تغییرات جریان در سخت ضربه پنسیلوانیا جانبازان خانه

توسط مارک لوی HARRISBURG, Pa. (AP) — رژیم صهیونیستی. تام گرگ دولت اعلام کرد یک رهبر جدید روز شنبه در جنوب شرقی

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

توسط مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — رژیم صهیونیستی. تام گرگ دولت اعلام کرد یک رهبر جدید روز شنبه در جنوب شرقی جانبازان مرکز که در آن نزدیک به سه ده ساکنان درگذشت از coronavirus و یک سناتور ایالت خواست جایگزینی رهبری آن است.

وزارت امور خارجه از نظامی و امور جانبازان است نام بازیگری فرمانده در مرکز این سازمان گفت: این یک بیانیه است. آن را به نام فرد توضیح شرایطی که منجر به قرار ملاقات و یا چه چیزی اتفاق افتاده است به قبل از فرمانده.

جنوب شرقی جانبازان مرکز بوده است به ویژه ضربه گیر با حداقل 35 ساکنان مرگ ناشی از این ویروس با توجه به وزارت امور خارجه داده های ارائه شده هفته گذشته. پنج دولت دیگر-اجرای جانبازان خانه ظاهر شده اند به مراتب موفق تر در نگه داشتن این ویروس است.

جنوب شرقی جانبازان مرکز دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض در میان پنسیلوانیا خانه و امکانات مسکونی برای افراد مسن است. ساکنان آن خانه ها را به حساب برای تقریبا دو سوم از دولت 5,200 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

اما دامنه شیوع داخل 238-تخت جنوب شرقی خانه تا به حال مدت طولانی است که مشخص نیست از دولت بهداشت و درمان و امور جانبازان بخش گزارش نشده در موارد و مرگ و میر وجود دارد تا اخیر روز.

بستگان ساکنان گفت: در Philadelphia Inquirer که آنها غافل از اینکه چگونه این ویروس به طور گسترده ای گسترش یافته بود — و یا که هر کسی که تا به حال مرگ وجود دارد — تا زمانی که این روزنامه آن را مارس 17.

یک مجلس دولت دیابت کتی Muth که منطقه شامل خانه بود خواست مقامات دولتی برای حذف آن فرمانده و مدیر پرستاری, The Philadelphia Inquirer .

"این عدم توانایی خود را برای مدیریت کارکنان برای ارائه سطح بالایی از مراقبت از بیمار" Muth گفت: Inquirer.

با توجه به تعداد coronavirus مرگ و میر در دولت اجرا جانبازان خانه های سراسر کشور دیابت باب کیسی از پنسیلوانیا یکی از چندین سناتور ایالات متحده آمریکا خواست که در این ماه برای بررسی توسط دولت فدرال مسئولیت پذیری ،

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال تونی Carelli دولت veterans affairs, منشی, قانونگذاران گفت مه 6 که او تا به حال به دنبال بازرسی از جنوب شرقی جانبازان مرکز به عنوان تلفات افزایش یافت.

فدرال و ایالت و شهرستان بازرسی آمد و پاک و نشان داد این مرکز تا به حال صدا پروتکل در پاسخ به گسترش ویروس Carelli به آنها گفت.

دولت بازرسان بهداشت و سلامت تعداد بازدید مه 1 Carelli به آنها گفت پس از او پرسید که وزیر بهداشت را یک استثنا به سیاست تعلیق پرستاری بازرسی خانه در طول بیماری همه گیر.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا:

___

موارد

وجود دارد 113 اضافی مرگ و میر مربوط به کروناویروس در پنسیلوانیا بالا بردن سطح ایالت در مجموع به 5,265 دولت گزارش روز شنبه.

مقامات همچنین گزارش داد که 780 نفر تست مثبت برای ویروس.

از اوایل ماه مارس عفونت های تایید شده اند در بیش از 69,417 نفر در پنسیلوانیا است. مقامات بهداشتی گزارش دادند که 62 درصد از افرادی که آزمایش مثبت به طور کامل بهبود معنی آن است که بیش از 30 روز از تاریخ خود را تست مثبت یا شروع علائم.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از تایید تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب