کمونیست ها پاره کردن پرچم نماز تبتی

شناسایی ویژگی های تبت فرهنگ آن است نماز پرچم. این را می توان تقریبا در همه جا در تبت — پشت بام خانه ها در کوه

توسط NEWSSHANS در 22 تیر 1399

شناسایی ویژگی های تبت فرهنگ آن است نماز پرچم. این را می توان تقریبا در همه جا در تبت — پشت بام خانه ها در کوه های اماکن مقدس و صومعه ها ، این پرچم نماز اعتقاد به دفع شر و بخشی از تبت بودایی اعتقادات. مانند آن است که جای تعجب نیست که حزب کمونیست چین است که در حال حاضر سخت در محل کار از بین بردن تمام این پرچم به طوری که آنها می تواند رسیدن به هدف نهایی از بین بردن بودایی تبتی فرهنگ است.

حمله به تبت پرچم

پکن توصیف پرچم تخریب برنامه به عنوان یک "رفتاری اصلاحات است." این برنامه اعتقاد بر این است که آغاز شده و در ماه مارس این سال با حدود 5,900 راهبان از 66 صومعه "شرکت" در آن است. مقامات از دولت به نام دیدار از مردم محلی و دستور داد که آنها را به پایین پرچم به "پاک کردن" محیط زیست است. تلاش است که به ریاست نیروی پلیس محلی. در علاوه بر این به پرچم نماز حتی لهستانی که بر روی آنها آویزان شد در حال حذف شدن.

"این یک عمل تحقیر و بی اعتنایی مطلق به صورت محلی تبتی' آداب و رسوم و ایمان... مقامات چینی به طور کلی همواره متعهد به از بین بردن هر گونه تبت رفتار است که آنها می گویند را از آسیب مردم بهره وری و اثر نامطلوبی بر معیشت آنها... مقامات در حال حاضر مجموعه ای برای ریشه کن کردن این سنت تبتی از دار زدن پرچم نماز در همه جا کارگردانی مقامات محلی سر از صومعه ها و مقامات مربوطه در منطقه و در سطح شهرستان به انجام سفارش" یک منبع گفت: به Radio Free Asia.

بیش از 6000 اطلاعات عمومی انتقال مواد تبلیغاتی حزب کمونیست توزیع شده در Golog تبت ریاست خودمختار منطقه است که دیده می شود وسیع ترین پرچم-تخریب تلاش های به روز. پکن به زودی گسترش این پروژه به تمام گوشه و تبت اطمینان حاصل کرد که نه تنها نماز پرچم دیده می شود در منطقه پس از چند سال. رژیم چین نیز آغاز شده ramping تا محدودیت و نظارت در تبت در ماه های اخیر. تبعید تبت گزارش که برخی از مخاطبین خود را در تبت قادر به صحبت کردن با آنها با توجه به افزایش سرکوب در ارتباطات است.

با توجه به تبت مرکز حقوق بشر و دموکراسی است که در Dharamshala و هند و چین نیروهای پلیس باید افزایش نظارت تبت روستاها و صومعه ها در این سال در تلاش برای شناسایی و ریشه کن کردن همه مخالفان به چینی اشغال این منطقه است. سیاسی تظاهرات سرکوب شده اند از طریق دیجیتال نظارت و تشخیص چهره.

مقامات چینی اند تصریح کرد: چندین بار است که هنگامی که زمان دالایی لاما می میرد آنها را تعیین رهبر جدید که هم راستا با ایدئولوژی کمونیسم. ایالات متحده با انتقاد از این حرکت, عبور تبت سیاست و حمایت از قانون در ماه ژانویه با اکثریت قریب به اتفاق. این عمل را تشخیص دالایی لاما و تبت بودایی جامعه به عنوان داشتن حق تنها به تصمیم می گیرید که می شود آینده رهبر.

تبت پرچم

با توجه به تبت بودایی سنت, اولین نماز پرچم مورد استفاده قرار گرفت توسط بودا خود را. رنگ پرچم است که در ارتباط با عناصر آنها را نمایندگی کند. رنگ آبی نشان دهنده آسمان, زرد, زمین, سبز, مخفف آب قرمز نشان دهنده آتش و سفید است که برای هوا. این پنج رنگ نماد تعادل است. این تصور غلط وجود دارد که پرچم را حمل مانتراها به خدایان. در مانتراها در پرچم اعتقاد به گسترش حسن نیت و مثبت.

نماز پرچم باید بال بال زدن در باد. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

اکثر تبتی خواهد سعی کنید به جای پرچم نماز به عنوان بالا به عنوان امکان پذیر است به طوری که آنها بال بال زدن در باد. این است که با توجه به این باور است که این پرچم هرگز نباید هنوز پس اگر تبدیل شدن آنها هنوز ارتعاشات معنوی نخواهد گسترش در سراسر. قرار دادن پرچم نماز بر روی زمین در نظر گرفته شده است بی احترامی. اگر رنگ پرچم در حال محو شدن آن در نظر گرفته شده است یک فال خوب پس این نماد که نماز انجام شده است از دور توسط نسیم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

FBI مدیر: چینی رژیم 'درگیر در گسترده و متنوع مبارزه با سرقت و بدگویی نفوذ'


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن