طرفداران مزه بازگشت از استادیوم ورزشی در ویروس رایگان نیوزیلند

توسط نیک پری DUNEDIN, نیوزیلند (AP) که آنها را از یک بخش از ورزشگاه باغ وحش و آن را آسان ببینید که چرا: هزاران

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

توسط نیک پری

DUNEDIN, نیوزیلند (AP) که آنها را از یک بخش از ورزشگاه باغ وحش و آن را آسان ببینید که چرا: هزاران نفر از دانشجویان دانشگاه در رنگ تیم ایستاده بر روی صندلی های خود steadying سینی آبجو, swaying به موسیقی و فوران با شادی زمانی که نمرات تیم خود را.

"دیوانگی" است که چگونه 20 ساله دانشجو شارلوت قدرت توصیف صحنه است. "رقص, مهمانی. امیدوارم هیچ دعوا."

نیوزیلند در روز شنبه شد یکی از اولین کشورهای جهان به استقبال انبوهی از طرفداران را به یک بسته بندی ورزش, ورزشگاه, با تشکر برای این کشور به موفقیت های قابل توجهی در از بین بردن coronavirus.

به عنوان کشور سعی در بازگشایی بعد از مستندات شب راگبی مشخص شده یک نقطه عطف از انواع و اهمیت آن نبود از دست رفته بر روی طرفداران.

پس از سازماندهی دقیق مستند در ماه مارس در نیوزیلند است گزارش هر مورد جدید از coronavirus برای بیش از سه هفته و می گوید همه کسانی که قرارداد این بیماری در حال حاضر بهبود. پیش از آن در هفته کشور حذف شده فقط در مورد هر باقی مانده ویروس محدودیت به استثنای نگه داشتن مرز بسته شده است.

این بدان معنی است که وجود دارد هیچ ماسک یا اجتماعی فاصله مورد نیاز در زمانی که بیش از 20 ، 000 طرفداران ریخت و به فورسیت بر ورزشگاه در Dunedin برای تماشای شنبه بازی بین محلی کوهستانی اسکاتلند و اشراف که تا به حال سفر از همیلتون.

"آن را عظیم" این کشور, وزیر ورزش, Grant رابرتسون گفت: در حاشیه. "این جهان برای اولین بار و آن را به یک نتیجه نهایی برای همه کار سخت از 5 میلیون زلاند جدید."

رابرتسون گفت: او شده است فیلدینگ تماس از هند و فراتر از آن از مردم کنجکاو به دانستن چگونه ورزش حرفه ای می توانید بدون ویروس محدودیت. او گفت: وجود دارد چیزی در مورد اینکه در یک بازی.

"هر کسی که در یک فن از زندگی ورزشی و یا حتی موسیقی زنده می داند که اگر شما وجود دارد آن کاملا متفاوت است," او گفت:.

برای فن Iki Uele آن لذت فقط دیدن تمام مردم است.

"هر کس در حال مرگ بوده برای این لحظه" او گفت:. "در حال قفل شده است و ما فقط نیاز به چیزی به بیرون ریختن بیرون."

Uele گفت که او از نگرانی هایی است که کسی در جمعیت ممکن است این ویروس بدون دانستن آن. اما او مایل به گرفتن شانس.

آلمانی ارز دانشجویی یوهانا ویلانوا گفت که او هرگز به تماشای یک بازی راگبی و مردم در بازگشت به خانه بودند هر دو کنجکاو و شاید کمی حسادت است.

"این یک فرصت عالی برای معاشرت دوباره," او گفت:. "را به این کشور هم پس از نیوزیلند تبدیل به یک حباب. من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای بلند کردن خلق و خوی مردم کمی."

پیتر Miskimmin رییس اجرایی دولت سازمان ورزش نیوزیلند گفت: بازگشت از ورزشگاه های فوق العاده قابل توجهی است که ورزش بخشی از ملت DNA.

"من فکر نمی کنم کسی تا به حال تکرار است که حس هیجان بودن در یک جمعیت و احساسات است که جریان از آن," او گفت:. "در یک ورزشگاه و به آن احساس و حتی تاثیر بازی. بازیکنان می دانند که جمعیت وجود دارد."

در طول چهار مسابقه شتاب و سرب در چرخش به عقب و جلو. جمعیت یک خنده و یک استراحت از تنش ها زمانی که یک streaker پوشیدن چیزی جز کفش braved بسیار سرد و در زمستان آب و هوا و پشت سر هم در سراسر این زمینه است. سپس با 2 دقیقه مونده این تیم در خانه به ثمر رساند متهور رها کردن هدف است.

به عنوان نهایی hooter صدا و Highlanders لگد توپ را به نفع خود 28-27 طرفداران فریاد زد و در آغوش گرفت. بازیکنان سیلی یکدیگر در پشت خود و در آغوش گرفت.

تمام افکار اجتماعی فاصله شد بلند رفته است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب