ساختمان حباب: محتاط 1st گام به سوی فوتبال فصل

اگر آلاباما و بقیه کشور عمده برنامه ها به بازی به عنوان برنامه ریزی شده در این پاییز, جاده شروع می شود در حا

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399
 If Alabama and the rest of the country’s major programs are to play games as scheduled this fall, the road starts now as players return to campus this month and schools begin testing for COVID-19 and developing plans with how to handle it. John Bazemore | AP file photo

اگر آلاباما و بقیه کشور عمده برنامه ها به بازی به عنوان برنامه ریزی شده در این پاییز, جاده شروع می شود در حال حاضر به عنوان بازیکن و بازگشت به دانشگاه در این ماه و مدارس شروع آزمایش برای COVID-19 و توسعه برنامه های با نحوه رسیدگی به آن است.

جان Bazemore | AP فایل عکس

<p>Texas A&M athletic director Ross Bjork said the school has conducted just under 500 COVID-19 tests on coaches, staff and athletes since May 18.</p> <p>Dave McDermand | AP file photo, College Station Eagle</p>

Texas A&M مدیر ورزشی راس Bjork گفت: این مدرسه انجام داده است کمتر از 500 COVID-19 آزمون مربیان و کارکنان و ورزشکاران پس از مارس 18.

دیو McDermand | AP فایل, عکس, کالج ایستگاه عقاب

کالج فوتبال برنامه ریزی شده است برای شروع در کمتر از سه ماه وجود دارد مقدار زیادی از دلایل امیدوار است که بازی برگزار خواهد شد در تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

دانشگاه های سراسر کشور در حال بدست گرفتن اولین محتاط مراحل دقیق نسبت به بازی فوتبال در یک بیماری همه گیر در تلاش برای ساخت COVID-19-رایگان حباب در اطراف تیم خود را به عنوان بازیکن شروع داوطلبانه تمرینات.

"من فکر می کنم شروع مسابقه تا حد زیادی به کار با چگونه شما آن را پایان" بیلور مدیر ورزشی ماک Rhoades گفت.

هزاران نفر از ورزشکاران تست خواهد شد برای COVID-19 هر چند نه همه. ماسک نیاز به فرسوده — بیشتر از زمان. برخی از مدارس خواهد شد که بازیکنان پمپاژ آهن این هفته است. دیگران در حال انتظار چند هفته.

"وجود دارد یک عنصر از این است که نوع ساخت یک هواپیما به عنوان شما پرواز آن است که ما در حال یادگیری خیلی بیشتر واقعا هر هفته" نوتردام تیم فوتبال دکتر مت Leiszler گفت. "اما آن را به یک هدف در حال حرکت در زمان است."

برای ماه, مقامات بهداشتی از جمله NCAA افسر ارشد پزشکی گفت: گسترده و کارآمد COVID-19 تست محوری به آوردن به ورزش است. در حال حاضر وجود دارد که وجود دارد و در بسیاری از مدارس هر بازیکن خواهد شد تست قبل از آنها مجاز به ورود یک تیم تاسیسات است.

Texas A&M مدیر ورزشی راس Bjork گفت: این مدرسه انجام داده است کمتر از 500 تست در مربیان و کارکنان و ورزشکاران پس از مارس 18. Pac-12 تنها بزرگ, کالج, فوتبال, کنفرانس, که در آن همه اعضا توافق کرده اند که برای تست همه از بازگشت ورزشکاران برای COVID-19.

ورزشکاران تست مثبت برای این بیماری در حال حاضر گزارش شده است که در آرکانزاس دولت مارشال و ایالتی اوکلاهما و جاهای دیگر.

انتظار می رود که لیست به رشد است و هیچ استاندارد پروتکل برای تست در زیر اخیر NCAA دستورالعمل به همین دلیل است که برنامه های مختلف از مدرسه. میسوری در ابتدا اعلام کرد که نمی خواهد آزمون همه ورزشکاران برای COVID-19 سپس گفت: آن را. ایالت میشیگان را به خود ورزشکاران دو PRC آزمون (اغلب انجام می شود با یک سواب بینی) با هفت روز قرنطینه در بین, قبل از آنها باعث استفاده از امکانات تیم. Tulane خواهد شد و به هر بازیکن فوتبال PRC و آنتی بادی آزمایش.

"شما می دانید که هیچ چیز وجود دارد که می گوید تست من در حال رفتن برای محافظت از بچه ها بهتر از غربالگری خود را در حال رفتن به. ما نمی دانیم," دکتر گفت: گرگ استوارت, پزشک تیم برای Tulane های ورزشی بخش. "و احتمالا برای بسیاری از مدارس در سراسر کشور شما می دانید های ورزشی بخش قناری در معدن زغال سنگ."

دفاع از قهرمان ملی LSU تست شده است هر ورزشکار برای coronavirus آنتی بادی پس از ورود به دانشگاه; برخی نیز یک تست PCR برای بررسی عفونت فعال. مثبت آنتی بادی آزمون در LSU باعث خواهد شد یک تست PCR و PCR مثبت تست به این معنی است که بازیکن را مجبور به جدا برای یک دوره از زمان.

صدفی Mullenix LSU ارشد کاردانی مدیر ورزشی و مدیر سلامتی گفت: برخی از بازیکنان که تست مثبت آنتی بادی اما منفی برای عفونت فعال را نیز جدا شود بسته به علائم و یا در خطر قرار گرفتن در معرض قبلی. همه بازیکنان تجویز شد هفت روز "شبه قرنطینه" Mullenix گفت: پس از دريافت آنتی بادی آزمایش.

داشتن بازیکنان بازگشت به پردیس آلوده نگران کننده است اما اجتناب ناپذیر است. این پروتکل در حال قرار دادن در محل طراحی شده برای گرفتن و آدرس آن است. چالش واقعی این است که نگه داشتن بازیکنان از آلوده شدن آنها پس از بازگشت.

در نوتردام, بازیکنان فوتبال خواهد بود که در اتاق یک نفره در دانشگاه موریس هتل مسافرخانه. آنها را به صورت متوسط صفحه نمایش و یک پرسشنامه سلامت هر زمان که آنها می خواهند برای ورود به یک مرکز به کار کردن.

نوتردام در حال برنامه ریزی برای ساختار تمرین گروه علمی برنامه. مدارس دیگر با استفاده از ترکیبی از عوامل مانند نگه داشتن دوستان و هم اتاقی یا موقعیت گروه با هم.

"اما شما همچنین باید به فکر می کنم در مورد چیزهایی مانند آیا شما می خواهید همه را quarterbacks با همان گروه است؟" Wake Forest ورزشی مدیر جان کری گفت.

به عنوان گروه های کوچک جلوگیری از عفونت آنها را می توان با هم ادغام شدند به تشکیل گروه های بزرگتر.

"ما فکر می کنم ما در حال رفتن به ایجاد چهار غلاف" استوارت گفت: از Tulane طرح. "ما در حال رفتن به این جرم که در محوطه دانشگاه به عنوان یک غلاف. دفاع که در دانشگاه یک غلاف. تیم های ویژه است که در دانشگاه یک غلاف. و کسانی که زندگی در خارج از دانشگاه هستند یک غلاف."

در حالی که تمرینات هستند داوطلبانه ورزشی کارکنان خواهد بود تنظیم دقیق برنامه ها و تجهیزات در حال حرکت اجازه می دهد تا به صورت مناسب اجتماعی-فاصله. ماسک مورد نیاز خواهد بود در زمان هر چند نه لزوما زمانی که آنها کار کند. Bjork گفت: Texas A&M را تمیز اتاق تمرین بعد از استفاده از چند قفل اتاق در بسیاری از مدارس بسته باقی خواهد ماند.

Southeastern Conference, مدارس, توافق اجازه می دهد تا داوطلبانه شروع تمرینات دوشنبه. بزرگ 12 و Pac-12 مجموعه 15 ژوئن به عنوان تاریخ افتتاح. دیگر کنفرانس ها مانند ده بزرگ و سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس در حال اجازه دادن به مدارس کشف کردن چه چیزی بهترین را برای خود. ایالتی اوهایو و آیووا در ده شروع داوطلبانه تمرینات دوشنبه همراه با لویی در ACC.

اوکلاهما از 12 منتظر است تا جولای 1, چسبیده با یک برنامه ریزی آن مشغول به کار بود و در قبل از NCAA ماه گذشته پاک راه را برای داوطلبانه تمرینات شروع ژوئن 1. این Sooners نمی بینم مزایای عجله اما دیگران تصمیم گرفت هر چه زودتر بهتر.

"ما می خواستیم به واقع به عنوان اوایل به عنوان ما می تواند چرا که اگر ما یک مشکل و سپس شما می تواند به شما در واقع می تواند مدیریت آن را با مقدار زیادی بیشتر زمان" Bjork گفت.

مدارس امیدواریم که برای انتقال نیاز به فعالیت های تیم در اواسط ماه جولای. یک کپی از فوتبال نظارت کمیته شش هفته برنامه شامل یک نمونه چهار هفته پیش فصل تمرین برنامه قبل از دو هفته که در طی آن تیم می توانید تا 20 ساعت در هفته آموزش وزن, مطبوع, فیلم, بررسی, جلسات و پیاده روی-throughs با مربیان.

بازیکنان خواهد بود نه مجاز به پوشیدن کلاه و لنت در هنگام راه رفتن-throughs اما یک توپ می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش است. این طرح که هنوز هم نیاز به تایید توسط بخش من در شورا به دست آمده بود روز شنبه توسط آسوشیتد پرس و اولین گزارش, ورزش نشان داده شده است.

البته بسیار وجود دارد مدارس می توانید به مدیریت 18 - به 22 سال بازیکنان فوتبال.

"چه شما نگران ism این است که دو ساعت در روز مناسب است؟" Rhoades گفت. "و بنابراین آنچه در حال ورزشکاران دانش آموز, آنچه که مردان جوان به عنوان آن مربوط به فوتبال و انجام دیگر 22 ساعت؟"

پیام مربیان, مدیران و کارکنان پزشکی در حال تلاش برای دریافت در سراسر به خود بازیکنان است که خود را در رفتار مهم است به عنوان تست غربالگری و ضد عفونی. محدود کردن قرار گرفتن در معرض افراد خارج از تیم حباب. که شب در نوار و یا سفر آخر هفته به ساحل می تواند منجر به یک عفونت است که مجموعه کل تیم یا چیزی بدتر است.

"چه ما در حال تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن بر آنها" استوارت گفت: "این است که اگر در این فصل برای شما مهم است, سپس شما باید برای انجام کارهای مختلف در این سال نسبت به شما انجام داده اند تا کنون قبل و حتی شاید هرگز دوباره."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب