جمعیت اعتراض فلوید قتل و مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از کاخ سفید

توسط مایکل بالسامو واشنگتن (AP) — جمعیت جمع آوری شده در اطراف کاخ سفید اواخر روز شنبه در اعتراض به پلیس کشتن ی

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

توسط مایکل بالسامو

واشنگتن (AP) — جمعیت جمع آوری شده در اطراف کاخ سفید اواخر روز شنبه در اعتراض به پلیس کشتن یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس — رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ.

معترضان پرتاب بطری و اشیاء دیگر در افسران پوشیدن شورش دنده پشت سنگر در اطراف کاخ سفید است. اسپری فلفل بود مستقر در تلاش برای متفرق کردن جمعیت و پلیس و معترضان کشتی بیش از موانع.

جمعیت صدها شعار "نه عدالت بدون صلح" و "می گویند نام خود را: جورج فلوید." یک افسر پلیس در مینیاپولیس کشته فلوید روز دوشنبه با فشار دادن یک زانو را به گردن او در حالی که او را به زندان منجر به ملی داد و بیداد. تظاهرات منفجر شد و در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور جمعه شب.

در روز پنج شنبه به عنوان خشونت را در مینیاپولیس مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت: نظرات خود را به حال شده است غلط. "رک و پوست کنده به این معنی که وجود دارد را غارت مردم شات و آنها می میرند" او گفت:.

معترضان در واشنگتن جمعه شب شعار لعنت در مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در کاخ سفید است.

در اوایل روز شنبه معترضان در راهپیمایی به سوی کاخ سفید پس از شروع تظاهرات چند بلوک دور. در یک نقطه سفید نر انجام شد و توسط پلیس به نزدیکی وزارت خزانه داری ایالات متحده ضمیمه ساخت. جمعیت swarmed در اطراف افسران فریاد می زدند: "او اجازه دهید برود."

منطقه ساکن آبه Neri گفت: از فلوید "من فقط احساس می کنم مثل او فقط یکی از بسیاری از نام هایی که ما تا به حال برای ایجاد میشوند و تی شرت و مبارزات و من احساس می کنم هیچ چیز تغییر کرده است. ... و به همین دلیل من در اینجا. آره وقتی به شما می گویند هیچ چیز شما در حال گرفتن طرف كند."

__

AP تصویری روزنامه نگار ناتان Ellgren کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب