توافق سران اتحادیه اروپا برای به حرکت به سرعت در ویروس بازیابی مقابله

توسط ساموئل PETREQUIN بروکسل (AP) — رهبران اروپایی یافت می شود که سریع معامله بلوک آینده دراز مدت بودجه و یک م

توسط NEWSSHANS در 30 خرداد 1399

توسط ساموئل PETREQUIN

بروکسل (AP) — رهبران اروپایی یافت می شود که سریع معامله بلوک آینده دراز مدت بودجه و یک میلیارد یورو پس از همه گیر طرح بازیابی باقی مانده خود را فراتر از رسیدن به جمعه به عنوان coronavirus نابسامانی اقتصادی ،

پس از چهار ساعت تصویری اجلاس با هدف هموار کردن راه برای یک مصالحه در این تابستان وجود زمینه های مشترک نیاز به یک پاسخ سریع اما تفاوت داشت در میان رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا سازمان ملل.

"آن ضروری است را به تصمیم گیری در اسرع وقت" رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل گفت: "اعلام کرد او قصد دارد به تماس با یک فرد در اجلاس رهبران 27 کشور بلوک برای اواسط جولای.

این نشست اولین گام در بحث شدید در کمیسیون اروپا قصد دارد برای یک 1.1 تریلیون دلار-یورو هفت سال بودجه و 750 میلیارد یورو ($825 میلیارد دلار) بازیابی صندوق.

ابداع برای کمک به کشورهای عضو' اقتصاد کوسن تاثیر coronavirus بسته است به دور از اینکه به اتفاق آرا استقبال کرده و زمان بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای پیدا کردن یک معامله, احتمالا در ماه جولای در طول یک فرد نشست.

"ما دست کم نگیرید مشکلات" میشل گفت.

برای مقابله با بحران اقتصادی رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen پیشنهاد کرده است یک تجدید نظر در دراز مدت بودجه برای 2021-2027 دوره است که نشان دهنده حدود 1.1 درصد از تولید ناخالص داخلی اروپا پس از انگلستان عزیمت همراه با موقت تقویت 750 میلیارد یورو را کنار بگذارند و به مبارزه با ویروس. بسته کامل نشان دهنده یک €1.85 تریلیون محرک برای بلوک تلاش اقتصاد.

ترکیبی از بدهی mutualization, کمک های مالی و وام های طرح کمک بیش شکست خورده برای به دست آوردن تصویب یک گروه از کشورها شناخته شده به عنوان با صرفه چهار هلند, دانمارک, اتریش و سوئد. آنها در مخالفت با صدور بیش از حد معمول بدهی به پشتیبانی از سخت ترین-آمار کشور و استدلال می کنند که پول را باید عمدتا در دست وام به جای کمک های مالی.

یکی دیگر از تفرقه موضوع مربوط به چگونه پول اختصاص داده خواهد شد. این کمیسیون پیشنهاد شده برای این کار بر اساس معیارهای از جمله این حجم از جمعیت و تولید ناخالص داخلی سرانه و نرخ بیکاری. یک دیپلمات اروپایی گفت: در آستانه دیدار که در این محدوده بیش از حد محدود است و باید اقتباس شده را به حساب آسیب واقعی از coronavirus.

تحت کمیسیون برنامه بازیابی صندوق باید گنجانیده شده در 2021-2027 بودجه اتحادیه اروپا. دو سوم از صندوق — یک و نیم تریلیون یورو — به شکل کمک های مالی. این طرح با حمایت فرانسه و آلمان در این بلوک دو قدرتمند ترین کشور جهان است. با متحدان خود آنها نیاز به متقاعد کردن کشورهای مخالف به بدهی mutualization یا افزایش بودجه اتحادیه اروپا که کمک های مالی به نفع تمام بلوک.

به صندوق طرح در کمیسیون پیشنهاد قرض گرفتن پول در بازارهای مالی است. کمیسیون اروپا به یک سه گانه رتبه بندی اعتباری است که آن را مطلوب شرایط وام. بازپرداخت نمی خواهد قبل از شروع 2028 با مبلغ علت پس از 30 سال.

به منظور تسهیل در بازپرداخت چند عضو در حال هل دادن برای توسعه سریع جدید اتحادیه اروپا منابع مالی است که می تواند به شکل مالیات بر کربن و یا تک-استفاده از پلاستیک. چنین درآمد را به بودجه اتحادیه اروپا کمتر وابسته به ملی کمک از کشورهای عضو که تمایلی به پرداخت بیشتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن