FBI مدیر: چینی رژیم 'درگیر در گسترده و متنوع مبارزه با سرقت و بدگویی نفوذ'

مدیر اف بی آی صحبت کرده است آشکارا و در طول روز چگونه حزب کمونیست چین (CCP) را تهدید اقتصادی و امنیت ملی ایالا

توسط NEWSSHANS در 22 تیر 1399

مدیر اف بی آی صحبت کرده است آشکارا و در طول روز چگونه حزب کمونیست چین (CCP) را تهدید اقتصادی و امنیت ملی ایالات متحده آمریکا

"بزرگترین دراز مدت تهدیدی برای ملت ما اطلاعات و مالکیت معنوی و به ما حیات اقتصادی است و ضد جاسوسی اقتصادی و جاسوسی تهدید از چین گفت:" FBI مدیر کریستوفر Wray در جولای 7. "این یک تهدید برای ما امنیت اقتصادی و توسعه, برای امنیت ملی ما."

در گسترده سخنرانی داده شده در موسسه هادسون در واشنگتن دی سی Wray تکرار اظهارات ماه گذشته توسط مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین: "ما نمی توانیم ما بستن چشم و گوش به آنچه که چین در حال انجام است."

در طول سخنرانی خود FBI مدیر روشن است که زمانی که او با اشاره به چین او با اشاره به رژیم کمونیستی نه مردم.

"این است که در مورد مردم چین است و قطعا نه در مورد چینی آمریکایی است. هر سال در ایالات متحده استقبال بیش از 100000 دانش آموزان چینی و محققان به این کشور" Wray گفت.

"برای نسل مردم سفر از چین به ایالات متحده برای حفظ برکات آزادی برای خود و خانواده و جامعه ما بهتر است برای کمک به آنها. زمانی که من صحبت از تهدید از چین منظورم دولت چین و حزب کمونیست چین."

At a February 10, 2020 press conference, Attorney General Barr announces that a federal grand jury in Atlanta returned an indictment charging four members of the Chinese People’s Liberation Army (PLA) with hacking into the computer systems of the credit reporting agency Equifax and stealing Americans’ personal data and Equifax’s valuable trade secrets. (Image: FBI)

در فوریه 10 سال 2020 کنفرانس مطبوعاتی دادستان کل بار اعلام کرد که یک هیئت منصفه فدرال در آتلانتا بازگشت کیفرخواست شارژ چهار نفر از اعضای چینی افراد ارتش آزادی بخش (PLA) با هک کردن سیستم های کامپیوتری از اعتباری گزارش آژانس Equifax و سرقت آمریکایی ها اطلاعات شخصی و Equifax ارزشمند اسرار تجاری. (تصویر: FBI)

FBI مدیر گفت: تهدید مطرح شده توسط چین کمونیست رژیم برای امریکا خیلی مهم است که ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr و وزیر امور خارجه مایکل Pompeo رسیدگی خواهد شد بسیاری از مسائل پوشش داده شده در سخنرانی خود در آینده نزدیک است.

Wray با اشاره به این که مسائل درگیر هستند نه تنها هوش نگرانی و یا یک دولت مشکل یا مزاحمت فقط برای شرکت های بزرگ که می تواند مراقبت از خود را دارند.

"این مردم ایالات متحده که در حال قربانیان چه مقدار به سرقت چینی در یک مقیاس خیلی عظیم است که آن را نشان دهنده یکی از بزرگترین انتقال ثروت در تاریخ بشر" Wray گفت.

"اگر شما یک آمریکایی بالغ آن است که به احتمال زیاد بیش از آن است که چین به سرقت اطلاعات شخصی خود را," او گفت: "در حالی که به نمونه هایی از جمله چگونه ارتش چین را به توطئه هک Equifax در سال 2017 ساخته شده و با اطلاعات حساس شخصی از 150 میلیون آمریکایی.

"ما در حال حاضر رسیده نقطه که در آن اف بی آی است که باز کردن یک چین جدید-مرتبط با ضد جاسوسی مورد در مورد هر 10 ساعت است. از نزدیک به 5000 فعال ضد جاسوسی اف بی آی از موارد در حال حاضر در جریان است در سراسر کشور تقریبا نیمی از آنها مربوط به چین" Wray گفت.

"و در این لحظه, چین در حال تلاش برای سازش آمریکا سازمان های مراقبت های بهداشتی و دارویی و شرکت ها و موسسات دانشگاهی انجام ضروری COVID-19 پژوهش است."

(Image: FBI)

(تصویر: FBI)

چگونه به پاسخ

بیشتر به سخنرانی خود FBI مدیر گفت: مردم آمریکا باید به یاد داشته باشید سه چیز به منظور درک تهدید CCP شمار و چگونه ما نیاز به پاسخ.

"اول: ما باید با چشم باز در مورد محدوده دولت چین جاه طلبی. چین و حزب کمونیست چین — معتقد است که در یک نسل مبارزه به پیش افتادن از کشور ما در عرصه های اقتصادی و تکنولوژیکی رهبری" Wray گفت.

"است که عاقلانه به اندازه کافی. اما آن را راه انداختن این مبارزه نه از طریق مشروع و نوآوری و نه از طریق عادلانه و قانونی رقابت و نه با دادن شهروندان خود آزادی اندیشه و بیان و خلاقیت است که ما گنج در اینجا در ایالات متحده," او گفت:. "به جای چین مشغول است در کل از دولت و تلاش برای تبدیل شدن به تنها ابرقدرت جهان است توسط هر معنی لازم."

Wray در ادامه به توصیف CCPs' متنوع و رویکرد چند لایه در تلاش برای رسیدن به این.

"نکته دوم مردم آمریکا نیاز به درک این است که چین با استفاده از طیف متنوعی از تکنیک های پیچیده — همه چیز از سایبر رسوخ به فساد اعتماد خودی. آنها حتی درگیر در آشکار فیزیکی سرقت," او گفت:.

"و آنها پیشگام گسترده رویکرد به سرقت نوآوری از طریق طیف گسترده ای از بازیگران از جمله نه فقط چینی, سرویس های اطلاعاتی, اما شرکت های دولتی ظاهرا شرکت های خصوصی انواع خاصی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران و تمام انواع از بازیگران دیگر کار از طرف آنها."

Wray سپس در ادامه به توصیف چین را به جاسوسی اقتصادی تلاش.

"برای رسیدن به اهداف خود و پیش افتادن از امریکا چین را به رسمیت می شناسد آن نیاز به ایجاد جهش در فن آوری لبه برش. اما واقعیت غم انگیز این است که به جای درگیر شدن در سخت تقلا نوآوری چین اغلب دزد آمریکایی مالکیت معنوی و سپس با استفاده از آن به رقابت در برابر شرکت های آمریکایی آن را قربانی — در اثر فریب داد, دو," او گفت:. "آنها در حال هدف قرار دادن تحقیقات بر روی همه چیز از تجهیزات نظامی به توربین های بادی به برنج و ذرت دانه است."

A file image of buildings at Harvard University, Cambridge, Massachusetts. Charles Lieber, chair of Harvard’s Department of Chemistry and Chemical Biology, was indicted in June for making false statements to federal authorities about his participation in the Thousand Talents Program. (Image: David Mark/Pixabay)

یک فایل تصویر از ساختمان دانشگاه هاروارد, کمبریج, ماساچوست. چارلز Lieber, صندلی از دانشگاه هاروارد دانشکده شیمی و مواد شیمیایی زیست شناسی, مجرم شناخته شد در ماه ژوئن برای ساخت اظهارات نادرست به مقامات فدرال در مورد مشارکت خود در هزار استعدادهای برنامه. (تصویر: David خوانده شده را علامت/Pixabay)

Wray در ادامه به توصیف CCP استعداد استخدام برنامه مانند به اصطلاح هزار استعدادهای برنامه.

"[از طریق آن] دولت چین تلاش می کند برای جلب دانشمندان به طور مخفیانه ما را از دانش و نوآوری به چین — حتی اگر این بدان معناست که سرقت اطلاعات اختصاصی و یا نقض ما کنترل صادرات و جنگ از منافع قوانین" او گفت:.

Wray سپس به چند مورد نمونه از جمله یکی در مورد ملی چینی و آمریکایی مقیم دائم قانونی که به سرقت بیش از 1 میلیارد دلار ارزش تجارت اسرار از کارفرمای سابق خود یک اوکلاهما مبتنی بر نفت و شرکت.

"این موارد در میان بیش از یک هزار تحقیقات FBI به واقعی در چین و اقدام به سرقت از فناوری آمریکایی — است که می گویند هیچ چیز از بیش از یک هزار نفر بیشتر جریان های ضد تحقیقات از انواع دیگر مربوط به چین" Wray گفت.

"ما در حال انجام این نوع تحقیقات در تمام 56 ما در زمینه دفاتر. و در طول دهه گذشته ما دیده ایم جاسوسی اقتصادی موارد با یک لینک به چین افزایش حدود 1,300 درصد," او گفت:.

"این سهام نمی تواند بالاتر و پتانسیل اقتصادی آسیب رساندن به آمریکا کسب و کار و اقتصاد به عنوان یک کل تقریبا مخالف محاسبه است."

مخفی, تلاش, تهدید به دانشگاه

Wray بعدی در ادامه به توصیف چگونه چین رژیم با استفاده از هر دو نظامی و غیر دولتی هکرها به سرقت اطلاعات شخصی و تجاری. پس از ارائه چندین مثال او پرسید: "چرا آنها برای انجام این کار؟"

"برای اولین بار در چین ساخته شده است تبدیل شدن به یک هوش مصنوعی جهان رهبر یک اولویت است و این نوع از دزدی تغذیه مناسب به چین را توسعه هوش مصنوعی ابزار" Wray گفت.

"ترکیب تهدید قرار داده چین به سرقت برده است از آشکار ارزش آنها به عنوان تلاش برای شناسایی افراد مخفی جمع آوری اطلاعات. که در مقابل چین استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی — همان آنهایی که آمریکایی ها با استفاده از به ماندن متصل شده و یا پیدا کردن شغل — برای شناسایی افراد با دسترسی به دولت ما را با اطلاعات حساس و سپس هدف قرار دادن این افراد به تلاش برای سرقت آن را," او گفت و سپس به نمونه هایی از چگونه این اتفاق می افتد.

FBI مدیر و سپس در ادامه به توضیح دهید که چگونه CCP را تهدید می کند و دانشگاه و چگونه استعداد استخدام برنامه مانند هزار استعدادهای برنامه در حال استفاده توسط این رژیم است.

"چین می پردازد دانشمندان در دانشگاه های آمریکا به طور مخفیانه ما را از دانش و نوآوری به چین — از جمله با ارزش بودجه فدرال تحقیقات. به عبارت ساده این به این معنی مالیات دهندگان آمریکایی به طور موثر جای پای این لایحه برای چین را توسعه فن آوری" Wray گفت.

"چین و سپس اهرم خود بد بدست دستاوردهای به تضعیف ایالات متحده موسسات تحقیقاتی و شرکت های حد ملت ما پیشرفت و هزینه مشاغل در آمریکا. و ما شاهد بیشتر و بیشتر از این موارد" او گفت و سپس به بیشتر در مورد نمونه.

Through talent recruitment programs, the Chinese government tries to entice scientists to secretly bring U.S. knowledge and innovation back to China. (Image: Science in HD/Unsplash)

از طریق استعداد استخدام برنامه دولت چین تلاش می کند برای جلب دانشمندان به طور مخفیانه به ارمغان بیاورد ایالات متحده دانش و نوآوری به چین است. (تصویر: علم در HD / Unsplash)

كه نفوذ خارجی

در ادامه سخنرانی خود Wray در ادامه به توصیف چگونه رژیم چین به شدت دگرگون امریکا دموکراسی و فشارهای آمریکا و رهبران به خم شدن به آن خواهد شد.

"یکی دیگر از ابزار چین و حزب کمونیست چین با استفاده از دستکاری آمریکایی است آنچه ما تماس بگیرید بدگویی نفوذ خارجی," او گفت:.

"در حال حاضر سنتی نفوذ خارجی است که یک زندگی طبیعی و قانونی فعالیت دیپلماتیک به طور معمول انجام شده از طریق کانال های دیپلماتیک. اما بدگویی خارجی تاثیر تلاش های خرابکارانه, اعلام نشده, جنایی یا سرکوبگر تلاش دارد دولت ما سیاست تحریف کشور ما گفتمان عمومی و تضعیف اعتماد به نفس در ما از فرایندهای دموکراتیک و ارزش های," او گفت:.

"چین که درگیر در یک بسیار پیچیده كه نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی و روش های آن عبارتند از: رشوه خواری خیانت و معاملات پنهانی. چینی دیپلمات همچنین استفاده از هر دو باز, برهنه فشار اقتصادی و به ظاهر مستقل به واسطه فشار چین تنظیمات در مقامات آمریکایی," او گفت:.

Wray در ادامه به توصیف چگونه CCP حمل این.

"چین اهرم فشار بر آمریکا رسمی ترکیبات — شرکت های آمریکایی دانشگاهیان و اعضای رسانه ها همه باید دلایل قانونی و قابل فهم می خواهید دسترسی به شرکای چینی و بازارهای," او گفت:.

"و چون از طبیعت استبدادی حزب کمونیست چین چین دارای قدرت بسیار زیاد و بیش همان کسانی که شرکای تجاری و بازار. بنابراین چین خواهد گاهی اوقات شروع به تلاش برای نفوذ آمریکایی رسمی آشکارا و به طور مستقیم."

Wray گفت که CCP اغلب می رود بیشتر از فقط در تلاش برای تحت تاثیر قرار.

"اگر چین بیشتر مستقیم و آشکار تحت تاثیر قرار کمپین نمی انجام این ترفند آنها گاهی اوقات به طور غیر مستقیم covert فریبنده تاثیر تلاش های او گفت:" دادن نمونه هایی از چگونه CCP با استفاده از co-تصمیم گرفتند به واسطه اعمال فشار بر مقامات آمریکایی.

"این واسطه ها البته نمی گفتن آمریکایی رسمی که آنها چینی حزب کمونیست آلت — و بدتر هنوز هم برخی از این واسطه ها ممکن است حتی متوجه آنها استفاده می شود به عنوان آلت زیرا آنها بیش از حد شده اند فریب" Wray گفت.

"در نهایت چین می کند دریغ نکنید برای استفاده از دود و آینه و گمراهی به نفوذ آمریکایی" او ادامه داد.

"به طور مشابه چین اغلب هل دانشگاهیان و روزنامه نگاران را به خود سانسور اگر آنها می خواهند به سفر به چین است. و ما دیده ایم حزب کمونیست چین فشار رسانه های آمریکایی و ورزشی غول به چشم پوشی و یا سرکوب انتقاد از چین را در مورد جاه طلبی های هنگ کنگ یا تایوان. این نوع از چیزی که اتفاق می افتد و بیش از بیش در سراسر ایالات متحده است."

Wray گفت که COVID-19 همه گیر نشده پایان را به هر CCP نفوذ مبارزات.

"در واقع ما شنیده ام از فدرال و ایالتی و حتی مقامات محلی که چینی دیپلمات ها به شدت خواستار حمایت چین را از دست داده و به COVID-19 بحران... نیست که چندی پیش ما تا به حال یک سناتور بود که به تازگی حتی خواسته به معرفی یک قطعنامه حمایت چین پاسخ به همه گیر," او گفت:.

A file image of Chinese General Secretary Xi Jinping . (Image: wikimedia / CC0 1.0)

یک فایل تصویر از دبیر کل پینگ است . (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

'شکار روباه'

Wray رفت و به اشاره است که دولت چین و حزب کمونیست باید گستاخی نقض به خوبی حل و فصل هنجارها و حکومت قانون است.

"پس 2014, چینی, عمومی, منشی, خی Jinping پیشگام یک برنامه شناخته شده به عنوان شکار روباه. در حال حاضر چین به توصیف شکار روباه به عنوان برخی از انواع بین المللی ضد فساد مبارزه -- آن است و نه" FBI مدیر گفت.

"به جای شکار روباه توسط یک جارو پیشنهاد توسط دبیر یازدهم برای هدف قرار دادن اتباع چینی که او را می بیند به عنوان تهدید و زندگی می کنند که در خارج از چین و در سراسر جهان است. ما در حال صحبت کردن در مورد سیاسی رقبای مخالفان و منتقدان به دنبال افشای چین گسترده نقض حقوق بشر" Wray گفت.

"صدها نفر از روباه شکار قربانیان که آنها هدف زنده حق در اینجا در ایالات متحده و بسیاری از شهروندان آمریکایی و یا دارندگان کارت سبز. دولت چین می خواهد به زور آنها را به بازگشت به چین و چین تاکتیک برای به انجام رساندن است که در حال تکان دهنده," او گفت:.

"برای مثال زمانی که آن را نمی تواند پیدا کردن یکی شکار روباه هدف دولت چین ارسال یک فرستاده به بازدید از هدف قرار دادن خانواده در اینجا در ایالات متحده است. پیام آنها گفت: به پاس ؟ هدف تا به حال دو گزینه: بازگشت به چین به سرعت و یا خودکشی. و چه اتفاقی می افتد زمانی که شکار روباه اهداف حاضر به بازگشت به چین ؟ در گذشته اعضای خانواده خود را هر دو در اینجا در ایالات متحده و چین تهدید شده اند و همراهی و کسانی که در چین داشته و حتی دستگیر شده است برای اهرم."

Image of late Chinese communist leader Mao Zedong in Tiananmen Square, Beijing. (Image: Kirill Sharkovski/Unsplash)

تصویر از اواخر رهبر کمونیست چین مائو تسه تونگ در میدان تیان آن من پکن. (تصویر: Kirill Sharkovski / Unsplash)

بهره برداری از امریکا باز بودن

FBI مدیر در ادامه به توصیف چگونه یک ملت می تواند در تعامل با چنین تاکتیک.

"چین اساسا سیستم های مختلف از ما — و در آن انجام همه آن را می تواند به بهره برداری از باز بودن ماست در حالی که با استفاده از خود سیستم بسته" Wray گفت.

"بسیاری از تفاوت معنی های زیادی در اینجا در ایالات متحده در حال تار و یا تقریبا وجود ندارد در چین — من صحبت کردن در مورد تفاوت بین دولت و حزب کمونیست چین بین نظامی و غیر نظامی بخش و میان دولت و 'خصوصی' بخش," او گفت:.

Wray توضیح داد که "خیلی افتضاح بزرگ, چینی, کسب و کار" هستند و شرکت های دولتی و در نتیجه متعلق به دولت چین است و در این راستا CCP. "و حتی اگر آنها نمی, چین قوانین خود اجازه می دهد تا دولت را وادار هر شرکت چینی به ارائه هر گونه اطلاعات در آن درخواست — از جمله شهروندان آمریکایی' data," او گفت:.

او در ادامه گفت که چگونه شرکت های چینی از هر اندازه واقعی از نظر قانونی ملزم به حزب کمونیست در داخل سلول های آنها را به نگه داشتن آنها را در خط. "حتی بیشتر نگران کننده حزب کمونیست سلول های گزارش ایجاد شده در برخی از شرکت های آمریکایی فعال در چین به عنوان یک هزینه انجام کسب و کار وجود دارد," او گفت:.

"این نوع از ویژگی های باید به شرکت های ایالات متحده مکث زمانی که آنها در نظر بگیرید کار با شرکت های چینی مانند هواوی و باید به همه آمریکایی ها مکث بیش از حد زمانی که با تکیه بر چنین شرکت ها و دستگاه های شبکه," او گفت:.

Wray بیشتر Huawei شرح داده شده به عنوان "یک سریال مالکیت فکری دزد با یک الگو و عمل از بی توجهی هر دو حکومت قانون و حقوق قربانیان آن است."

ورای توصیف نگرانی های خود را در مورد Huawei طرز فکر و موسس آن Ren Zhengfei.

"در Huawei مرکز تحقیق و توسعه [Ren Zhengfei] گزارش گفت که کارکنان برای اطمینان از شرکت بقای آنها نیاز به — و من نقل قول —'موج رو به جلو و کشتن به عنوان شما بروید به فروغ ما یک دنباله از خون است.' او همچنین گزارش گفت که کارکنان Huawei وارد شده به قول, 'حالت جنگ.' من قطعا امیدوارم که او نمی توانست بدان معنی است که به معنای واقعی کلمه اما آن را به سختی تشویق تن داده این شرکت تکرار رفتار مجرمانه."

FBI مدیر سپس با اشاره به این معناست که در رابطه با امنیت امریکا ارتباطات زیرساخت ها است.

"در دنیای مدرن ما وجود دارد شاید هیچ تر شوم چشم انداز از یک دشمن خارجی دولت توانایی سازش ما زیرساخت های کشور و دستگاه های. اگر شرکت های چینی مانند هواوی داده می شود دسترسی نامحدود به ارتباطات ما زیرساخت های آنها می تواند جمع آوری هر گونه اطلاعات خود را که عبور دستگاه های خود و یا شبکه های," او گفت:. "بدتر: آنها می خواهم که هیچ چاره ای جز به دست آن به دولت چین اگر خواسته — حریم خصوصی و روند به دلیل حمایت هایی که مقدس در ایالات متحده به سادگی غیر موجود در چین است."

FBI Director Christopher Wray at an event announcing national security related criminal charges against Chinese telecommunications conglomerate Huawei on January 28, 2019. (Image: FBI)

FBI مدیر کریستوفر Wray در یک رویداد اعلام امنیت ملی مرتبط با اتهامات جنایی علیه ارتباطات چینی کنگلومرا Huawei در 28 ژانویه 2019. (تصویر: FBI)

'حقیقت مهم"

Wray سپس خلاصه تهدیدات CCP و سپس توضیح داد که چگونه ایالات متحده می تواند پاسخ.

"دولت چین درگیر گسترده و متنوع مبارزه با سرقت و بدگویی نفوذ و آن را می تواند اجرا است که مبارزه با استبدادی بهره وری," او گفت:. "آنها در حال محاسبه است. آنها مداوم است. آنها بیمار است. و آنها موضوع را به صالح محدودیت باز و دموکراتیک جامعه یا حکومت قانون است.

"چین به رهبری حزب کمونیست چین است که رفتن به ادامه تلاش برای سوءاستفاده ایده های ما نفوذ ما سیاستگذاران دستکاری ما افکار عمومی و سرقت داده های ما. آنها را با استفاده از همه ابزار و همه بخش ها رویکرد — و خواسته های خود ما همه ابزار و تمام بخش های روش در پاسخ," او گفت:.

Wray گفت که اف بی آی "کار خود را در دم خاموش هر روز برای محافظت از کشور ما شرکت های دانشگاه های ما ما در شبکه های کامپیوتری و ما ایده ها و نوآوری است." برای انجام این کار, او گفت: یک مجموعه گسترده ای از تکنیک های که استفاده می شود و که آنها اثبات می شود موفق است.

"با کمک ما بسیاری از شرکای خارجی ما دستگیر اهداف در سراسر جهان است. ما تحقیقات و در نتیجه تعقیب را در معرض tradecraft و تکنیک های چینی با استفاده از بالا بردن سطح آگاهی از تهدید و صنایع دفاع, او گفت:.

"آنها همچنین نشان می دهد عزم ما و توانایی ما برای ویژگی این جنایات به کسانی که مسئول. این یک چیز به اظهارات — اما در سیستم قضایی ما زمانی که یک فرد یا یک شرکت بررسی شده است و سپس با جرم ما به اثبات حقیقت از آنچه فراتر از شک معقول. حقیقت این مسائل و این جنایی کیفرخواست مهم است. و ما دیده ایم که چگونه ما جنایی کیفرخواست بسیج کشورهای دیگر به علت ما — که بسیار مهم است برای قانع کردن دولت چین برای تغییر رفتار آن است."

Wray گفت که اف بی آی در حال کار بیشتر از نزدیک با آژانس های همکار در آمریکا و با شرکای خارج از کشور.

"ما نمی تواند آن را انجام دهد خود ما; ما نیاز به یک کل از جامعه پاسخ. به همین دلیل ما در هوش و اجرای قانون در جوامع در حال کار سخت تر از همیشه به شرکت ها و دانشگاه ها و آمریکایی خود مردم اطلاعات مورد نیاز خود را به تصمیم گیری آگاهانه و حفاظت از خود را با ارزش ترین دارایی های," او گفت:.

"مقابله با این تهدید به طور موثر به این معنا نیست که ما نباید انجام کسب و کار با چینی ها. این به آن معنا نیست که ما نباید میزبان بازدید کنندگان چینی. این به آن معنا نیست که ما نباید خوش آمدید دانش آموزان چینی و یا همزیستی با چین در صحنه جهانی است. اما این به آن معنا است که زمانی که چین ما را نقض قوانین کیفری و هنجارهای بین المللی ما در حال رفتن به تحمل آن بسیار کمتر آن را فعال کنید.

"اف بی آی و شرکای ما در سراسر دولت ایالات متحده برگزار خواهد شد چین پاسخگو و محافظت از ملت ما نوآوری ایده ها و راه زندگی — با کمک و هوشیاری مردم آمریکا" Wray گفت: در پایان سخنرانی خود.

تماشای این قسمت از چین بدون سانسور در مورد Wray سخنرانی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

'13 از دست داد': داستان ناگفته از غار نجات


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de