کالیفرنیا بی خانمان قرنطینه در هتل ها و اتاق های بیشتر مورد نیاز

توسط کریستوفر وبر و جینی هار لس آنجلس (AP) — اضطراب نصب شده هر بار که کسی در پناهگاه بی خانمان عطسه و یا ساکنا

توسط NEWSSHANS در 28 اردیبهشت 1399

توسط کریستوفر وبر و جینی هار

لس آنجلس (AP) — اضطراب نصب شده هر بار که کسی در پناهگاه بی خانمان عطسه و یا ساکنان بیش از حد نزدیک. برای متی پدیللا یک زن 34 ساله با یک ضربان ساز و آسم, ابتلا, رمان coronavirus به احتمال زیاد به معنی مرگ است.

بنابراین او شروع به پریدن کرد در این فرصت را به حرکت به یک اتاق هتل به صورت رایگان به عنوان بخشی از یک جدید در کالیفرنیا برنامه. در روز او و شوهر, Nito بودند در یک اتاق در نزدیکی لس آنجلس Koreatown که در آن وعده های غذایی تحویل داده شده همراه با نمایش درمانی.

"در پناه من به طور مداوم گرفتن چک به او گفت:" Nito Padilla, 36. "و در اینجا من می دانم که او امن است. من می دانم که او خوب است."

این Padillas در میان حدود 7000 نفر در کالیفرنیا که منتقل شده اند از پناهگاه وسایل نقلیه و خیابان برای سوار شدن از همه گیر در هتل ها و تلاش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد در ماه مارس برای محافظت از برخی از دولت 150,000 برآورد آسیب پذیر و بی خانمان.

Newsom ستایش است پیشرفت اگر چه استان ها هنوز در حال مبارزه برای به دست آوردن اتاق و مناقشات سیاسی را توسعه داده اند در برخی از شهرستانها. مقامات محلی می گویند که این فرایند پیچیده شده است به عنوان آنها پیدا کردن مناسب هتل ها, مذاکره اجاره و نیروی انسانی در محل. آن چیزی استان ها انجام داده اند هرگز در این مقیاس است.

شهر نیویورک نیز سعی در خارج کردن آن پناهگاه که به طور معمول برگزاری بیش از 57,000 مردم با ارسال افراد بی خانمان به هتل و اسکان موقت. اما تنها حدود 3500 به طور معمول زندگی می کنند در خیابان ها وجود دارد در مقایسه با دهها هزار نفر در کالیفرنیا بزرگترین شهرستانها.

برخی از طرفداران بی خانمان در کالیفرنیا می گویند مقامات باید کار با سرعت بسیار بیشتری با توجه به حرکت سریع همه گیر. در سان فرانسیسکو است که نقل مکان کرد بیش از 1 ، 000 از آن برآورد 8,000 بی خانمان ها به هتل ها و سازمان های غیر انتفاعی مطرح شده پول برای گرفتن اتاق برای برخی که نمی تواند آنها را دریافت کنید. به انجام بیشتر.

سنت آنتونی خیریه به سرعت اتاق مجاور برای 22 نفر بودند که ماندن در آن فصلی یک شبه پناهگاه. Felicia Senigar موسسه خیریه مسکن درمانگاه مدیر گفت که او گریه همراه با ساکنان آنها به جوراب و بهداشت و کیت 50 $Walgreens کارت هدیه و یک کیسه از مواد غذایی است. مسکن را برای 30 روز.

"آنها تا به حال هیچ جایی برای رفتن و برای ما ارسال آنها را خارج وجود دارد در حالی که این جریان بود" Senigar گفت: خفگی ،

Newsom اعلام کرد در اواخر ماه مارس که بودجه فدرال کمک خواهد کرد که برای پرداخت حداقل 15,000 اتاق های هتل ها در طول بیماری همه گیر. اما لس آنجلس با دولت بزرگترین غلظت از افراد بی خانمان در حدود 60000 مجموعه هدف خود را از 15,000 اتاق. توسط جمعه این شهرستان قرار دارد تا به حال در مورد 1800 نفر در دو هتل ده. شهرستان سرپرست کاترین Barger گفت: فرایند پیچیده تر از مقامات پیش بینی شده است اما پیش بینی شده این تعداد افزایش خواهد یافت.

, Newsom پیشنهاد صرف $750 میلیون فدرال بودجه محرک برای خرید برخی از هتل ها به طور دائم خانه بی خانمان ها.

"این است که قطعا در حال حرکت بیش از حد به آرامی به دیدار با بحران سر" گفت: Shayla مایرز دادستان ارشد در کمک حقوقی بنیاد در لا که در خدمت جمعیت های آسیب پذیر.

مشتریان باید اشاره برای یک اتاق. نام شرکت هتل های در حال نگهبانی برای محافظت از حریم خصوصی ساکنان و به سپر هتل ها از مردم نشان مایل جایی برای اقامت. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال موافقت کرده است به پرداخت 75 درصد از هزینه پروژه Roomkey" برای بی خانمان افرادی که حداقل 65 و یا مسائل مربوط به سلامت از جمله داشتن قرارداد ویروس.

این Padillas می گویند در بررسی شامل بررسی امنیت و سلامت غربالگری یک تلاوت از قوانین و کاغذ بازی. ترک اتاق را برای کارهای پزشکی قرار ملاقات و یا فقط برای یک بیت از هوای تازه. مقررات منع رفت و آمد است 7 p. m. و درجه حرارت در حال بررسی زمانی که مردم بازگشت.

بسیاری از افراد با تجربه ویروس تب و سرفه به مدت سه هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود می تواند در صورت بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

پناهگاه خوب بود در مورد ترویج بهداشت و اجرای, اجتماعی, فاصله, قوانین, زن و شوهر می گویند اما برخی از هموطنان خود ساکنان را تهدید جدی است.

"مردم دیوانه شدن است که آنها نمی تواند نشستن با هم در جداول ناهار" گفت: Nito پدیللا.

بابی Daniel که 65 بود و زندگی در ماشین خود را می گوید او می دانست که همه گیر شد یک معامله بزرگ که کافه ها توقیف و او دیگر نمی تواند معطل بیش از یک اسپرسو کار بر روی لپ تاپ خود را.

او شگفت زده شد و آمدیم که او را به لس آنجلس اتاق هتل پس از سال ها تلاش برای دریافت در داخل خانه. در یکی از دو هتل اجرا شده توسط سنت جوزف مرکز او با آب و صابون به تمایل به گوش او که در آن پزشکان به تازگی از بدن خارج رشد. دانیل رایگان است به ترک هتل به ورزش و استفاده از مایکروویو برای بخار کلم و برگ چغندر و کلم بروکلی, لوکس او نمی باید در این دهه او زندگی می کردند در ماشین خود را.

"شما احساس می کنید امیدواریم شما احساس صلح آمیز شما احساس خوش شانس شما احساس می کنید سپاسگزار" دانیل می گوید. "این تقریبا سخت به این باور."

این جداسازی می تواند دشوار برای مردم استفاده می شود برای بودن در خیابان های شلوغ در encampments یا پناهگاه گفت: Jennifer Hark Dietz مدیر اجرایی در مسیر یک بی خانمان خدمات غیر انتفاعی در لس آنجلس.

"بنابراین کارکنان ما انجام بسیاری از آنچه که ما در حال تماس عاطفی سلامتی چک'. فقط صحبت کردن به مردمی از طریق تلفن. اجازه دادن به آنها را می دانیم که ما در اینجا هستیم تا به حمایت از آنها. ساخت مطمئن شوید که آنها متصل به دیگران" او گفت:.

Caseworkers ارائه کتاب و پازل و اتاق تلویزیون برای کمک به عبور زمان. ساکنان دریافت هوای تازه می شکند و در یک هتل و یک مسیر پیاده روی در پارکینگ اجازه می دهد تا برای اجتماعی-دور زدن در خیابان.

به عنوان مدیر توسعه برای سازمان های غیر انتفاعی و مردم نگرانی شاری لاچین پیشتاز تلاش برای خارج کردن مردم از خیابان های کشش از هالیوود به Skid Row در مرکز شهر LA. این همیشه آسان نیست برای متقاعد کردن مردم به یک اتاق هتل.

Caseworkers تا به حال چندین گفتگو با مردی که در اواسط دهه 60 به نام بیلی که خواب در خیابان در نزدیکی LA اکو پارک لاچین گفت. او تمایلی به حرکت به یک هتل با وجود مبارزه با دیابت و آسم و بیماری قلبی. سپس او تغییر ذهن خود و "انجام می شود و در مجموع 180."

در سان فرانسیسکو مقامات توافق کردند که به خانه 13 از آن قرار داده تا توسط سنت آنتونی گفت: مدیر اجرایی, Anthony رامیرز. سپاسگزار او, اما او به نظر می رسد در پشت مازو محله که در آن حدود 2000 نفر از مردم همچنان ازدحام به چادر و یا خوابیده بر روی مقوا و خواسته های این شهرستان انجام شد ،

"وجود دارد رفتن به یک زمان به منعکس کننده که این همه گفته و انجام می شود: چه چیزی را اشتباه رفت, آنچه نمی, وجود حفره در رهبری است ؟" او گفت:. "حداقل ما شاهد برخی از کشش."

___

هر گزارش از سان فرانسیسکو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب