آیا چین عمدا گسترش COVID-19 جهان?

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفته است که دولت چین بود یا بیش از حد بی کفایت در محدود کردن

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفته است که دولت چین بود یا بیش از حد بی کفایت در محدود کردن CPP coronavirus از گسترش در سطح جهانی در اوایل و یا که آنها به صورت هدفمند انتخاب کرده است برای جلوگیری از شیوع بیماری است. این است که در خط با افکار برخی از کارشناسان بر این باورند که حزب کمونیست چین (CCP) ممکن است که ویروس به گسترش در سراسر جهان است به طوری که چین به تنهایی نمی رنج می برند عواقب اقتصادی آن است. جای تعجب وجود دارد خوب است به اندازه کافی شواهد تا این نظریه است.

احتکار لوازم و مرگ و میر

چین به اشتراک گذاشته جزئیات بیشتر در مورد COVID-19 شیوع به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ماه ژانویه است. با توجه به گزارش وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS), کمونیست دولت برگزار شد به عقب بر اعلام به شدت از این ویروس به طوری که آن را به اندازه کافی زمان به سهام به عنوان بسیاری از تجهیزات پزشکی به عنوان امکان پذیر است.

"در ماه ژانویه... چین افزایش واردات فولاد ماسک صورت با 278 درصد فولاد لباسهای توسط 72 درصد و دستکش های جراحی توسط 32 درصد است. آن را کاهش آن صادرات جهانی از یک میزبان از محصولات پزشکی: دستکش های جراحی توسط 48 درصد فولاد لباسهای 71 درصد ماسک صورت با 48 درصد پزشکی هواکش با 45 درصد رشد کیت توسط 56 درصد دماسنج با 53 درصد و توپ پنبه و سواب با 58 درصد" با توجه به South China Morning Post.

چرا حزب کمونیست چین به طور ناگهانی افزایش خرید تجهیزات پزشکی? تنها توضیح منطقی این است که آنها ترس از بیماری و می خواستم برای اطمینان حاصل شود که آنها به خوبی آماده شده برای مقابله با آن است. این اعداد به اندازه کافی اثبات است که پکن شده است دروغ گفتن به جامعه بین المللی در مورد منشاء COVID-19 و بنابراین مسئول تمام آسیب های اقتصادی که رخ داده است.

There are more people infected with coronavirus than what China admits. (Image: pxhere / CC0 1.0)

وجود دارد بیشتر افراد آلوده به COVID-19 از آنچه چین می پذیرد. (تصویر: pxhere / CC0 1.0)

در هفته دوم ماه مه به بیرون درز پایگاه داده از یک دانشگاه وابسته به ارتش در هم شکسته پکن ادعا می کند که تنها در مورد 84,000 شهروندان آلوده بودند توسط COVID-19. با توجه به پایگاه داده حداقل 640,000 نفر به طور بالقوه آلوده در کشور است که بیش از 7 بار به طور رسمی پذیرفته اعداد.

این اطلاعات شامل نام افراد آلوده از حدود 230 شهرستانها. پس از CCP نشانی از تمایل به داده های جعلی خود را به نگاه خوب چنین تعداد زیاد به نظر نمی رسد غیر ممکن است. حتی در طول شیوع سارس در سال 2003 دولت در نهایت اعتراف کرد که تعداد واقعی موارد بالاتر از قبل گزارش شده است.

آماده شدن برای موج دوم

هر چند پکن ادعا می کند که شکست این ویروس به نظر می رسد که اگر دولت در حال آماده سازی برای موج دوم شیوع بیماری است که ممکن است وضعیت را بدتر کند. دولت دستور غذایی تولید کنندگان و معامله گران دانه برای تهیه حجم بالاتر از ذرت و سویا و روغن سویا.

China has asked food producers and grain traders to procure higher volumes of soybeans. (Image: pixabay / CC0 1.0)

چین خواسته است تا تولید کنندگان مواد غذایی و معامله گران دانه برای تهیه حجم بالاتر از سویا. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

برخی از معامله گران می ترسند که آنها ممکن است قادر به تهیه هدفمند حجم دانه های سویا پس از COVID-19 وضعیت در برزیل به دنبال خوب است. برزیل یکی از برترین تامین کنندگان از دانه های سویا به چین است و این بدترین آسیب دیده کشور در جنوب امریکا با نزدیک به 350,000 موارد عفونت.

در ضمن CCP گرفته شده کنترل از کارخانه های تولید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). یک معامله گر از نیویورک که در تماس با تولید کنندگان چینی به خرید برخی از دنده محافظ شگفت زده شد زمانی که تامین کننده گفت که آنها تا به حال خواسته شده توسط پکن به تولید 250 میلیون لباسهای. این یکی دیگر از نشانه ای روشن است که دولت از ترس بدتر از COVID-19 وضعیت در کشور است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چین مجازات استرالیا با جو تعرفه


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب