داجرز پارچ قیمت نمی خواهد بازی در این سال به دلیل ویروس

توسط BEN WALKER داجرز پارچ دیوید قیمت نمی خواهد بازی را در این فصل به دلیل نگرانی بیش از coronavirus همه گیر ا

توسط NEWSSHANS در 15 تیر 1399

توسط BEN WALKER

داجرز پارچ دیوید قیمت نمی خواهد بازی را در این فصل به دلیل نگرانی بیش از coronavirus همه گیر انداختن او در لس آنجلس اولین تا سال آینده.

پنج-زمان All-Star شد آخرین بازیکن به انتخاب کردن ارسال شنبه در توییتر که او نمی خواهد شرکت در 60 بازی فصل است که برنامه ریزی شده برای شروع جولای 23.

"پس از قابل تصور و بحث با خانواده من و داجرز من تصمیم گرفته اند آن است که در بهترین مورد علاقه من, بهداشت و سلامت خانواده برای من به بازی این فصل," او گفت:.

قیمت اعلام یک روز پس از لس آنجلس فرشتگان ستاره مایک ماهی قزل آلا گفت که او "راحت" با آب و هوای فعلی و ممکن است بازی نمی کند. روز شنبه, سان فرانسیسکو, گیر شکن Posey گفت: "هنوز هم وجود دارد برخی از رزرو در پایان من" در مورد بازی.

اولین baseman Ryan زیمرمن جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن کلرادو outfielder ایان دزموند و آریزونا پارچ مایک Leake در میان کسانی که در حال حاضر گفت: آنها از این سال است.

داجرز کردم قیمت و سابق AL MVP Mookie بتی از بوستون در ماه فوریه تجارت برای outfielder الکس Verdugo و چشم انداز.

34 سال قیمت دو شروع می شود در بهار آموزش برای داجرز قابل توجه 10 در 4 1/3 نوبت قبل از همه اردوگاه بسته شد مارس 12 به دلیل شیوع ویروس.

"داجرز به طور کامل پشتیبانی دیوید تصمیم به نشستن 2020 فصل" تیم در بیانیه ای گفت. "ما شده اند در تماس مداوم با دیوید و ما درک می کنیم چقدر این شور و مشورت در وزن او و خانواده اش."

"ما می دانیم که او می تواند ریشه سخت برای باشگاه هر روز و نگاه به جلو به داشتن او را با ما در 2021" آن گفت:.

قیمت دلار 217 میلیون و هفت سال از قرارداد است که اجرا می شود از طریق 2021. او رفتن به 32 میلیون دلار در این فصل و به عنوان بخشی از تجارت Red Sox توافق برای ارسال داجرز 16 میلیون دلار قبل از ویروس خاموش کردن این ورزش است."

قیمت در حال حاضر ساخته شده است سهم خود را به داجرز سازمان است.

در اواخر ماه مه قیمت گفت: او را به 1000 $در هر 220 جزئی leaguers برای کمک به جبران هزینه های. وجود خواهد داشت هیچ minor league baseball این سال به دلیل بیماری همه گیر.

قیمت 7-5 با 4.28 عصر برای بوستون در سال گذشته و کمک Red Sox ضرب و شتم داجرز در جهانی 2018 سری.

خوبی سفر قیمت برنده 2012 AL Cy جوان جایزه با خلیج تمپا. او همچنین تن به تن برای تورنتو و دیترویت و 150-80 با 3.31 عصر در 12 فصل.

در توییتر خود توجه داشته باشید خطاب به Dodgers Nation, قیمت گفت: "من با عرض پوزش من نمی تواند بازی را برای شما در این سال, اما نگاه به جلو به نمایندگی از شما در سال آینده."

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن