کریس پل JJ وات به نظر می رسد در آمازون 'به طور منظم قهرمانان

توسط جاناتان dani w جونیور لس آنجلس (AP) — NFL ستاره J. J. وات بازیکن NBA کریس پل و کشور خواننده Brad Paisley

توسط NEWSSHANS در 22 خرداد 1399

توسط جاناتان dani w جونیور

لس آنجلس (AP) — NFL ستاره J. J. وات بازیکن NBA کریس پل و کشور خواننده Brad Paisley ظاهر خواهد شد در آمازون سری که برجسته روزمره مردم که در حال حمایت از جامعه خود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پل را ظاهر مهمان در پنجمین قسمت از "به طور منظم قهرمانان" در روز جمعه. او شده است صریح در مورد مسائل اجتماعی و آوازی در طول همه گیر به عنوان رئیس جمهور از بازیکنان NBA' union جمهور.

پیزلی و وات در حال انتظار برای شرکت در جدا کردن قسمت های زیر دو هفته از docuseries.

هشت قسمت سری برای اولین بار در آمازون نخست تصویری در مارس 8 با قسمت جدید در دسترس هر جمعه از طریق جولای 3.

چهار قسمت خواهد شد از ویژگی های دکتر نانا B. Afoh-Manin در لس آنجلس رانندگی در تئاتر صاحب اندرو توماس در هوستون و نجات حیوانات کارگر جسیکا Vaccaro در نیواورلئان.

Afoh-Manin است یک اورژانس پزشکی که از تاسیس یک شرکت است که ارائه می دهد رایگان تست و telehealth به underinsured مردم است. Vaccaro پناهگاه گرفته شده در سه مقدار از حیوانات از همه گیری آغاز شد. توماس میزبانی دبیرستان فارغ التحصیلی در درایو خود را-در تئاتر است.

وات است شناخته شده برای جامعه خود تلاش در هوستون بالا بردن بیش از $41 میلیون برای بازسازی تگزاس سواحل خلیج فارس پس از طوفان هاروی. پیزلی و همسرش افتتاح یک رایگان فروشگاه مواد غذایی ساخته شده است که تحویل به افراد مسن در نشویل, تنسی, در این بیماری همه گیر.

Alicia Keys, Kevin Hart, نیک جوناس و Kelly Rowland نیز به نظر می رسد در سری.

قسمت شش و هفت را از ویژگی های قهرمانان از جمله یک کشاورز مکانیک, راننده اتوبوس, مخترع, پزشک پرستار و هنر تامین کننده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن