اتحادیه اروپا و انگلستان هنوز در آشکار در پست-Brexit مذاکرات

توسط ساموئل PETREQUIN و پان PYLAS بروکسل (AP) — دور دیگری از بحث تجارت بین اتحادیه اروپا و انگلیس جمعه به پایا

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399

توسط ساموئل PETREQUIN و پان PYLAS

بروکسل (AP) — دور دیگری از بحث تجارت بین اتحادیه اروپا و انگلیس جمعه به پایان رسید و بار دیگر وجود دارد هیچ نشانه ای از پیشرفت واقعی جلوتر از مهلت بلندی بر این که آیا انتقال آرایش می تواند تمدید شود.

پس از چهار روز از ویدئو بحث به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دو طرف باقی مانده در آبهای مدیترانه در تعدادی از مسائل از جمله در قوانین و مقررات برای کسب و کار. مواضع خود را در شیلات نیز باقی می ماند از راه دور با انگلستان شدیدا مخالف اتحادیه اروپا خواسته های طولانی مدت از دسترسی به آب.

"حقیقت این است که هیچ پیشرفت قابل توجهی در این هفته" اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

انگلستان در سمت چپ نهادهای سیاسی اتحادیه اروپا در ژانویه. 31 اما همچنان در داخل اتحادیه اروپا تعرفه-منطقه آزاد اقتصادی تا پایان سال است. که به اصطلاح دوره گذار می تواند تمدید دو سال اما یک درخواست برای انجام این کار ساخته شده توسط ژوئیه 1. نخست وزیر بوریس جانسون بارها گفت که او نمی خواهد خواست برای فرمت.

بهترین امید برای قریب الوقوع دستیابی به موفقیت در مذاکرات در حال حاضر استوار سطح بالا در یک جلسه سیاسی بین جانسون و اتحادیه اروپا بالا, رسمی, Ursula Von der Leyen, برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه.

امید است که آنها قادر خواهد بود برای دیدار با فرد و فشار مذاکرات به جلو در راه است که از راه دور کنفرانس نشده است.

اگر آنها نمی, رسیدن به توافق تا پایان سال تعرفه ها و سهمیه بندی خواهد شد بازگشت به تجارت بین دو طرف یکی دیگر از شوک اقتصادی – در بالای همه گیر – که اکثر اقتصاددانان فکر می کنم تاثیر می گذارد بریتانیا بیشتر است. اتومبیل های صادر شده از یک طرف به طرف دیگر به عنوان مثال می یک مالیات 10٪.

Barnier lambasted بریتانیا برای تلاش برای فاصله خود را از تعهدات در بیانیه سیاسی که همراه با Brexit توافق. کسانی که در برخورد با مسائل مربوط به خروج از بلوک مانند حقوق شهروندان و ارزش تاریخی بدهی.

در اعلامیه سیاسی است نه یک سند قانونی در راه مبارزه با تروریسم در اروپا خروج معامله دو طرف گذاشته جاه طلبی های خود را برای تجارت ایران و امید خود را در مورد آینده رابطه است.

"در تمام مناطق انگلستان همچنان به رد گم کردن در تعهدات آن گرفته شده در بیانیه سیاسی" او گفت:. "ما نمی خواهد قبول این پس گرد در بیانیه سیاسی."

اصرار یک معامله تجاری ممکن است باقی می ماند Barnier گفت: توافق در شیلات مورد نیاز است برای یک مصالحه. "آنها همچنان به وضعیت دسترسی به آب به سالانه مذاکره است که ممکن است برای ما و نه حتی از لحاظ فنی امکان پذیر است."

دولت بریتانیا مذاکره کننده ارشد دیوید فراست گفت: پیشرفت "محدود باقی مانده" اما که در این مذاکرات را "مثبت بوده است در تن است."

او گفت که دولت متعهد به یک "نتیجه موفقیت آمیز" و پیشنهاد کرد که این فرمت از راه دور بحث ممکن است مانع پیشرفت است.

"ما نزدیک به رسیدن به محدوده آنچه که ما می تواند دستیابی از طریق فرمت های از راه دور رسمی دور," او گفت:. "اگر ما به پیشرفت آن را روشن است که ما باید به شدت و سرعت بخشیدن به کار ما است."

فراست افزود: دولت بریتانیا می خواهد به این نتیجه بحث "در زمان مناسب" بنابراین مردم و کسب و کار دریافت "یقین در مورد شرایط تجاری است که به دنبال پایان دوره گذار است."

___

Pylas گزارش از لندن است.

___

دنبال AP را کامل پوشش مبارزه با تروریسم در اروپا و بریتانیا, سیاست در https://www.apnews.com/Brexittinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن