Driller کابوت شارژ بیش از آلودگی در 'Gasland' شهر

در این هفت. 20, 2012, فایل, عکس, Ray Kemble از Dimock دارای یک کوزه از آب چاه بر روی سر خود را در حالی که را

توسط NEWSSHANS در 26 خرداد 1399
 In this Sept. 20, 2012 file photo, Ray Kemble, of Dimock holds a jug of his well water on his head while marching with demonstrators against hydraulic fracturing outside a Marcellus Shale industry conference in Philadelphia. Houston-based Cabot Oil & Gas Corp. was charged Monday following a grand jury investigation that found the company failed to fix faulty gas wells in Dimock and surrounding communities that leaked methane into residential water supplies. AP file photo

در این هفت. 20, 2012, فایل, عکس, Ray Kemble از Dimock دارای یک کوزه از آب چاه بر روی سر خود را در حالی که راهپیمایی با تجمع در برابر هيدروليكي در خارج از مارسلوس شیل صنعت کنفرانس در فیلادلفیا. مستقر در هوستون کابوت نفت و گاز پارسیان متهم شده بود روز شنبه پس از یک هیئت منصفه بررسی است که این شرکت موفق به رفع معیوب گاز چاه در Dimock و جوامع اطراف آن است که به بیرون درز متان به مسکونی منابع آب.

فایل AP photo

<p>Welders from Linde Corporation work on a well pipe at the Cabot Oil & Gas Friedland Farms Pad 1, Lenox Township, Susquehanna County in 2014.</p> <p>Times Leader file photo</p>

جوشکار از لینده شرکت کار بر روی یک لوله و در کابوت نفت و گاز فریدلند مزارع پد 1, لنکس شهرستان Susquehanna شهرستان در سال 2014.

بار رهبر فایل عکس

یک شرکت انرژی چهره به اتهام جنایت برای آلاینده مسکونی حلقه چاه آب در پنسیلوانیا جامعه است که مدت طولانی است که یک میدان نبرد در بحث ملی بیش حفاری گاز طبیعی و fracking.

مستقر در هوستون کابوت نفت و گاز پارسیان متهم شده بود روز شنبه پس از یک هیئت منصفه بررسی است که این شرکت موفق به رفع معیوب گاز چاه در Dimock و جوامع اطراف آن است که به بیرون درز متان به مسکونی منابع آب.

"ما که بیش از یک دوره از بسیاری از سال و با وجود نصب شواهد کابوت نفت و گاز موفق به اذعان و صحیح انجام است که آلوده پنسیلوانیا آب از طریق ولگرد گاز مهاجرت" هیئت منصفه نوشت: در گزارش آن است. هیئت منصفه اشاره کرد کابوت "در دراز مدت بی تفاوتی به آسیب های ناشی از آن به محیط زیست و شهروندان Susquehanna شهرستان است."

پنسیلوانیا دادستانی کل به اتهام کابوت با مجموع 15 جنایی شمارش از جمله غیر قانونی تخلیه ضایعات صنعتی و غیر قانونی انجام تحت دولت را تمیز جریان قانون است. حداکثر جریمه ها 50.000 دلار یا $25,000 بسته به تعداد.

"کابوت در زمان کلید های میانبر که شکست قانون و آسیب دیده محیط زیست ما آسیب رساندن به ما در منابع آب و به خطر انداختن ساکنان نیوکاسل. آنها قرار داده و خط پایین خود را جلوتر از سلامت و امنیت همسایگان ما" دادستان کل جاش شاپیرو گفت: در یک بیانیه ویدئویی.

در یک بیانیه کابوت گفت: آن را به حال فقط دیده می شود این اتهامات برای اولین بار و واکنش نشان خواهد داد پس از آن تا به حال به طور کامل به بررسی آنها. همچنین گفت: این ارزش ها "جامعه تعهد و رعایت محیط زیست."

"کابوت ادامه خواهد داد به کار سازنده با تنظیم کننده های نمایندگان سیاسی و مهمتر از همه همسایگان ما در پنسیلوانیا به مسئول استوارت از منابع طبیعی و محیط زیست" را گفت.

این شرکت به مدت طولانی اصرار گاز در Dimock را آبخوان به طور طبیعی اتفاق می افتد گفت: قبل از تمرین تست از هزاران خصوصی حلقه چاه آب در این منطقه نشان می دهد درصد بالایی با متان. هیئت منصفه اظهار داشت که کابوت اولیه نمونه برداری از چاه ها و آب های زیرزمینی را شامل نمی شود آزمون به صورت متان.

متان بی بو, بی رنگ, گاز مشترک است در پنسیلوانیا آب های زیرزمینی. آن را می تواند بیرون آمدن از مرداب محل های دفن زباله در معادن ذغال سنگ و چاه های گاز. متان است سمی برای انسان اما در غلظت های بالا می تواند منجر به خفگی و یا باعث یک انفجار.

آن را یک انفجار چاه آب در روز سال نو 2009 که برای اولین بار تحریک توجه عمومی در Dimock یک درهم آمیخته از خانه ها و مزارع حدود 150 مایل (241 کیلومتری) شمال فیلادلفیا.

Dimock تبدیل به یک میدان نبرد برای نرم افزار - و ضد حفاری و نیروهای دولتی تنظیم کننده یافت که کابوت — یکی از بزرگترین حفاری در قریب به اتفاق مارسلوس شیل گاز میدان — تا به حال آلوده 18 مسکونی با چاه های گاز متان.

صاحبخانه شکایت کرد, متهم شرکت از آلودگی آب با مواد شیمیایی سمی و متان.

این روستا در برجسته بود برنده جایزه امی 2010 مستند "Gasland" که نشان داد ساکنان روشنایی خود را به شیر آب بر روی آتش است. حفاری حامیان طولانی متهم Dimock ساکنان دنبال پول و توجه است.

هفته گذشته Shapiro را اعلام کرد مقابله با طیف وسیعی از منابع Corp., پنسیلوانیا فعال ترین گاز شیل driller به خواهش کنم هیچ مسابقه به جرایم زیست محیطی بیش از دست زدن به آن از آلودگی در یک جفت خوب سایت. کسانی که اتهامات عنوان شده برای اولین بار به بیرون آمدن از دو سال هیئت منصفه در رسیدگی به پنسیلوانیا بزرگ مارسلوس شیل گاز میباشد.

شاپیرو گفت: هیئت منصفه در حال انجام کاوشگر "خواهد شد در نتیجه بیشتر اتهامات جنایی."

بر خلاف طیف او گفت: "کابوت "در ادامه به کناره گیری خود را از مسئولیت است."

"کابوت می داند آنچه را که آنها انجام داده ایم. ساکنان کشورهای مشترک المنافع که زندگی شده اند نهفته دانم چه کابوت انجام داده است. بازی که کابوت همچنان به بازی خطر زندگی مردم در سراسر کشورهای مشترک المنافع برای یک سود خوب است که نمی تواند دیگر هیچ" او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب