چین می گوید که تلاش برای جایگزین کردن ما نخواهد بود اذیت

پکن (AP) — چین نیست به دنبال مقابله با و یا جایگزین ایالات متحده در جهان به عنوان برترین فن آوری قدرت را به مب

توسط NEWSSHANS در 27 تیر 1399

پکن (AP) — چین نیست به دنبال مقابله با و یا جایگزین ایالات متحده در جهان به عنوان برترین فن آوری قدرت را به مبارزه علیه "مخرب تهمت" و حملات از واشنگتن سخنگوی وزارت خارجه روز جمعه گفت در پاسخ به یک مناجات از اتهامات اخیر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Hua Chunying گفت: چین نگرانی رئیس شد بهبود معیشت شهروندان و حفظ صلح جهانی و ثبات با وجود آنچه منتقدان می گویند این است که به طور فزاینده تهاجمی در سیاست خارجی است که به نظر می رسد به گسترش نفوذ چینی در ارتش, تکنولوژی, اقتصادی و دیگر حوزه ها.

"به عنوان یک کشور مستقل مستقل دولت چین حق دارد برای حفاظت از خود حاکمیت و امنیت و توسعه منافع خود به دفاع از دستاوردهای ساخته شده توسط مردم چین با کار سخت به رد هر گونه زورگویی و بی عدالتی در برابر چین و به مبارزه علیه مخرب تهمت ها و حملات آمریکا علیه چین" هوآ خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

نظرات خود را در پاسخ به یک سخنرانی پنج شنبه توسط دادستان کل ویلیام Barr که در آن او هشدار داد آمریکا از رهبران کسب و کار در برابر ترویج سیاست های مطلوب به پکن. او اظهار داشت که چین در ابتدای بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال نه تنها تحت سلطه بازار در دنده محافظ, افشای آمریکا وابستگی به پکن بود اما همچنین احتکار لوازم و مسدود تولید از صادرات آنها به کشورهای نیازمند است.

Barr همچنین متهم هکرهای مرتبط با دولت چین از هدف قرار دادن دانشگاه های آمریکا و کسب و کار به سرقت تحقیقات مربوط به کروناویروس واکسن و توسعه و تسطیح اتهام علیه پکن ساعت پس از غربی و سازمان های مشابه ساخته شده ادعا می کند در برابر روسیه است.

"جمهوری خلق چین است که در حال حاضر مشغول اقتصادی حمله رعد اسا — یک مهاجم هماهنگ کل-از-دولت (در واقع کل-از-انجمن) کمپین برای به دست گرفتن ارتفاعات مسلط اقتصاد جهانی و به پیش افتادن از ایالات متحده به عنوان جهان برجسته فن آوری ابرقدرت" Barr گفت.

متعدد تهمت متحدان صادر کرده اند به شدت دقت کنید پیام های بیش از چین در روزهای اخیر آمدن در زمانی که روابط دو جانبه کاهش یافته و به کمترین میزان خود در دهه گذشته بیش از مسائل از اتهام سرقت تکنولوژی به چین ادعا می کند در دریای چین جنوبی است.

هوآ را رد کرد و بر این اتهام cybertheft مربوط به واکسن توسعه به عنوان "مضحک است.

"چرا که هر کس می داند که چین در یک موقعیت پیشرو در تحقیق و توسعه جدید کروناویروس واکسن ما کلاس اول پژوهش های علمی پرسنل و ما لازم نیست برای به دست آوردن یک موقعیت پیشرو با سرقت" هوآ گفت.

شرکت های چینی باید نقل مکان کرد و به سرعت به توسعه coronavirus واکسن به کشور رقابت برای اعتبار و سود که خواهد آمد با اول بودن را به مانند یک محصول به بازار است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب