چین: شرکت های هواپیمایی شروع Livestreaming در موج جدید ترویج

این COVID-19 همه گیر قرار داده جهانی در صنعت هواپیمایی به یک بحران مالی است. در چین شرکت های هواپیمایی را در آ

توسط NEWSSHANS در 16 تیر 1399

این COVID-19 همه گیر قرار داده جهانی در صنعت هواپیمایی به یک بحران مالی است. در چین شرکت های هواپیمایی را در آغوش گرفت و نه یک راه جدید برای ترویج کسب و کار خود را — livestreaming. صنعت امیدوار است که از آن خواهد شد قادر به استفاده از این به طور فزاینده ای محبوب با تکنولوژی برای افزایش درآمد.

Livestreaming

در چین بهار خطوط هوایی راه اندازی آن در جریان توسعه است که هدف کسب و کار است. بنیانگذار این شرکت به نظر می رسد در پخش زنده اعلام کرد که کسب و کار می تواند محل خود را و تبلیغات در کل بدن یک هواپیما در حدود US$930,000 در سال تخفیف 50 درصد بیش از نرخ طبیعی US$1.98 میلیون. Livestream یک موفقیت بود و شرکت هواپیمایی دریافت تماس از شرکت های متعدد است که مشتاق در مورد قرار دادن تبلیغات خود را در هواپیما.

در علاوه بر این به تبلیغات محصولات و خدمات دیگر نیز ترویج در طول livestream. این شرکت ادعا می کند که بیش از 12 میلیون نفر به تماشای خود را پخش. بیشترین تعداد از مردم تنظیم و در همان زمان بود که در بیش از یک میلیون نفر است. در مجموع تقریبا US$4.24 میلیون ارزش معامله حجم حاصل از livestream. Juneyao Airlines راه اندازی اولین livestream مدت کوتاهی پس از فروش هواپیما مدل و کالا در طول این رویداد در حالی که همچنین هدیه بلیط پرواز عضویت ارتقاء کوپن و غیره.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

یک شرکت هواپیمایی با استعداد بلیط پرواز عضویت و ارتقاء کوپن در طول livestream. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

دیگران مانند شنژن شرکت های هواپیمایی و تیانجین شرکت های هواپیمایی را نیز پیوست livestreaming ارابه موسیقی فروش انواع محصولات در حالی که دعوت از مهمانان ویژه به افزایش محبوبیت این برنامه. شنژن شرکت های هواپیمایی راه اندازی یک کسب و کار کلاس کوپن در طول یک livestream ارائه آن به صورت 80 درصد تخفیف و امید به یک دست انداز در فروش. کارشناسان صنعت معتقدند که livestreams را افزایش محبوبیت شرکت های هواپیمایی. اما آنها شک و تردید که آیا آن خواهد شد فروش موثر مکانیزم برای بلیط پرواز. آنچه ممکن است اتفاق می افتد هر چند که محبوبیت یک livestream ممکن است در نهایت تاثیرگذاری بر مخاطبان به خرید بلیط از که هوایی خاص در آینده است.

آن را نه فقط در بخش حمل و نقل هوایی در چین است که با استفاده از livestreaming به عنوان یک ارتقاء/فروش پلت فرم. E-commerce کسب و کار باید به دست آورد موفقیت بزرگ را از طریق livestreaming. واقعیت این است که یکی می تواند ارتباط برقرار کردن با مشتریان خود به ارمغان می آورد یک کل جدید استفاده به livestreaming که در مقایسه با سنتی خرید و فروش آنلاین. یک گلفروش استفاده می شود که livestreaming متحده که در آن به او اجازه توضیح به مشتریان آینده نگر چگونه به مراقبت از گیاهان خود را چه باید بکنید هنگامی که برخی از مشکل بالا میآید و به همین ترتیب.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

کسب و کار تجارت الکترونیکی در چین نیز با استفاده از livestreaming و زمانی موفقیت بزرگ با آن است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

حمل و نقل هوایی و زیان

با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) جهانی در صنعت هواپیمایی است که انتظار می رود به رنج می برند از دست دادن US$84.3 میلیارد دلار در سال جاری با توجه به COVID-19 شیوع. "مالی سال 2020 را به عنوان بدترین سال در تاریخ حمل و نقل هوایی. به طور متوسط در هر روز از این سال اضافه خواهد شد [ما]$230 میلیون دلار به صنعت ضرر و زیان است. در کل که از دست دادن [ما]$84.3 میلیارد دلار است. این بدان معنی است که — بر اساس یک برآورد از 2.2 میلیارد مسافر در این سال — شرکت های هواپیمایی را از دست خواهد داد [ما]$37.54 هر مسافر. همین دلیل است که دولت کمک های مالی شد و باقی می ماند مهم است که شرکت های هواپیمایی از طریق سوزاندن نقدی" Alexandre de Juniac, IATA مدیر کل و مدیر عامل شرکت گفت: در یک بیانیه.

او افزود که بدترین کاهش ترافیک است که احتمالا در حال حاضر بیش از ارائه یک بیشتر آسیب رساندن موج دوم شیوع اتفاق نمی افتد. درآمد کل برای سال 2020 پیش بینی شده است به اطراف US$419 میلیارد دلار است که بیش از 50 درصد کمتر از US$838 میلیارد دلار درآمد در این بخش جمع آوری شده در سال 2019. سال آینده درآمد انتظار می رود افزایش به US$598 میلیارد دلار است. اما شرکت های هواپیمایی هنوز هم دچار ضرر و زیان به لحن US$15.8 میلیارد دلار است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین در حال آماده شدن برای فلج EMP حمله آمریکا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن