سابق NFL ستاره Florida A&M مربی کن رایلی مرده در 72

در یکشنبه, سپتامبر. 10, 2017, فایل, عکس, سابق Cincinnati Bengals cornerback کن بین امواج به جمعیت در طول یک

توسط NEWSSHANS در 18 خرداد 1399
 In a Sunday, Sept. 10, 2017, file photo, former Cincinnati Bengals cornerback Ken Riley waves to the crowd during a halftime 50th anniversary ceremony of an NFL football game against the Baltimore Ravens, in Cincinnati. Former Cincinnati Bengals standout Ken Riley, who was later a head coach and athletic director at his alma mater Florida A&M, died Sunday, the university announced. He was 72. AP photo

در یکشنبه, سپتامبر. 10, 2017, فایل, عکس, سابق Cincinnati Bengals cornerback کن بین امواج به جمعیت در طول یک تساوی حاصل کار دو مراسم سالگرد 50 از یک بازی فوتبال NFL در برابر Baltimore Ravens در سینسیناتی. سابق Cincinnati Bengals standout کن رایلی بود که بعد یک سر مربی و مدیر ورزشی در مادر آلما Florida A&M درگذشت یکشنبه در این دانشگاه را اعلام کرد. او 72.

عکس از آسوشیتدپرس

ST. پترزبورگ فلوریدا. (AP) — سابق Cincinnati Bengals standout کن رایلی بود که بعد یک سر مربی و مدیر ورزشی در مادر آلما Florida A&M درگذشت یکشنبه در این دانشگاه را اعلام کرد. او 72.

رایلی بازی 15 فصل Bengals به عنوان یک دفاعی با 65 حرفه ای interceptions برای 596 متری و پنج touchdowns — همه حق رای دادن ، این interceptions رتبه پنجم در NFL تاریخ است. او همچنین بازیافت 18 گیر میکنه.

قبل از NFL حرفه ای رایلی بود چهار سال استارت در کارفرمایی برای Rattlers.

"FAMU دو و میدانی و کل چیزی که تغ تغ ملت عمیقا متاثر از عبور از سابق FAMU بازیکن فوتبال, سر مربی تیم دو و میدانی مدیر و NFL بزرگ کن رایلی" معاون رئیس جمهور و مدیر دو و میدانی Kortne Gosha در بیانیه ای گفت. "ما آرزو می کنم خانواده ما عمیق ترین تسلیت."

رایلی بود که آمریکایی آفریقایی انتخاب شد و در دور ششم از سال 1969 پیش نویس NFL توسط Bengals که تحت مربی پل براون تصمیم به تبدیل او به cornerback. در آن زمان سیاه و سفید شروع quarterbacks در NFL تمام شد اما بی سابقه. رایلی در سال 1983 بازنشسته شد.

"همه اینجا عاشق کنی. او به همه احترام" Bengals صاحب مایک براون در بیانیه ای گفت. "زمانی که او به اینجا آمد کنی و لمر Parrish تا به حال هرگز cornerback و آنها دو تا از بهترین ما تا کنون بود. و ما تا به حال بسیاری از آنهایی که خوب. ما او را بیش از وجود دارد برای یک دهه و نیم و ما نمی باید به نگرانی در مورد آن. ... من قصد دارم او را از دست ندهید. او یک پسر خوب و یک جامد است."

رایلی صرف دو فصل به عنوان دستیار با Green Bay Packers قبل از مصرف به عنوان مربی در Florida A&M که در آن او رفت 48-39-2 از 1986-93. او برنده دو اواسط شرق, ورزشی, کنفرانس عنوان شد و دو بار MEAC مربی سال است.

با وجود دستاوردهای خود را رایلی هرگز آن را به Pro Football Hall of Fame, اگر چه او در Florida A&M College Football سالن از شهرت بود و یکی از 33 بازیکن به نام به فلوریدا دبیرستان انجمن همه تیم قرن. او در دبیرستان در اتحادیه آکادمی در فلوریدا, فلوریدا.

این مدرسه گفت: رایلی در فلوریدا درگذشت. علت مرگ منتشر شد.

فعلی Rattlers مربی ویلی سیمونز گفت: Riley خواهد بود از دست رفته است.

"من بیدار شد صبح امروز با قلبی سنگین که من یاد گرفتم از عبور از FAMU و NFL بزرگ کن رایلی" سیمونز در بیانیه ای گفت. "مربی رایلی یکی از اولین به من خوش آمد به 'FAMULY' و با او صحبت می کنند به تیم ما قبل از ما برای اولین بار نارنجی و سبز بازی است که قطعا در بالای لیست من از لحظات فراموش نشدنی به عنوان سر مربی در اینجا در FAMU."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن