دانشجو می خواستم در 2 کانکتیکات slayings اسیر

مانفردونیا HAGERSTOWN, MD. — یک دانش آموز کالج در پی توسط پلیس به عنوان مظنون در یک جرم ولگردی و قانونی شکن

توسط NEWSSHANS در 8 خرداد 1399
 Manfredonia

مانفردونیا

HAGERSTOWN, MD. — یک دانش آموز کالج در پی توسط پلیس به عنوان مظنون در یک جرم ولگردی و قانونی شکنی از جمله دو slayings در کانکتیکات دستگیر شده است, کانکتیکات, پلیس ایالتی گفت: شنبه شب.

پیتر مانفردونیا, 23 شده بود موضوع از شش روز جستجو مربوط به چندین سازمان پلیس و اف بی آی است.

او در بر داشت در هیگرزتاون مریلند. او مجروح نیست و هیچ افسران بودند یا در طول بازداشت, پلیس گفت:.

مانفردونیا بود می خواستم در کارد بزرگ و سنگین کشتار 62 ساله تد DeMers و زخمی شدن یک مرد دیگر در Willington, کانکتیکات, در روز جمعه.

دانشگاه کانکتیکات ارشد نیز رفت و به مرد دیگری در خانه او برگزار شد گروگان خود را به سرقت برده اسلحه و کامیون و سوار حدود 70 مایلی جنوب غربی به دربی, کانکتیکات, دولت, پلیس گفت:.

در دربی پلیس مانفردونیا دبیرستان, دوست, دوست نیکلاس Eisele, 23, شات به مرگ در خانه اش در روز یکشنبه. مقامات بر این باورند مانفردونیا سپس مجبور Eisele را به ماشین او و فرار دولت است. دوست دختر پیدا شد صحیح و سالم با ماشین خود در یک استراحت توقف در نزدیکی نزدیکی کلمبیا, New Jersey.

پنسیلوانیا پلیس گفت: مانفردونیا در زمان بارگذاری به خارج در ایست سترودسبورگ نه چندان دور از نیوجرسی مرز.

پلیس کشف از طریق مصاحبه با راننده و از تصاویر و فیلم های که مانفردونیا راه می رفت پشت فروشگاه و بر روی راه آهن, مقامات گفت.

یک مرد اتصالات توضیحات خود را خال خال شد سه شنبه شب در نزدیکی اسکرانتون پنسیلوانیا باعث جستجوی دیگری وجود دارد. و پلیس بعد مشکوک مانفردونیا در هیگرزتاون مریلند منطقه که در آن سوار-نقطه خدمات کاهش یافته است کسی مطابق توضیحات خود را در روز شنبه.

یک وکیل برای مانفردونیا خانواده گفت که او تلاش کرده بود با مشکلات روحی و روانی را نشان می دهد نشانه هایی از خشونت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب