دستیابی به موفقیت: ما نزدیک به تجاری همجوشی هسته ای?

همجوشی هسته ای است که تبلیغ به عنوان آینده بزرگترین چیزی که در تولید انرژی. نه تنها آن است که تجدید پذیر, اما

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

همجوشی هسته ای است که تبلیغ به عنوان آینده بزرگترین چیزی که در تولید انرژی. نه تنها آن است که تجدید پذیر, اما آن را نیز یک منبع انرژی پاک است. علاوه بر آن نمی آید با خطر انفجار.

تحقق تجاری همجوشی هسته ای

"ادغام ژنراتور ایجاد پلاسما و محدود آن را در یک میدان مغناطیسی که در آن قرار داده است تحت مقادیر بسیار زیاد از فشار است. این فرایند باعث می شود کوچکتر از هسته های اتمی مانند هیدروژن ایزوتوپ تریتیوم به فیوز به آنهایی که بزرگتر مانند اتم هلیوم. این فرایند همجوشی تولید مقدار زیادی از قدرت است و همچنین چگونه خورشید و ستارگان دیگر ایجاد انرژی" با توجه به تکنولوژی شبکه.

یکی از بزرگترین پروژه ها با تمرکز بر استفاده از انرژی همجوشی است ITER (International Thermonuclear Experimental Reactor). تاسیس در سال 2016 آن خواهد بود که بزرگترین فیزیک پلاسما آزمایش هنگامی که همه چیز راه اندازی و عملیاتی. همانطور که از ماه نوامبر سال گذشته با هدف دستیابی به "اولین پلاسما" شد بیش از 65 درصد کامل است. این تیم با هدف تولید "اولین پلاسما" تا سال 2025. اما از آنجا که این پروژه گرفتار بودجه ولخرجی مسائل و تاخیر برخی بر این باورند که یک تظاهرات یک کار تلفیقی نیروگاه ممکن است تنها ممکن است تا سال 2050. بنابراین تا آنجا که تحقق تجاری همجوشی هسته ای می رود و ما هنوز هم ممکن است در دهه های دور.

(Image: Screenshot / YouTube)

یکی از بزرگترین پروژه ها با تمرکز بر استفاده از انرژی همجوشی است ITER (International Thermonuclear Experimental Reactor). (تصویر: Screenshot / YouTube)

اما دستیابی به موفقیت های اخیر می تواند کمک به سرعت بخشیدن به روند. در ماه مارس یک محقق از نیوجرسی گزارش داد که او با یک همجوشی هسته ای دستیابی به موفقیت در حالی که کمک به فرزند خود را در یک پروژه علمی. این محقق متوجه شد که او می تواند نگاه آهنرباهای دائمی که در حال قدرتمند و پایدار مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از یک راکتور همجوشی مفهوم شناخته شده به عنوان یک stellarator. یک آهنربای مغناطیسی شارژ ناشی از ترکیب شیمیایی آهنربا خود را. در مقابل یک آهنربا است که به تولید مغناطیسی شارژ از طریق آن رفتار یا مونتاژ شناخته شده است به عنوان یک به طور موقت آهنربا.

یک stellarator اجرا می شود و در شدت حرارت بالا است که شبیه سازی سطح خورشید است. این باعث می شود stellarator مصرف مقادیر بسیار بالایی از انرژی است. به علاوه ثبات stellarator ژنراتور تا حد زیادی بستگی به شانس است که میدان مغناطیسی است که با دقت موفق در سطح مطلوب است. داغ از پلاسما در داخل ژنراتور می پوسیدن مواد در نتیجه پرتاب این راکتور از آن تولید برق منطقه است. و این جایی است که آهنرباهای دائمی می تواند به اثبات می شود یک انتقادی علاوه بر.

کلید کارآمد stellarator طراحی نهفته است که چگونه به خوبی پلاسما در داخل این ساختار می تواند پیچیده به طوری که آن را چرخش یک کهکشان مارپیچی شکل است. آهنرباهای دائم باید توانایی القاء بیشتر موثر تاب در نتیجه حصول اطمینان از یک طراحی ساده تر روند stellarators. به عنوان یک پاداش آهنرباهای دائمی نمی نیاز به هر گونه تجهیزات ویژه پس از آنها ثابت و جامد که به آنها یک مزیت بیش از دست و پا گیر کویل الکترومغناطیسی.

(Image: Screenshot / YouTube)

کلید کارآمد stellarator طراحی نهفته است که چگونه به خوبی پلاسما در داخل این ساختار می تواند پیچیده به طوری که آن را چرخش یک کهکشان مارپیچی شکل است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

ما بودجه

برای 2021 بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است به اختصاص 1.2 میلیارد دلار برای انرژی هسته ای و توسعه برنامه های تحقیقاتی. رئیس جمهور اظهار داشت که این افزایش بودجه از انرژی هسته ای لازم است برای احیای صنایع داخلی در این بخش و همچنین موفقیت در رقابت با رقبای خارجی. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بودجه اختصاص داده شده برای یک همه کاره تست راکتور (VTR) است که می توانید آزمون و ایجاد راکتور پیشرفته مواد و سوخت.

دولت همچنین می خواهد برای افزایش تولید اورانیوم با مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن یک مسئله امنیت ملی است. برای این دولت پیشنهاد کرده US$150 میلیون رزرو. امریکا ژنراتور هسته ای به شدت متکی به کشورهایی مانند چین و روسیه برای تضمین منابع اورانیوم دو کشور هستند که خصمانه به منافع آمریکا. حدود 20 درصد از ترکیب انرژی است برای محاسبه توسط قدرت هسته ای است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

اتحادیه اروپا ضربان چین در برق خودرو سرمایه گذاری


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن