily Spivey یک داستان بود ویرایشگر در "شاه تپه" و در مصاحبه ای گفت: با Decider که او تا به حال "همیشه عاشق این نوع ملایم و انسانی طنز نشان می دهد و چگونه معتبر آن بود که آستین به آرلن به تگزاس" و که "او می خواست به انجام همان چیزی که با کارولینای شمالی" در "برکت Harts."

این سری دارای برخی جدی ستاره قدرت در آن صدای بازیگر بازیگران با وجود چگونه down-to-earth شخصیت های آن هستند. کریستن Wiig ("شنبه شب زنده") صدای جنی هارت یک مادر تنها که مادر بتی (Maya Rudolph, "دهان بزرگ"), زندگی با او و دخترش بنفش (Jillian Bell, "Workaholics") یک هنری طعنه آمیز است.

فاکس داده است آن مخاطبان بسیاری را به نگاه به جلو به خندیدن بنابراین نگه داشتن یک چشم را برای بازگشت انیمیشن کمدی "باب برگر" "سیمپسونها" "برکت Harts" و "مرد خانواده" این پاییز و فصل 2 والاتر از "دسوتو" مدتی در 2021.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن