CCP ویروس: واکسن توسعه ایمنی و بحث

به عنوان جهان دولت ها در مبارزه با مدیریت جوامع خود در پی CCP شیوع کروناویروس وجود داشته است گرم بحث در مورد ت

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

به عنوان جهان دولت ها در مبارزه با مدیریت جوامع خود در پی CCP شیوع کروناویروس وجود داشته است گرم بحث در مورد توسعه واکسن برای مقابله با عفونت است. برخی از نشان می دهد که در حالت عادی تست های ایمنی برای توسعه واکسن باید دور به طوری که وجود دارد یک فرصت برای آوردن شیوع بیماری تحت کنترل در اولین. شده است وجود دارد مخالفت های شدید علیه این پس به خطر انداختن ایمنی مناسب آزمون می تواند منجر به واکسن است که ممکن است وضعیت را بدتر کند به جای حل آن است.

یک واکسن ایمن

هر چند برخی از شرکت ها نشان داد که آنها قصد معرفی یک COVID-19 واکسن در این سال بسیاری از کارشناسان نشان می دهد که این ممکن است امکان پذیر نمی شود پس از ایمن واکسن می تواند در هر نقطه از 12 ماه به 18 ماه برای رسیدن به بازار است. "داروهای درمانی به طور کلی تجویز شده برای افراد بیمار به عنوان مورد نیاز; واکسن به طور کلی با توجه به افراد سالم یکهو. در آن طول می کشد یک زن و شوهر از روز برای دانشمندان تجویز درمان های تجربی به بستری COVID-19 بیماران برای تعیین ایمنی و اثر بخشی آنان تزریق واکسن به عنوان و در عین حال تاثیر پذیری از افراد مورد آزمایش می تواند آن را سال" William A. Haseltine صندلی و رئیس بهداشت جهانی فکر می کنم تانک دسترسی بین المللی سلامت, می نویسد در علمی آمریکا.

اگر تست های ایمنی در حال دور بیماری هدفمند توسط واکسن در واقع می تواند تبدیل به بدتر با توجه به آنتی بادی های غیر منتظره پاسخ. در اخیر دانگ ویروس حادثه در فیلیپین واکسن ظاهرا باعث شده چنین پاسخ. در سال 1967 کودکانی که واکسینه شدند در برابر respiratory syncytial virus به پایان رسید تا با افزایش بیماری با برخی حتی مرگ. در سال 1954 بیش از یک میلیون آمریکایی به دانش آموزان داده شد و تجربی واکسن فلج اطفال بود که هرگز در معرض استانداردهای ایمنی ما را دنبال کنید امروز.

نا امن coronavirus واکسن ممکن است بدتر از گسترش این بیماری است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

هنگامی که کودکان در سراسر کشور شروع به از دست دادن توانایی خود را به تنفس یا راه رفتن تنش شروع به جوانه. خوشبختانه این وضعیت تغییر برای بهتر به عنوان واکسن فلج اطفال کار می کرد. اما 1967 واکسن آنفلوآنزای خوکی رسوایی ترسناک یک یادآوری به طور بالقوه خطرناک نتیجه از با استفاده از یک واکسن است که شده است به درستی تست شده است. تقریبا 450 افرادی که واکسن شات پایین آمد با نادر اختلال عصبی به نام سندرم گيلن باره (GBS).

اگر چه تاریخ به تکرار با CCP coronavirus واکسن? در واقع وجود دارد یک امکان خوب چنین چیزی اتفاق می افتد. یک گربه سانان نوع COVID-19 coronavirus شناخته شده است باعث پاسخ ایمنی بدن است که باعث عفونت بسیار بدتر است. یک COVID-19 واکسن است که باعث چنین پاسخ نه فقط خطر بدتر شدن وضعیت افراد آلوده, اما همچنین می تواند افزایش مرگ و میر.

حتی عفونت رای ممکن است انتخاب کنید تا. چنین توسعه خواهد استرس و شکستن سیستم بهداشت و درمان افسرده اقتصاد و حتی بیشتر و ایجاد هرج و مرج در جامعه است. به این ترتیب, آن ممکن است عاقلانه به اولویت بندی ایمنی وقتی که می آید به COVID-19 واکسن توسعه است.

مدرن اولین آزمایش های انسانی را به همراه داشت نتایج مثبت است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

واکسن تحولات

یک مثال خوب از پس کافی پروتکل های ایمنی در مدرن یکی از شرکت های در حال توسعه بالقوه واکسن علیه COVID-19. مدرن محاکمه هستند که با حمایت مالی آمریکا و موسسه ملی بهداشت (NIH) واکسن مرکز تحقیقات در Bethesda, Maryland. بارنی گراهام معاون مدیر این سازمان اعلام کرده است که NIH تنها حرکت به بزرگتر مطالعات انسانی که مطالعات حیوانی و کوچک-مقیاس انسانی آزمایشات تایید ایمنی این واکسن.

مدرن اولین آزمایش های انسانی را به همراه داشت نتایج مثبت است. هشت شرکت کنندگان که دریافت پایین و متوسط دوز واکسن به پایان رسید تا با سطح آنتی بادی است که مشابه و یا بزرگتر از آن در بیمارانی که در حال بهبود از CCP coronavirus عفونت است. این شرکت قیمت سهام بالا رفت و پس از نتیجه دادگاه. فایزر به تازگی شروع به آزمایش های انسانی در آن COVID-19 واکسن توسعه یافته به طور مشترک با شرکت داروسازی BioNTech.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

وابستگی به چین: استرالیا در بیشترین خطر در میان پنج چشم


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب