شرکت هایی مانند تسلا نمی خواهد گزارش coronavirus موارد است. چرا اعداد ،

توسط اهل Mitchell با توجه به تسلا بیش از 10 ، 000 نفر در آن برق-کارخانه مونتاژ خودرو در فرمونت کالیفرنیا. چگون

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399

توسط اهل Mitchell

با توجه به تسلا بیش از 10 ، 000 نفر در آن برق-کارخانه مونتاژ خودرو در فرمونت کالیفرنیا. چگونه بسیاری از آلوده شده اند با COVID-19?

تسلا نمی گویند. نه آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت. این شهرستان که شامل شهرهای فرمونت و اوکلند نقل بهداشت فدرال قانون حفظ حریم خصوصی به توضیح سکوت.

اما کارشناسان می گویند این قانون در سوال این است که برش خیلی روشن نیست. و مقامات منتخب و کارگر طرفداران شروع به صحبت کردن نه تنها در مورد تسلا اما همچنین در مورد تنگ نگه عمومی سازمان بهداشت و درمان در حال نگه داشتن اطلاعات است که می تواند بهتر اطلاع رسانی در مورد مسائل مرگ و زندگی است.

برخی تا آنجا که به می گویند که این سازمان خودداری اطلاعات دقیق در مورد که در آن COVID-19 توسط خوشه بندی خطر از دست دادن حمایت از مردم آنها در حال تلاش برای محافظت از.

"هنگامی که شما در حال دادن به مردم این نوع از اطلاعات مردم حق بدبینانه" گفت: شهرستان سانتا کلارا استاد راهنما دیو کورتز که با دست و پنجه نرم خود را عمومی وزارت بهداشت بیش از شفافیت اطلاعات.

"من ترکیبات شروع به تعجب می کنم که چقدر جدی است و این واقعا ؟" او گفت:. "از یک طرف آنها گفت: این مهم به پوشیدن ماسک که کسب و کار نیاز به تعطیل. از سوی دیگر آنها نمی به من بگویید که در آن خوشه ها (موارد) هستند. این است که در مورد شفافیت به خاطر شفافیت. آن را در مورد اینکه آیا همسایه من باید سر به این فروشگاه به دلیل وجود بوده است 14 عفونت وجود دارد."

این مسئله به ویژه متهم در آالمدا کانتی که در آن تسلا به مبارزه طلبیده بهداشت عمومی سفارشات و بازگشایی کارخانه یک هفته زودتر از تاریخ این شهرستان داده بود.

مدیر اجرایی Elon Musk دعوت مقامات او را دستگیر کنند. شهرستان مجوف, گیاه بازگشایی شد و هزاران نفر پشت در محل کار در خط مونتاژ.

در اخیر داخلی ایمیل فرستاده شده به کارگران توسط تسلا ایمنی سر لوری Shelby این شرکت اذعان کارگران آلوده شده اند اما نمی گویند که چگونه بسیاری از. این ایمیل همچنین ادعا کرد که همه عفونت های رخ داده در خارج از کارخانه با "صفر Covid-19 محل کار انتقال." ایمیل ارائه جزئیات در مورد چگونگی آن می تواند رسیده اند که نتیجه گیری. واشنگتن پست گزارش داد وجود موارد تسلا در روز سه شنبه.

آالمدا کانتی دارای بالاترین تعداد COVID-19 نفر در شمال کالیفرنیا; پس مشک را به مبارزه طلبیده شهرستان سفارش مارس 11 تجمعی موارد بیش از دو برابر شده تا 104 درصد از 2,064 به 4,207 کرد.

در سراسر آالمدا مرز شرقی در San Joaquin County, در جایی که مسکن این است که نسبتا مقرون به صرفه برای کارگران کارخانه موارد تا 149% پس مارس 11 به 1,550. شهرستان سانتا کلارا — قلب دره سیلیکون با قیمت مسکن در میان بالاترین در کشور و پر شده با نرم افزار متخصصان که می توانید از خانه کار می کنند — تا به حال بیشتر موارد از گردشگاه عمومی در مارس 11 اما در حال حاضر 983 کمتر. در مورد آن تعداد از مارس 11 تا تنها 27 درصد است.

عمومی نمی دانم که آیا تسلا کمک به گردشگاه عمومی را قارچ caseload و اگر چنین است ، این آالمدا کانتی بهداشت عمومی بخش اعداد است اما نگه داشتن آنها محرمانه است.

یک آالمدا کانتی سخنگوی گفت: بهداشت فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از افشای تسلا داده است. خواسته دقیقا مشخص کنید کدام بخش از قانون منع اشاعه داده های جمع آوری این سخنگوی ارسال یک لینک به زبان قانون — بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون و ارائه هیچ نظر بیشتر.

آالمدا کانتی مدیر سوزان Muranishi کاهش یافته است یک درخواست برای نظر. گردشگاه عمومی بالا افسر بهداشت دکتر اریکا پان نیز کاهش یافته است. چهار نفر از پنج منتخب آالمدا کانتی سرپرستان بازگشت نیست تلفن تماس و یا ایمیل از بار. یک نماینده برای سرپرست اسکات Haggerty گفت: "شاید در هفته آینده." تسلا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تمامی کارگران شایسته به دانستن این که آیا کسب و کار خود را جای یک coronavirus نقطه داغ گفت: مرا Ortenburger ارتباطات و تحقیقات سر در Worksafe یک حقوق کارگران ، "آنها خود را شایسته می دانم به طوری که آنها می توانید مراحل را به حمایت از خود و خانواده خود را" با تصمیم گیری که آیا برای رفتن به محل کار یا نه, او گفت:. "این به ویژه مهم است اگر آنها را بزرگتر و یا ضعف سيستم ايمنی خانواده در خانه."

Sallie Milam معاون مدیر شبکه بهداشت قانون گفت: کارفرما داده "همچنین ممکن است ارائه مدیریت انگیزه ای برای رعایت بهداشت عمومی سفارشات و ارائه اقدامات برای حفاظت از نیروی کار خود را."

تسلا کارگران باید در مورد شکایت دریافت تنها اندکی اطلاعات در مورد عفونت کروناویروس در فریمانت کارخانه سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است. "آنها گفتند: شما لازم نیست که می دانم مگر اینکه شما در ردیابی پایان آن" یک کارگر گفت: کرونیکل با اشاره به تلاش ها برای ردیابی آلوده کارگران تماس با ما.

اطلاعات شفافیت تبدیل به یک موضوع داغ در میان شهرستان مقامات بهداشتی در سراسر کشور گفت: لری Freeman, مدیر عامل شرکت ملی Assn. از شهرستان و شهر مقامات بهداشتی. "شده است وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر ادارات بهداشت به انتشار اطلاعات," او گفت:. "آنها آغاز شده که بسیار محافظه کار اما فشار نصب شده در طول زمان" — فشار او گفت: به طور عمده از مقامات منتخب.

بسیاری از مقامات بهداشت اکو آالمدا کانتی را مشاجره که HIPAA در کتاب از سال 1996 مانع از هر گونه افشای عمومی اطلاعات سلامت است که می تواند به شناسایی یک فرد است.

اما قانون پیچیده است. "این یک دخمه پرپیچ و خم از مقررات" Milam گفت. بسیاری از آژانس های بهداشت هستند مصرف بیش از حد سخت یک تفسیر از قانون گفت: Al-Amyn سومار یک وکیل و سلامت حریم خصوصی متخصص در بالارد Spahr شرکت حقوقی در واشنگتن است. HIPAA می دهد برخی از راه گریز عمومی سازمان بهداشت و درمان به خصوص اگر وجود دارد قوانین ایالتی است که جایگزین HIPAA.

"وجود خواهد داشت حداقل علاقه حریم خصوصی" در بیشتر سایت های خاص با اطلاعات محل اما "قابل توجه عموم علاقه به دانستن که در آن شیوع بیماری اتفاق می افتد و آنچه که سلامت عمومی پاسخ به این که" او گفت:. معلوم نیست چه قانون کالیفرنیا متناسب به تجزیه و تحلیل خود را, او گفت:.

در آیووا ماه گذشته Black Hawk County Health Department تحت فشار عمومی و رسانه های خبری اعلام کرد که 1,031 کارگران بوده است آلوده در یک تایسون مواد غذایی بسته بندی گوشت می آمد گیاهی وجود دارد.

عمومی سازمان بهداشت و درمان به طور کلی عادت به مجادلات بر انتشار آمار و تمایل به محافظه کار, Milam گفت. مقررات در HIPAA می تواند به عنوان تفسیر محرومیت شناسایی کارفرما, او گفت:. اما یک راه وجود دارد برای بهداشت عمومی سازمان به خود را از HIPAA یوغ. آن را شامل یک ساختار سازمانی تغییر به یک "ترکیبی نهاد."

مفهوم ساده است: بهداشت عمومی سازمان منوط به HIPAA زمانی که آنها ارائه هر گونه خدمات بهداشتی و درمانی به طور مستقیم به بیماران است. که باعث می شود آژانس "پوشش" با HIPAA. حتی یک تمرین پزشک در کارکنان باعث می شود کل آژانس بهداشت تحت پوشش نهاد. اگر سلامت سازمان را فراهم می کند خدمات بهداشت و درمان آن نمی آید تحت HIPAA. بزرگ استان ها در سراسر ایالات متحده به طور معمول ارائه خدمات بهداشتی و درمانی.

هر تحت پوشش سازمان می تواند تبدیل خود را به یک هیبرید آژانس با این حال با ایجاد یک دیوار بین اطلاعات سلامت ارائه دهندگان و بقیه بهداشت عمومی اداره Milam گفت. The California Department of Public Health به عنوان مثال ترکیبی نهاد.

قبل از همه گیر بهداشت عمومی سازمان ها به طور کلی تحت هیچ فشاری را تبدیل و بسیاری حتی ممکن است بدانند که این گزینه وجود دارد.

فریمن شهرستان و شهر انجمن سلامت گفت: او را مجذوب. "این بیماری همه گیر در حال رفتن به تغییر بسیاری از چیزها," او گفت:. "این می تواند ما را به توقف و تعیین کند که آیا آنچه ما در محل متناسب با نیازهای ما و شاید readdress" برخی از سیاست.

بار ایمیل فرستاده آالمدا کانتی سخنگوی صبح روز جمعه و از او پرسید که آیا وزارت بهداشت تا به حال در نظر گرفته شدن یک هیبرید نهاد و یا ممکن است در نظر آن در آینده است. تا کنون شده است وجود دارد هیچ پاسخ.

---

©2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب