می تواند شما را مرگ از یک قلب شکسته است ؟

اندوه شدید می تواند یک معامله بزرگ از استرس در قلب است که می تواند منجر به استرس ناشی از کاردیومیوپاتی, همچنین

توسط NEWSSHANS در 4 تیر 1399

اندوه شدید می تواند یک معامله بزرگ از استرس در قلب است که می تواند منجر به استرس ناشی از کاردیومیوپاتی, همچنین شناخته شده به عنوان "broken-heart syndrome." بنابراین شما می توانید مرد از یک قلب شکسته اگر شما به خودتان پیدا کنید در زیر به اندازه کافی استرس است. این نه تنها به از دست دادن یک شریک بلکه به هر کسی که شما را دوست دارم عمیقا برای مثال یک کودک است.

نمونه های بسیاری وجود دارد از شکسته-سندرم قلب منجر به مرگ فرد شود. هارولد Knapke و اموزش Knapke ازدواج کرده بودند برای 65 سال و شش فرزند مطرح با هم. در سن هارولد شد مبتلا به زوال عقل و قلب و مشکلات خواب بیشتر از زمان. سپس همسر خود را کاهش علاج ناپذیری بیمار است. پس از او فرزندان او را مطلع از این او روز بعد درگذشت. اموزش به دنبال او روز بعد از. این بود که اگر او برای زندگی خود و هنگامی که او را دیدم که همسر خود را نمی خواهد آن را از او اجازه رفتن او را به زندگی می کنند.

وجود دارد دیگر داستان های مشابه. با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه هاروارد و دانشگاه Yamanashi در توکیو محققان دریافتند که وجود دارد 41 درصد افزایش از مرگ در طول 6 ماه اول پس از گذشت همسر. این مطالعه بر اساس داده های جمع آوری شده از 2.2 میلیون نفر و پیدا کردم که سن واقعا مهم نیست. قلب های شکسته می توانند به جوان و قدیمی به طور یکسان.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

محققان دریافتند که وجود دارد 41 درصد افزایش در مرگ و میر در طول 6 ماه اول پس از گذشت همسر. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

مردان دچار متفاوت از زنان از این سندرم است. این بود که زنان به طور سنتی حفظ و نگهداری می شود تا با روابط خانوادگی. زمانی که همسرم فوت مردان به طور ناگهانی در از دست دادن. آنها رنج می برد بیشتر اگر آنها نمی دانند که چگونه به طبخ. آنها به تنهایی و جدا از بقیه قبیله. زنان را تحت تاثیر قرار, بیشتر, با مرگ یک کودک است. یک مطالعه انجام شده در سال 2013 نشان داد که زنان با آن مواجه 133 درصد افزایش در مرگ در طول دو سال اول بلافاصله پس از مرگ کودک.

شبیه به یک حمله قلبی علائم و نتایج آزمون نشان می دهد تغییرات شدید در ریتم و مواد در خون است. تفاوت در این است که در سندرم قلب شکسته وجود دارد هیچ شریان های مسدود شده. چه اتفاقی می افتد این است که یک بخشی از قلب (پایین سمت چپ قلب مجلسی) بزرگ به طور موقت و خون پمپ است به اندازه کافی منجر به کوتاه مدت عضله قلب شکست.

بر خلاف حملات قلبی است که می تواند کشنده باشد, سندرم قلب شکسته است که به عنوان شدید و معمولا می تواند به طور کامل درمان در عرض چند هفته بستری شدن در بیمارستان.

به عنوان انسان یک موجود اجتماعی است, او تلاش به اطراف خود را با کسانی که او را دوست دارد و در مورد مراقبت. به عنوان کلیشه آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد او می خواهد به عشق و دوست داشتن. وقتی که می آید به تجربه عشق بیشتر merrier. اما هر کس می خواهد حداقل یک فرد تنها به مراقبت از آنها. این اولیه رابطه معنی دار و عمیق و در صورت وجود از دست دادن ناگهانی آسیب دیده فرد نمی داند که چگونه به مقابله با آن و نتواند ذهنی. این بار روانی و در نتیجه سردرگمی تشدید هورمون های استرس در بدن به حدی است که قلب نمی تواند برآید و در نهایت با شکست مواجه شد.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

استرس ناشی از از دست دادن ناگهانی یک رابطه معنی دار می تواند باعث افزایش سریع و شدید ضعف عضله قلب. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

اصلی چیز شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از این وضعیت هستند به ورزش و قلب را سالم نگه دارید. ورزش به طور منظم و به شدت نیز اجازه می دهد تا هورمون استرس ایجاد می کند کنترل می شود. زمانی که استرس موفق و قلب سالم است چیزی که بعد از به مراقبت از نگرش است. نگرش می آید از یک سیستم باور است. پرورش ذهنی انعطاف پذیری و اعتقاد به این که فرد در یک دنیای بهتر و رایگان از درد و رنج کمک خواهد کرد که کسانی که عزادار به دریافت بیش از این وضعیت سریع تر است. اگر شما در یک مکان تاریک پس از مرگ یک دوست همیشه رسیدن به خانواده و دوستان نزدیک است. شرکت خود را کمک خواهد کرد که شما بیش از این وضعیت دشوار است تا زمانی که شما قادر به مراقبت از خود. به یاد داشته باشید زمان بهبود می یابد. شما باید آن را به مقدار مناسب از زمان است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

پسر بزرگ و بیشتر پدران


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن