سابق فلوریدا, NFL ستاره Reche کالدول به ضرب گلوله

تمپا, فلوریدا. — سابق فلوریدا و NFL گیرنده Reche کالدول بود به ضرب گلوله شنبه شب در زادگاه خود. کالدول,

توسط NEWSSHANS در 19 خرداد 1399

تمپا, فلوریدا. — سابق فلوریدا و NFL گیرنده Reche کالدول بود به ضرب گلوله شنبه شب در زادگاه خود.

کالدول, مادر, دبورا, بازگشت نیست پیام های تلفن چپ توسط آسوشیتد پرس روز یکشنبه اما تایید مرگ پسرش به Tampa Bay Times.

او گفت که پلیس به او گفت که آنها باور دارند که پسر او در کمین خارج از خانه خود در امکان سرقت تلاش.

جدید انگلستان میهن پرستان و Washington Redskins — دو کالدول را متوقف می شود در NFL و مادر آلما خود را در میان کسانی که به صدای جیر جیر تسلیت به خانواده اش همراه با سابق فلوریدا مربی استیو Spurrier و سابق Gators کارفرمایی رکس گراسمن.

Spurrier توییتی که کالدول "یکی از بهترین WR را در مدرسه تاریخ بود و بسیار کاربردی در برد 2000 SEC قهرمانی."

"RIP Reche," گراسمن نوشت. "شما یکی از هم تیمی های مورد علاقه در تمام دوران است. من همیشه به یاد داشته باشید زمان ما در فلوریدا برای شما غیر واقعی استعداد عفونی طنز و موفقیت های مشترک ما به عنوان یک تیم. به شما خواهد شد از دست رفته توسط خود Gator خانواده است."

میهن پرستان سابق کارفرمایی تام بردی ارسال شده یک عکس ادای احترام به خود Instagram صفحه با یک عکس نشان دادن بردی و کالدول در یک زمینه در آغوش.

41-سال کالدول بود نه نام در گزارش پلیس در این حادثه هر قانون فلوریدا اما این گزارش گفت: در اوایل این تحقیقات تیراندازی "به نظر نمی رسد به صورت تصادفی عمل می کنند."

کالدول بود و در انتظار صدور حکم در این ماه پس از شفاعت گناه به اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی همراه با چند تن دیگر سابق NFL بازیکن است. او همچنین زمان زندان در سال 2014 مواد مخدر شارژ.

کالدول شد پیش نویس توسط سن دیگو در دور دوم در سال 2002. او تا به حال 152 جلب برای 1,851 متری و 11 touchdowns در شش NFL فصل چهار با شارژر و هر یک با انگلستان و واشنگتن است.

کالدول برادر آندره کالدول نیز فلوریدا و NFL گیرنده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب