Citgo شکایت میامی شرکت بیش از میلیون ها نفر از دست رفته در ونزوئلا تقلب

توسط جاشوا گودمن میامی (AP) — هنگامی که ایالات متحده به رسمیت شناخته شده líder ژوئن Guaidó به عنوان ملت و حق ر

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

توسط جاشوا گودمن

میامی (AP) — هنگامی که ایالات متحده به رسمیت شناخته شده líder ژوئن Guaidó به عنوان ملت و حق رهبر در سال گذشته آن را بیش از فقط باعث تلخ دشمنی با سوسیالیستی رهبر نیکولاس مادورو. به طور فزاینده ای آن را نیز رها کردن یک تورنت از پرونده های حقوقی.

آخرین آمد سهشنبه زمانی که Guaidó منصوب هیئت Citgo ایالات متحده شرکت تابعه از ونزوئلا شرکت دولتی نفت طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در هوستون در برابر یک پیمانکار سابق به دنبال بازیابی میلیون ها دلار خسارت.

طرح دعوی در دادگاه متهم خوزه مانوئل گونزالس و میامی مبتنی بر نفت تدارکات و خدمات شرکت ارائه هدیه از جمله پول نقد, طلا و جواهر, خصوصی, آثار هنری, چارتر پرواز و حتی یک دستچین هوستون آپارتمان به مدیران ارشد در Citgo. در مقابل مقامات پرداخت گنزالز 20 میلیون دلار بین سال های 2014 و 2018 به ارائه کالا و خدمات به Citgo پدر و مادر شرکت PDVSA در قیمت های متورم.

"Citgo از دست داده و میلیون ها دلار به عنوان یک نتیجه" طرح دعوی در دادگاه مدعی.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال یک شبیه ظ توسط Citgo دو هفته پیش در برابر سابق میامی کنگره دیوید ریورا به اتهام شکستن 50 میلیون دلار قرارداد مشاوره با PDVSA. این شرکت همچنین به دنبال ایالات متحده حکم دادگاه از اعمال وثیقه حقوق بیش از دولتی ریفاینری و بی اعتبار 1.7 میلیارد بدهی.

هر دو پرونده های حقوقی برجسته به طور فزاینده ای رابطه بین Guaidó و وزارت دادگستری ایالات متحده. به عنوان وکیل جدید Citgo هیئت مدیره تحت حکم غربال کردن از طریق اسناد داخلی در تلاش برای دریافت یک دسته در شرکت حقوقی آسیب پذیری آن را در بر داشت علت مشترک با دادستان هدف گسترده فساد در ونزوئلا ورشکسته صنعت نفت. به تاریخ 28 نفر متهم شده اند به عنوان بخشی از جریان پروب توسط دادستان در هوستون, میامی و واشنگتن است.

در میان بسیاری از کسانی که التماس گناه است گنزالز دستگیر شد و پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی میامی در سال 2018 به اتهام پرداخت $629,000 در رشوه به سابق مدیر کل Bariven PDVSA تهیه تابعه. در شفاعت گناه به یک تعداد از توطئه برای نقض Foreign Corrupt Practices Act گنزالز همچنین بستری برای هدایت رشوه به مقامات در PDVSA و Citgo.

آخرین طرح دعوی در دادگاه منعکس کننده مدارک و شواهد ارائه شده در شکایت کیفری علیه گونزالس, نمی, نام پنج Citgo مقامات که به اتهام رشوه صورت گرفت. اما همه آنها از اعضای یک بخش ویژه ای به اتهام تهیه تلاش از طرف PDVSA.

رسمی E که با توجه به کیفرخواست شد یک مقام ارشد اجرایی از 2013 تا نوامبر 2017 و که وظایف شامل "نظارت بر همه Citgo را عملیات" به نظر می رسد که بیشترین بهره را دریافت از گنزالز آثار هنری اصلی یک پرواز در یک هواپیمای جت خصوصی و یک آپارتمان به شهوت و میل خود در منطقه هوستون پس از ابراز نارضایتی خود را با شرکت های بزرگ محل سکونت.

رسمی E José Pereira سابق اقدام رئیس جمهور Citgo با توجه به دو نفر آشنا با تحقیقات فدرال به شرط ناشناس ماندن به بحث در جریان رسیدگی است.

پریرا یکی از به اصطلاح "Citgo 6" که بازداشت شده توسط مادورو دولت پس از سفر با هم به کاراکاس در اطراف شکرگزاری 2017 برای یک جلسه به نام پریرا را سلف و سپس وزیر نفت نلسون مارتینز که به پایان رسید تا یک تله است. آنها پس از اتهام در ونزوئلا با فساد ناشی از هرگز اجرا طرح به تشکیلات جدید بکار تجاری برخی از 4 میلیارد دلار در Citgo اوراق قرضه با ارائه 50 درصد سهام این شرکت به عنوان وثیقه.

همه مردان بودند شهروندان ایالات متحده به جز پریرا بود که یک مقیم دائم. هیچ نشانه ای وجود دارد که هر یک از دیگر بازداشت شده بودند درگیر در اتهام اعمال فساد شرح داده شده در طرح دعوی در دادگاه و یا کیفرخواست علیه گنزالز. مارتینز که او نیز در زندان درگذشت در زندان دولت در سال 2018 است.

ونزوئلا متعلق به Citgo از سال 1980s. این سه پالایشگاه در لوئیزیانا و تگزاس و ایالت ایلینوی در علاوه بر این به یک شبکه از خطوط لوله متقاطع 23 متحده فراهم می کند که در حدود 5 درصد از ایالات متحده بنزین است.

Guaidó و متحدان او در زمان بیش از Citgo این شهرستان در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رسمیت شناخته شده او را به عنوان رئیس جمهور ونزوئلا در ماه ژانویه 2019 و تشدید تحریم ها بر PDVSA و Maduro, محرومیت آمریکایی ها از انجام کسب و کار با هم

سیطره آمریکا' پنجمین refiner نفت بود منادی به عنوان یک افزایش عمده در مخالفت با پیشنهاد حذف Maduro. اما آن را نیز ساخته شده است آن را به طور بالقوه مسئول پرداخت این شرکت و ونزوئلا — نصب شمع از بدهی های پرداخت نشده.

این ماه دیوان عالی ایالات متحده را رد کرد و درخواست تجدید نظر در Guaido وکلای مدافع برای حفاظت از این پالایشگاه از تشنج توسط یک کانادایی طلا, شرکت, شرکت بین المللی Crystallex Corp. است که در تلاش برای جمع آوری $1.4 میلیارد داوری جایزه ناشی از هوگو چاوز ملی کردن دارایی های خود را از یک دهه پیش از آن.

— دنبال گودمن در توییتر: @APJoshGoodmantinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب