کمدین DL pablo newton farley COVID-19 مثبت پس از غش روی صحنه

NASHVILLE, Tenn. (AP) — کمدین D. L. pablo newton farley اعلام کرد او آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از سقوط روی

توسط NEWSSHANS در 1 تیر 1399

NASHVILLE, Tenn. (AP) — کمدین D. L. pablo newton farley اعلام کرد او آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از سقوط روی صحنه در طول یک عملکرد در Nashville, Tennessee.

این کمدین, 57 از دست داده آگاهی در حالی که انجام در Zanies, کمدی, کلوپ شبانه در شب جمعه و در بیمارستان بستری شد, اخبار رسانه ها گزارش شده است. در شنبه pablo newton farley ارسال شده در یک ویدئو در توییتر که در آن او گفت که او برای درمان خستگی و کم آبی پس از آن.

"من همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19 که من منفجر دور" او می گوید: در این ویدئو. "من آنچه به آنها تماس بگیرید بدون علامت. من نمی باید هر گونه علائم علائم کلاسیک."

Pablo newton farley قصد دارد به قرنطینه در Nashville, اتاق هتل برای 14 روز. باقی مانده دو شب از چهار شب نامزدی در Zanies لغو شد با توجه به باشگاه های تقویم آنلاین.

"ما دوست D. L. pablo newton farley تا به حال یک اورژانس پزشکی در حالی که انجام در روز جمعه و در بیمارستان بستری شد یک شبه. با توجه به روزنامه, او مبتلا به خستگی بعد از کار و سفر این هفته" باشگاه posted on Facebook. "Love ya, D. L. و ما مشتاقانه منتظر دیدن این پادشاه کمدی در نشویل به زودی!"

Pablo newton farley گفت: او هنوز نشده به نمایش گذاشته هر یک از علائم معمول در ارتباط با کروناویروس از جمله تنگی نفس و تب است.

"بنابراین علاوه بر تمام چیزهای دیگر شما را مجبور به نگاه کردن به" pablo newton farley توصیه می کند در این ویدئو اگر شما "عبور کردن در وسط یک نمایش روی صحنه, شما احتمالا نیاز به تست."

در علاوه بر این به استندآپ کمدی, pablo newton farley نیز یک بازیگر نویسنده و رادیو و تلویزیون میزبان. او ستاره دار در اسپایک لی در سال 2000 فیلم کنسرت, "The Original Kings of Comedy," در کنار استیو هاروی, برنی مک و Cedric the Entertainer.

Pablo newton farley همچنین تولید و ستاره دار در "Hughleys" که پخش ABC و UPN از سال 1998 تا 2002 و میزبانی سی ان ان نشان می دهد بحث. او در حال حاضر میزبان نمایش رادیویی "D. L. pablo newton farley نشان می دهد" که همزمان در ده ها تن از بازارها است.

"با تشکر از شما برای نماز خود را و شما آرزوهای خوب و چند تا از آنها را نمی خواهد صدمه دیده است" pablo newton farley می گوید در این ویدئو.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن