Boerewors: برچسب ها: آفریقای جنوبی سوسیس

سنتی آفریقای جنوبی سوسیس است که به نام Boerewors. نام آن از آفریکانس کلمات webtv solutions (کشاورزان) و wors (

توسط NEWSSHANS در 26 خرداد 1399

سنتی آفریقای جنوبی سوسیس است که به نام Boerewors. نام آن از آفریکانس کلمات webtv solutions (کشاورزان) و wors (سوسیس). وجود دارد بسیاری از انواع Boerewors از جمله تخصص هایی مانند سیر wors, kameeldoring (خار شتر), karoowors (سوسیس از Karoo نیمه بیابانی در جنوب آفریقا) و spekwors (ساخته شده با نبات چربی گوشت خوک).

بزرگ بازحمت حرکت کردن

Boerewors یکی دیگر سرافراز ارث از Voortrekkers (آفریکانس پیشگامان). این Boers شرکت در سازمان مهاجرت سیستماتیک استعمار در آنچه که به عنوان بزرگ بازحمت حرکت کردن. آن را در محل 1835 و اوایل 1840s. این Voortrekkers سفر برای ماه بیش از فاصله های بسیار دور در سراسر موقعیتهای دشوار با خانواده های خود از طریق ox-واگن. آنها ساخته شده سوسیس با استفاده از گوشت چرخ شده و نبات "spek" (گوشت خوک و یا گوشت گاو چربی) با ادویه جات ترشی جات و مواد نگهدارنده (سرکه) به همراه در سفر.

در طول سفر خود درون مرزی مقادیر زیادی از گوشت تهيه شده در طول اردو زدن (stopovers). خود مانده سوسیس خواهد بود آویزان برای خشک که آنها به نام "droëwors" (خشک پرس سوسیس سرخ کرده). این Voortrekkers نیز ساخته شده "biltong" است که گوشت را به برش های نازک و خشک شده. گوشت را از خانواده ها با مواد مغذی مورد نیاز برای ادامه ماموریت خود را.

این 'braai'

به طور سنتی Boerewors پخته شده در آتش باز شبکه با استفاده از خار شتر چوب. هر چوب و زغال چوب کفایت خواهد کرد. Boerewors تشکیل مارپیچی پیوسته ساخته شده و پخته شده که در راه است.

Boerewors معمولا پخته شده بیش از آتش باز. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

ترفند این است برای اولین بار خود را دراز سوسیس در braai (کوره barbeque) و سپس با استفاده از انبرک به تلنگر همه چیز. آن خدمت کرده است با "pap" آفریقای جنوبی فرنی. پاپ اسمیر یک غذای بومی در بسیاری از نقاط آفریقا و آماده است در راه های مختلف. برای "braai" معمولا به سفتی فرنی.

ظرف را نیز می تواند به عنوان یک "Boerewors رول" به نام "Boerrie (hot dog)" با سس گوجه فرنگی و رغبت. یکی همچنین می توانید طبخ Boerewors داخل بریان در فر یا در تابه و خدمت با سالاد سیب زمینی. آفریقای جنوبی معمولا با هم در اطراف شومینه باز که در آن گوشت پخته شده است و تماس از جمله تجمعات "داشتن یک braai" است که معادل آمریکایی کباب. معمولا مردان آویزان در اطراف آتش پخت و پز, در, کوتاه, نوشیدن آبجو و بحث در مورد راگبی در حالی که زنان معاشرت و آماده سازی سالاد همراه با غذاهای دیگر.

بسیاری از آفریقای جنوبی دست خود را Boerewors. عنوان بهترین Boerewors است که به شدت مورد بحث و مجادله. این کشور همچنین سالانه braai تعطیلات می افتد که در ماه سپتامبر.

واقعی Boerewors

Boerewors است و نه فقط هر سوسیس. به بهداشت محیط شبکه تحقیقات منتشر شده دستورالعمل در مورد آنچه باید گنجانده شده در این دستور غذا را به آفریقای جنوبی Boerewors. به عنوان یک واقعی Boerewors آن را به 90 درصد گوشت واقعی. حداقل 75 درصد باید گوشت گاو و بقیه گوشت خواهد بود و گوشت خوک و بز یا بره.

Boerewors چرب است به عنوان چربی به حفظ عطر و طعم و کمک می کند تا نگه داشتن گوشت مرطوب در هنگام پخت در حرارت بالا اما نباید حاوی بیش از 30 درصد چربی است. بقیه متشکل از ادویه جات ترشی جات از جمله گشنیز میخک و جوز و نمک و فلفل سیاه. این شامل حبوبات چسب و سرکه (و اغلب Worcestershire sauce). آن را بسته بندی شده در سوسیس گوشت خوک روده.

دیگر گوشت یا سویا می تواند مورد استفاده قرار گیرد. اگر هر ماده دیگر استفاده می شود و سپس سوسیس است که به سادگی به عنوان "Wors" (سوسیس). راز در ساخت خوب Boerewors نهفته در کیفیت مواد تشکیل دهنده استفاده می شود. کیفیت بهتر از گوشت بهتر مزه Boerewors.

ممکن است در "wors" با شما باشد!

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

هنر می تواند کمک به بشریت در مقابله با تغییر آب و هوا


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن