کاترپیلار فروش تضعیف اما 2Q نتایج بالا خیابان

توسط میشل CHAPMAN کاترپیلار فروش سقوط 31 درصد در سه ماهه دوم به عنوان نمایندگی گلچین تجهیزات ساخت و ساز از نما

توسط NEWSSHANS در 10 مرداد 1399

توسط میشل CHAPMAN

کاترپیلار فروش سقوط 31 درصد در سه ماهه دوم به عنوان نمایندگی گلچین تجهیزات ساخت و ساز از نمایشگاه در طول بیماری همه گیر.

نمایندگی مجاز و فروش کاهش یافته ماشین و موتور موجودی توسط حدود 1.4 میلیارد دلار در طول سه ماهه در مقایسه با افزایش حدود 500 میلیون سال قبل.

هنوز دیرفیلد, ایلینوی, تولید کننده در صدر وال استریت انتظارات و سهام شروع به پریدن کرد به شدت قبل از باز کردن بل در چه شده است یک بازی فوق العاده دشوار است سال است.

درآمد کاهش یافت و به 10 میلیارد دلار از رقم 14.4 میلیارد سال پیش بهتر از پیش بینی دلار 9.2 میلیارد دلار از تحلیلگران صنعت بر اساس یک نظرسنجی که توسط تحقیقات سرمایه گذاری Zacks.

درآمد خالص $458 میلیون یا 82 سنت در هر سهم. سلب یک بار هزینه و درآمد $1.03 هر سهم به راحتی ضرب و شتم 66 سنت در وال استریت دنبال شد.

سهام شرکت افزایش 4 ٪ در premarket تجارت.

در اوایل این ماه گزارش وزارت بازرگانی ایالات متحده هزینه های ساخت و ساز کاهش یافت 2.1% در ماه مه با دو ساختمان خانه و nonresidential فعالیت رو به کاهش است.

صنعت ساخت و ساز شده است را برای خاموش شدن ناگهانی. با موارد افزایش دوباره در بسیاری از نقاط کشور به خصوص در Sunbelt که رانده بازار مسکن در سال, صفحه اصلی ساختمان و پروژه های تجاری در صورت در خطر است.

اما پروژه های در حال حرکت پیش رو در صورت امکان رانده بسیار کم نرخ وام مسکن. ایالات متحده در گزارش هفته گذشته که فروش خانه های جدید رز 13.8 درصد در ماه ژوئن متوالی ماهانه افزایش می دهد.

اقتصاددانان می گویند فروش می تواند همچنان به دوباره بجای اول برگشتن اما این بستگی دارد که این دوره از COVID-19 شیوع است.

برخی از ایالت ها که تا به حال اقدام به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در حال عقب آن تلاش ها به عنوان موارد افزایش است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de